Şimdi Ara

Ankara dizel motordan anlayabilecek usta tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler. 2. el dizel otomobil bakıyorum. Genelde baktığım modeller Fiesta, Punto, Corsa. Bütçem dolayısı ile (max 24000) düşük km'li çok temiz araç bulamıyorum. Yüksek kmli olması direk kötü olduğu anlamına gelmesede iyi kontrol ettirilmesi gerek diye düşünüyorum.
    Ancak arabadan fazla anlamıyorum. Pek bi çevremde yok bu konuda. Gözüme kestirdiğim araçları götürebileceğim, güvenilir, dizel motordan anlayan usta arıyorum Ankara civarında.
    Aslında sadece motor değil. Bana büyük masraf çıkartabilecek herşeyi bakabilecek bir usta lazım.
    Bu konuda önerebileceğiniz birileri var mı?

• Bu arada computest ile ekspertiz ayni sey mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strom

Herkese iyi günler. 2. el dizel otomobil bakıyorum. Genelde baktığım modeller Fiesta, Punto, Corsa. Bütçem dolayısı ile (max 24000) düşük km'li çok temiz araç bulamıyorum. Yüksek kmli olması direk kötü olduğu anlamına gelmesede iyi kontrol ettirilmesi gerek diye düşünüyorum.
    Ancak arabadan fazla anlamıyorum. Pek bi çevremde yok bu konuda. Gözüme kestirdiğim araçları götürebileceğim, güvenilir, dizel motordan anlayan usta arıyorum Ankara civarında.
    Aslında sadece motor değil. Bana büyük masraf çıkartabilecek herşeyi bakabilecek bir usta lazım.
    Bu konuda önerebileceğiniz birileri var mı?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özbekli35 -- 1 Kasım 2015; 23:00:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.