Şimdi Ara

Ankara'da Aracımda Kullanabileceğim Yalıtım Malzemesi Bulunabilir Dükkanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
75
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aracıma ses izolasyonu yapmak amacıyla taban keçesi, polietilen sünger, bondex gibi malzemeler satan bir dükkan arıyorum.

Araç modifiye dükkanlarında ctk-db-focal gibi ithal ve pahalı ürünler oluyor. Ben biraz daha internette satışı olan uygun fiyatlı malzemelerden arıyorum.

Ankara'da yeniyim, bu sebeple hangi semtte hangi dükkanlar böyle malzeme satar bilmiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• Hocam bu yaz benimde kafamda olan bir konu bende Ankara'dayım bende araştırdım sanırsam dükkandan ziyade bu işler için internet üzerinden online satın almak tek çözüm gibi gözüküyor.

İlk etapta çamurluk içlerine motor kaputuna hangi malzemeleri, kapı içi araç içi gibi yerlere hangi malzemeleri tercih edeceğinize karar vermek gerek. Daha sonra bu malzemelerden kaç metre ihtiyaç olacak onu hesap etmek gerek.

Sonrası ise montaj malzemeleri ve uygun bir uygulama alanı gibi tüm şartları netleştirebilirsem bende yapmayı planlıyorum.

Yaptığınız / yaşadığınız gelişmeleri buradan paylaşırsanız bizim içinde bir rehber olur iyi günler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.