Şimdi Ara

Ankara'da bekçi şiddeti: Çöp dökmeye çıkan genç darbedildi, ailesine gaz sıkıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
1
Favori
16.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
274 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 9 Ocak 2021; 11:34:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Bu karakter meselesi biraz, her uniye giden adammı oluyor sanki

• Bu medeniyetsiz zatlara 5000₺, gvrnlik görevlisi asgari ücret, lanet olsun sisteme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polislerde seviye ayaklar altında bekçilere sıra gelmez.

• Olay yalan gibi geldi bana.Çok düşük bir ihtimal çöp dôktü die dövücek ailesine durduk yere biber gazı sıkıcak.

• Heee ya heee siz kimleri seviyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç şaşmaz, polis ve bekci vatandaşın değil hükümetin koruyucularidir. Vatandaşi kim koruyacak yargida kalmadı bunların elinden. Gidişat kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: waRRioR

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sizlerdeki cahil cesaretine hayranım, karşıdakinin ne olduğunu, ne iş yaptığını, nasıl bir eğitimi olduğunu bilip bilmeden buradaki iki cümleyle kesin yargıya ulaşabiliyorsunuz ya bravooo. Kulaktan dolma bilgi değil, bizzat çevremdeki arkadaşlarımdan görüyorum, ünivertsite beraber okuduklarımızdan tutta çocukluk arkadaşıma kadar çevremde olanlar yeterince var, onların yüzüne karşıda söylüyorum hatta kendileri bile tasdikliyor bu durumu.Bunların bazıları da samimi olduğum insanlar, öyle alınganlık yaptıkları da yok sizin gibi, kendileri de farkındalar daha iyi iş bulamadıklarından dolayı orayı tercih ettiklerinin.

Not: Burada resmi makama dilekçe yazmıyorum, tez yada makale de yazmıyorum. Harf eksik yanlış olabilir, cümleler devrik olabilir. Sizin için yazılarımı önce arzuhalcide yazdırıp burada sunarım olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Lise mezunu adamların beline silah üstüne rozet verip sokaklara saldılar, aşırı özgüven güç zehirlenmesimyaşattılar, en kötü üni şartı olmalıydı şimdi mıllete baskıya dönüştü

Kimlik sormaları bile kanunda yoktu sırf güç vermek için kanuna bile bekçi kimlik sorabiliri soktular.

Şimdide Yok bekçi denmesin gece polisi densin yok gece kartalı densin bilmem ne , yakında direk emniyet amiride olmak isterler daha nereye gidecek bu iş merak ediyorum
    İyice saçmalamışsın

• Yalan haberlerden bıktık.Dayağı yiyen bekçi.Magdur olan başkası.Artık neye inanacağımı bilmiyorum.Bide bu yalanlara partililer dahil oluyor.Ülkenin çivisi çıkmış.

• Cem kullanıcısına yanıt
    Alınganlık yaptığım yok. Sorun da işsiz kalıp polis olmak değil. Siyasi oyunlardan bir haber olup salla başı al maaşı insanlardan öğrenilen üstün körü bilgiyle sağda solda yardırmak abes kaçıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buz_Adam32.

Bu fotoğrafı forumda ağzından salyalar saçarak bu hikayeye inananların gözüne bir güzel sokmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 23 Mayıs 2020; 21:2:10 >
  • bu aileyi tanıyoruz agresif bir aile normaldir.
    aile yalan söylüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: waRRioR

Alınganlık yaptığım yok. Sorun da işsiz kalıp polis olmak değil. Siyasi oyunlardan bir haber olup salla başı al maaşı insanlardan öğrenilen üstün körü bilgiyle sağda solda yardırmak abes kaçıyor.
    Bu işin içindeyseniz o zaman sizin bunu daha iyi bilmeniz lazım. İçlerinde mesleğini severek ve isteyerek yapanlar yok mu. Tabi ki var, onların idealleri de var belli hedefleri oluyor. Ama hayatı boyunca hedefi olmayıp, üni. bitirince bir şekilde iş buluruz diye düşünüp hezimete uğrayan, son çareyi de polislik yada askeriye olarak gören çok. Böyle görenlerinde hepsi giriyor mu tabi ki hayır, elenen de çok. Farkındaysanız ben polisliği yada askeriliği değil onları oluşturan belli ama büyük bir kesimi eleştiriyorum. Azınlık olan kısmı ise bu işin lokomotifi oluyor. Bunlardan biride arkadaşım, (bölümün ismini yanlış hatırlıyor olabilirim) terörle mücadelede görev yaparken vücudundaki bir kist yüzünden ağır bir operasyon geçiriyor, sırf bu yüzden daha pasif bir göreve getirildi, kariyer hedeflerinin hepsi suya düştü, babası da emekli komiser, bu işe severek girdi, kendini yetiştirdi akıllı biride ve işinde iyi. Ben bir günden bir güne "ulen bir baltaya sap olamadın" demedim, diyemem çünkü adam en başından hedefi ideali bu. Belki sizde arkadaşım gibi idealistsiniz yada değilsiniz bilemem. Ama bu meslek isteyerek ve severek girenlerin yeri olmalı, hiç bir vasfa sahip olmadan istemeyerek ve son çare olarak girenlerin değil.

• Konu sahibi başlığı lütfen değiştir. Yalan haber paylaşıyorsun. Emniyet açıklama yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 23 Mayıs 2020; 21:35:42 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.