Şimdi Ara

Ankara'da üniler ve ybs. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

neden o kadar düşükten alsın ki ?

Bence şöyle bir şey olur devlet ünilerinde

BOUN> MARMARA İNG > İSTANBUL ÜNİ > MARMARA ALMANCA> İzmir dokuz eylül > İZMİR BAKIRÇAY > Sakarya > akdeniz

altı için bir şey demesem de cogunlugu birbirinin aynısı hatta izmir ve sakarya kendi arasında garip sıralamaları olabilir çünkü sakarya ve dokuz eylül türkçe, bakırçay ing olduğu için oradan öne çıkabilir. ama dokuz eylül kaptırmaz herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 18 Mayıs 2021; 12:34:52 >
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    İşletme,iktisat hep 100k üstü almış yada 70-80k onlara bakarak öyle hir tahmin yürüttüm
    Ancak bakırçay bu sene fırlayacak o kesin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Botadam B kullanıcısına yanıt

ne kadar bilinçli tercih eden öğrenci var bilmiyorum ancak, iü daha akademik kadrosu ve ders programına göre 250kdan bile kapatabilir. Yani tabi sadece ismi ve şehir için yazacak öğrenci çok ama sevmediğim bir müfredatta sırf ismi için okumam ben. Yani atılan linke baktığımda "Fakültemizde kadrolu olarak bulunan öğretim elemanları ile, yani mevcut kadromuz kullanılarak bu bölüm açılabilmektedir. " yazıyor, bölümde yazılımla alakalı hoca var mı bilmiyorum iktisat fakültesinde yoktur herhalde eğer yeni hoca da alınmayacaksa bilmiyorum garip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 18 Mayıs 2021; 12:37:42 >
    Auzef ybs hocalarını kaydırabilirler belki ama onlarda kaliteli olur mu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Botadam -- 18 Mayıs 2021; 12:47:53 >
    Ybs mi hedefliyorsunuz hocam

bir hedefim yok, TM 20K gelsin de sonrasına bakarız diyeyim :)

Anladım hocam başarılar

size de hocam sağ olun

• çankayanın neresi? dikimevi tarafları da çankaya keklik tarafları da çankaya. keklik inceğe arabayla 5-6 dk ama cebeciden en az 1 saat sürer. ona göre düşün. üstelik incek baya dağ başı bi yer haberin olsun 1250 civarı rakımı var. bizim burdan bile daha yüksek (burası 1200 falan)

• Oran tarafı Hocam. yeri biliyorum yol zaten çok uzun değil arabayla gitsem pek uzun sürmez ama akademik açıdan önemi lazım bana. Çok araştırıp seçicem. Büyük ihtimalle ufuk olmaz bugünden sonra.

• Merhaba Ufuk Tıp mezunuyum. YBS açısından bilgim yok ama uzun bir süre okuduğum için yönetim, kararlar vb olarak genel durumu biraz biliyorum. Malesef pek tavsiye etmem bir sürü idari saçmalıkla uğraştırır

• quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

ne kadar bilinçli tercih eden öğrenci var bilmiyorum ancak, iü daha akademik kadrosu ve ders programına göre 250kdan bile kapatabilir. Yani tabi sadece ismi ve şehir için yazacak öğrenci çok ama sevmediğim bir müfredatta sırf ismi için okumam ben. Yani atılan linke baktığımda "Fakültemizde kadrolu olarak bulunan öğretim elemanları ile, yani mevcut kadromuz kullanılarak bu bölüm açılabilmektedir. " yazıyor, bölümde yazılımla alakalı hoca var mı bilmiyorum iktisat fakültesinde yoktur herhalde eğer yeni hoca da alınmayacaksa bilmiyorum garip

bu ibare beni de aşırı rahatsız etti hocam. istatistikten elektronikten adam kaydırıp açılmış bilgisayar mühendisliklerine dönecek gibi bir hava sezdim.

• thevictorious kullanıcısına yanıt

yani hocam bilmiyorum diğer bölümlere de hiç bakmadım ama veri tabanı yazılım dillere sunucu tarafı programlama yapay zekalar falan iktisat fakültesinde hocası nerden olabilir bilmiyorum  

• ben de ankaralıyım. başkentte okuyup da memnun olan 1 kişi bile tanımadım. başkent ybs'yi de bırakan 1 kişi bizzat tanıyorum. ufuk hakkında yorum yapamam. aybü'de çok uzak bir okul, ulaşım sorun değilse tercih edebilirsin.

• Project Cupertino kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam. Valla öyle bir şey ki yüzlerce iyi yüzlerce kötü mesaj var bazılarıda başkentten iyi diyorlar . Bazıları ikiside sana bağlı geliştirirsen halledersin diyor. Kafam iyice karışmadan Şu sınav süreci bitmesini bekliyorum . Gidip konuşurum detaylı sınavdan sonra.

• Project Cupertino kullanıcısına yanıt

Hocam Başkent'i ben de az çok yakından biliyorum. Cidden memnuniyet çok düşük yönetim öğrenciye direk para gözüyle bakıyor.

Bilkent, Çankaya, TOBB gerçekten bu şekilde bakmıyor öğrenciye.

Ekonometri dalından aktarma yaparlar. Bilgisayar bilimlerine ilişkin anabilim dalı da var. Benim tahminimce ordan da aktarma yaparlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • doğrudur hocam bakıp araştırmadım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.