Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.699
Cevap
113
Favori
178.919
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarın shell'e gideyim bakayım lastik değiştirmek için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

ben genelde cepa'daki oto yıkamacı-lastikçide değiştiriyorum. hem randevulu gidiyorum hem de o sürede cepada işlerimi hallediyorum. zamanında 5-10tl için iskitlerde 2 saat beklediğimi ve hatta balans yapmadan lastiği taktıklarını bilirim. 50tl veriyorsun ama temiz iş yapıyorlar. tercih sizin tabiki.

bundan sonra lastik alırsam michelin crossclimate alacağım. her sene 2*50 tl vermek ayrı dert, saklamak ayrı dert, getir götür ayrı dert.

cepadaki oto yıkamacıda lastik otel de dahil mi acaba?
  • The Compass T kullanıcısına yanıt
    zor değil bir sayfa öncesini okusan aynı soruyu ben sordum. cevabını aldım. hatta gidip değiştirdim. değerlendirmemi de yazdım. yani soruyu sormadan önce ilk 2 sayfayı okumak çok mu zor anlayamıyorum? bu kadar hazırcı olmayın ya
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Sana sormadım o zaman sen cevap verme müdür bey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

2 gün bir öğlen bir akşam gittim bir Allah'ın kulu yok ortalıkta benzinciye sordum abi adam yok bilmiyoruz dediler 40 tl ye yaptırmak zorunda kaldım

iki gençten çocuk vardı askerden 2 gün önce geldik dediler daha önce Emek Shell de çalışıyorlarmış şimdi buraya geçmişler.
  • reflexx_ R kullanıcısına yanıt
    değil sanırım. arayıp öğrenirseniz kesin bilgi olur. yeni lastik alımında ücretsiz saklıyordu ama değişimde saklamıyordu.
  • Danışman rot balansa ben de değiştirttim bugün lastikleri. Genç,düzgün arkadaşlar.eger yolunuz bu tarafa düşüyorsa tavsiye ederim ama sırf bunun için gelecekseniz her yerde yapılan işlem aynı aşağı yukarı, şehirden 15km gelir burası.

• rot ayarı yaptıran varmı?80 tl istediler ivedik cad.yenimahalle nufus müd. orda.çok gibi geldi yaptırmadım..usta bu şekilde binme lastik yamuk ye dedi.bende "tabi" dedim.bu yollara rot mu dayanır nede olsa diyerek.yaptırsammı bilemedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rikimaru

rot ayarı yaptıran varmı?80 tl istediler ivedik cad.yenimahalle nufus müd. orda.çok gibi geldi yaptırmadım..usta bu şekilde binme lastik yamuk ye dedi.bende "tabi" dedim.bu yollara rot mu dayanır nede olsa diyerek.yaptırsammı bilemedim..

Ben 40tlye mi ne yaptırdım bilgisayarlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

rot ayarı yaptıran varmı?80 tl istediler ivedik cad.yenimahalle nufus müd. orda.çok gibi geldi yaptırmadım..usta bu şekilde binme lastik yamuk ye dedi.bende "tabi" dedim.bu yollara rot mu dayanır nede olsa diyerek.yaptırsammı bilemedim..

Ben 40tlye mi ne yaptırdım bilgisayarlı.

bencede öyle olması lazım.alt tarafı 4 tane somun falan gevşetip açıyı düzeltip sıkıyo.en fazla 50 olsun..
  • Bu konunun aynisindan İzmir için de lazim...

Camkiran Honda 4 lde tik değişimi, balans ve rot için toplam 150 TL istedi. Bornova'daki Goodyear bayii 80 TL'ye sadece lastik değişimini ve balansini yapariz diyor.

Kolayoto'da daha ucuza yapan yerler var ama acikcasi pek guvenemedim. Nihayetinde almak istediğimiz tek şey kaliteli iscilik hizmeti. Adamlarin dan dun is yapip basinc sensorlerine veya jantlara zarar verme ihtimali de var. Ucuza yaptiralim derken hepten zarara girmek de var.

Büyük ihtimalle önümüzdeki ay Honda servisinde hem bakimini hem de lastik değişimi ve rot balansi yaptiracagim.

• quote:

iskitlerde 40 lira civarına bilgisayarlı rot ayarı yapan yerler var. 50 liradan fazla vermeyin.
  • İSKİTLER ÇEVİK KUVETTE YETİŞMEDEN SHELL BENZİNLİK İSTASYONU İÇERİSİNDE ''ATK LASTİK'' LASTİK DEĞİŞİMİ + BALANS= 25 TL
    İYİ İNSANLARDI İŞÇİLİKLERİNDENDE MEMNUN KALDIM YENİ AÇILMIŞ BİR ÇOK KAMPANYA MEVCUTTU.
  • Atk lastikten 25tl'ye lastik değişimi bende yaptırdım. Çalışan çocuklar ilgililer. Beğendim açıkcası.
    Tekrar değişimde bu fiyattan yaparlarsa yine oraya gidebilirim.
    Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi

• Bende atk lastige bir gideyim shell in icindeki.. 25 tl çok iyi fiyat çünkü

• İç-Dış yıkamaya önerisi olan???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısliklar takılacak, var mı bildiginiz kampanya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Bende atk lastige bir gideyim shell in icindeki.. 25 tl çok iyi fiyat çünkü

bu yer, istanbul caddesindeki shell içi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Bende atk lastige bir gideyim shell in icindeki.. 25 tl çok iyi fiyat çünkü

bu yer, istanbul caddesindeki shell içi mi?

Hocam valla ismini bilmiyorum ama ankamall un karşısında olan yol...

• Ankara çevik e gelmeden shell var İst.caddesi o yolun adı akm metrodan akkopru istikametinde genç bi çocuk var durust bir çocuk 25tl ye geçen sene 4 balast şok tak ti bu sene de aynı olur sanırım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.