Şimdi Ara

Ankara'da üniler ve ybs. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reutersakonusanyetkili

İÜ iktisat fakültesinde ybs açıldı

bu yıl mı açılıyor?

• başkent bildiğim kadarıyla o taraftan değil hocam o yüzden dedim ve bilinen bir üni
  • vay iyiymiş hocam bilmiyordum iyiymiş sağ olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 17 Mayıs 2021; 18:19:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reutersakonusanyetkili

Evet hocam. Değerlendirebilirsiniz

https://iktisat.istanbul.edu.tr/tr/haber/fakultemiz-bunyesinde-yonetim-bilisim-sistemleri-bolumu-acildi-790072004A006D006A0067006E00630046004D00440039007900700046006200610041004F003200370077003200

çok teşekkürler hocam ne zaman kadrolar ders programları açıklanır bir de örgün açılıyor değil mi

• Ufuk önermem. Başkent ile kıyaslarsak başkent bilinirlik ve eğitim konusunda açık ara önde.

Başkent, Ankaranın en zengin vakıf okulu olabilir. Kimisi Bilkent diyor ama ben Başkent'i tek geçerim.

Burslu veya Burssuz fark etmez bunu sıkıntı edeceksen AYBÜ yaz geç.

Bildiğim kadarıyla ingilizce YBS eğitimi veren çok az devlet okulu var, AYBÜ ingilizce YBS fena bir tercih olmaz.

AYBÜ vs Başkent olarak düşün derim. Bence eğitim konusunda büyük farklar göremezsin.

Sadece Ankara tercihin olmasa Marmara İng. YBS bitiren birkaç kişiye rastlamıştım fena da yerlere gelmemişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savcınız -- 18 Mayıs 2021; 0:22:28 >
  • savcınız kullanıcısına yanıt

hocam marmara ingilizce ybs geçen sene açılmadı mı ben mi yanlış biliyorum

• thevictorious kullanıcısına yanıt
    Bir bilgim yok. Böyle bir duyuru yayımladıklarına göre alım yaparlar bence
  • hocam ufuk incekte değil miydi? ben gölbaşının baya bi dışında oturuyorum, ben bile inceğe rahat rahat gidemiyorum. sen gelemezsin muhtemelen ordan her sabah.

• Jiaosuen J kullanıcısına yanıt
    İşletme enformatiği diye geçiyordu sanırsam hocam önceden
  • Hocam Çankaya'dayım. Araba falan var. Çok mu dağ başında okul + akademik açıdan iyi olsun katlanırım ama üstteki yanıtlardan anladığım o da pek iyi değilmiş.. Şimdi pek kafamı yoramam ama sınavdan sonra bakıcam.
  • savcınız kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam. Tercih zamanı yorumunu dikkate alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C115664D6 -- 18 Mayıs 2021; 11:44:53 >
  • Bunu öğrendiğim iyi oldu sağolun hocam bu sene kaç k ile alır acaba tahmininiz var mı
  • İşletme iktisat vs hep 100k + ile kapamış sanırım 150binle tercih edene gelir gibi iü ybs
  • mail attım sordum ben okul sitesini takip edin dediler

• -Shepard- kullanıcısına yanıt

almancaydı o, ybs ing geçen sene açıldı

• Penanggalan kullanıcısına yanıt
    2.senesinde 35k ye çekti :D
  • Botadam B kullanıcısına yanıt

ing ybs ilk senesinde 37kdan kapattı, ha almanca ybs olduktan sonra 113kdan 78kya yani üste 35k cekti diyorsanız evet doğru öyle daha da artar gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 18 Mayıs 2021; 12:19:41 >
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    İstanbul üniversitesi ybs için tahmininiz var mı hocam ben 150k ile fln alır diye düşünüyorum ama
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.