Şimdi Ara

Ankara'da OUTLET yada taklit ürün satan yerler ?!?! Yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
30.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın Ankara'ya gidiyorum,vakit kalırsa Kızılay'a gideceğim...

Özellikle Kızılay civarında (bitek orayı biliyorum) t-shirt,kot,gömlek gibi giyim ürünlerini bulabileceğim iyi markaların (levis,hilfiger,mavi,nike,vs...) outletleri var mı,ya da bu markaların taklitlerinin satıldığı yerler ?

Forumda Ankaralı çok,yardımcı olursanız sevinirim

• http://www.optimumoutlet.com/

http://www.milleniumoutlet.com/main.php

not: bunlar kızılay civrında değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaaari -- 24 Mayıs 2007; 20:56:17 >
  • Sağol ama Kızılay ve civarı olursa sevinirim,zira başka yerleri pek bilmiyorum :(
  • ya kolay yerlerde bunlar ikisinn de önnünde durak vr adama söyleren indirir seni :) istersen tarif ederim bineceğin yeri de..

bn bunları biliyom ama muhakk kızılayda vardır
  • kızılayda heykelli komisitlerin durdugu sokak var adnını bilmiyorum orda LİMON BAZAAR VAR geçen ulus şubesi bombalanan yer. oraya git
  • Eyvallah ama dedim ya aslında boş vakitte Kızılay'a gideceğim,gezerim biraz,işte o sırada öyle yerler varsa Kızılay'da oralara bir göz atarım diyorum...

Yani sadece ucuzunu alayım diye başka yerlere gitmek için vaktim yok :)
  • yok mu bilen arkadaşlar...

Bu arada optimum o kadarda ucuz bir yer değil bunu söyleyeyim.. Geçen gün gitmiştim oraya
  • Evet arkadaşlar,Ankaralı çok diye biliyordum nerdesiniz yahu

Maksat yolum Kızılay'a düşmüşken 1-2 ucuzluktan sağlam ürünler alayım...
  • Collezione olabilir belki...
  • Collezione ucuz ama ne getirilerse hemen bitiyor denk gelmesi lazım
    birde tiffany var okadar ucuz değil ama diğer markalara göre fena sayılmaz çok güzel bi kazağı 17 tl ye almıştım
  • abi taklit ürün giyip de kendini rezil etmeye gerek yok. durduk yere yaşam standartlarını karşındakine yüksek göstermenin pek de bi anlamı yok. git lcw'ye kotun kralını 25 milyona al. 10 milyona tişörtünü al, mis gibi giyin. üstüne de 1 yıldır garantili. ve mükemmel bi müşteri hizmetleri var.
  • Taklit ürün konusunda seninle aynı fikirde değilim...Neyse konuyu saptırmayalım...

Anlaşılan güzel bir outlet veya benzeri biryer bilinmiyor Kızılay'da...
  • ankara giyim konusunda ucuz bi şehir değil zaten.

outletlerde şehrin görece dışında kurulu. ama onlarda merkezdeki mağazalardan ucuz değiller.

en iyisi ankara gezinmek yada çay kahve içmek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.