Şimdi Ara

Ankara'da 2 Kişi Gündüz Vakti Aracımı Çekiciyle Çalmak İstedi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
3.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ülkede sokakta yürürken donunuzu bile çalmaya yeltenir bu şerefsizler
  • Arkadaşlar siz siz olun kumandadan aracı kitleyip kapıyı kontrol etmeden aractan uzaklaşmayın.. Kapıyı kontrol etmezseniz belkide kapıların kitlenmesi jammerla engellenmiş olacaktır
    Eğer biraz uzaklaşıp araca bakmadan kumandayı geriye tutup kitlemeye çalışırsanız.. O arada hırsız kapılardan birini açık bırakır ve kapılardan biri kitlenmemiş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

geçmiş olsun arkadaşım çok yakın yerde oturuyoruz. aracın park durumu nasıldı peki? hani çekiciye yükleme durumunu nasıl yapacaklardı? sanırım yol üzerine bırakmışsınız aracı. umarım yakalanırlar ama yakalansalar nolcakki ertesi gün yine iş başına çıkarlar.

Teşekkür ederim,aslında ben orada oturmuyorum,kayınvalidemin evi,ben Antalyalıyım.Araç yola dikey vaziyette,önünde engel,tümsek vs.yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0761

Hala şoktayım desem yeridir.2 gün evvel Ankara'da aracım kayınvalidemin evinin otoparkında park halindeyken gece kimliği belirsiz kişilerce sağ ön ve sağ

arka lastiği kesildi.Önceleri yapanların homo sapiens ırkından olmadığını düşündüğüm için sövüp saydım.Dün akşam üzeri yan dairenin altında galericilik

ve emlakçılık yapan birinin kamera kayıtlarını incelem üzere dükkana girdim.O sırada eşim de annesinin işten gelmesini beklemek için dışarıdaydı.

o arada caddeye çekicinin geldiğini gördüm ama önemsemedim.Ben kayıtları incelerken eşim aradı sen mi çağırdın çekici diye,yok dedim,hemen gel dedi.

Gittim,çekiciyi süren arkadaş abi araba senin mi dedi,evet dedim.Ama dedi az önce dükkana 4 kişi geldi ve araçlarının lastiğinin patlak olduğunu söyleyip bu

yönlendirdiler dedi.Elemenlar nerede deyince eşim,beni görüp kaçtılar dedi.Çekiciyi süren arkadaş da abi ben onlardan anahtarı istedim,onlar da anahtarın

kendilerinde olmadığını söylediler dedi.Çekip sanayiye götüreceklermiş.Ben bu şekilde çekemem deyip dönüş ücretini istedim dedi,elemanlar tamam deyip

kaçmışlar(bu arada aslında eşimi de gördükleri için kaçmışlar).

Hemen polis çağırdım.Tutanak tuttuk,akabinde olay yeri incelem geldi.Son olarak da karakola gidip ifade verip şikayetçi oldum.Çekicinin şoförü de abi bizim

dükkanda 4 kamera var,gelenleri teşhis edersiniz dedi.Polis de almış zaten o görüntüleri.Yan taraftaki emlakçının görüntülerini de aldılar.

Polislerin yorumu bu civarda ilk defa böyle bir olayla karşılaşıyoruz oldu.Arabayı da bugün çekiciyle lastikçiye çekip değiştirdim.

Gündüz vakti iyi cesaret ettiler,bizim evde olmayacağımızı hesap edip,kimse de birşey demez nasılsa,lastikler patlak diye çekiciyle götürmek istediler.

Büyük şehirde yaşayan arkadaşların dikkatli olmasını tavsiye ediyorum.

semt neresi
    okudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.LiXX -- 11 Ağustos 2012; 19:47:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast

Çekicinin şöförü akıllı adammış araba anahtarı olmadan çekmem demiş.

yok birde çekseydi o zaman millet gözüne kestirdiği aracı çektirir.

ben burda ankaraya saydırdığımda tepki çekiyorum bu sefer birşey demiyecem bizim biricik başkentimiz
  • hocam büyük geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0761

Hala şoktayım desem yeridir.2 gün evvel Ankara'da aracım kayınvalidemin evinin otoparkında park halindeyken gece kimliği belirsiz kişilerce sağ ön ve sağ

arka lastiği kesildi.Önceleri yapanların homo sapiens ırkından olmadığını düşündüğüm için sövüp saydım.Dün akşam üzeri yan dairenin altında galericilik

ve emlakçılık yapan birinin kamera kayıtlarını incelem üzere dükkana girdim.O sırada eşim de annesinin işten gelmesini beklemek için dışarıdaydı.

o arada caddeye çekicinin geldiğini gördüm ama önemsemedim.Ben kayıtları incelerken eşim aradı sen mi çağırdın çekici diye,yok dedim,hemen gel dedi.

Gittim,çekiciyi süren arkadaş abi araba senin mi dedi,evet dedim.Ama dedi az önce dükkana 4 kişi geldi ve araçlarının lastiğinin patlak olduğunu söyleyip bu

yönlendirdiler dedi.Elemenlar nerede deyince eşim,beni görüp kaçtılar dedi.Çekiciyi süren arkadaş da abi ben onlardan anahtarı istedim,onlar da anahtarın

kendilerinde olmadığını söylediler dedi.Çekip sanayiye götüreceklermiş.Ben bu şekilde çekemem deyip dönüş ücretini istedim dedi,elemanlar tamam deyip

kaçmışlar(bu arada aslında eşimi de gördükleri için kaçmışlar).

Hemen polis çağırdım.Tutanak tuttuk,akabinde olay yeri incelem geldi.Son olarak da karakola gidip ifade verip şikayetçi oldum.Çekicinin şoförü de abi bizim

dükkanda 4 kamera var,gelenleri teşhis edersiniz dedi.Polis de almış zaten o görüntüleri.Yan taraftaki emlakçının görüntülerini de aldılar.

Polislerin yorumu bu civarda ilk defa böyle bir olayla karşılaşıyoruz oldu.Arabayı da bugün çekiciyle lastikçiye çekip değiştirdim.

Gündüz vakti iyi cesaret ettiler,bizim evde olmayacağımızı hesap edip,kimse de birşey demez nasılsa,lastikler patlak diye çekiciyle götürmek istediler.

Büyük şehirde yaşayan arkadaşların dikkatli olmasını tavsiye ediyorum.

semt neresi
    okudum

incirli

• şaka diyin ya :S
  • daha neler duyacaz

bu arada geçmiş olsun
  • Yakalansa ne olacak geri salıverecekler. Hırsızlığın doğru düzgün cezası yok hapiste çürüteceksin böyle asalak herifleri Sizede geçmiş olsun hocam aynı araçtan bendede var.
  • Çekici şoförü arayan numarayı kaydetmemiş mi? Adres tarifi için falan kaydederler genelde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre

Çekici şoförü arayan numarayı kaydetmemiş mi? Adres tarifi için falan kaydederler genelde..

Arama yok,4 kişi dükkana gelmiş,adresi tarif etmiş,2 kişi de benim arabanın yanında duruyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre

Çekici şoförü arayan numarayı kaydetmemiş mi? Adres tarifi için falan kaydederler genelde..

Çekicinin dükkana gitmişler yazıyor ya. Oradaki kameradan görüntüleri almışlar. Geçmiş olsun.. Demek ki neymiş, alarm şartmış arabaya, maksat ötsün..

Şimdiki araçlarda, otomatik cam kapama, merkezi kilit, bagaj kapağı açma vs olunca alarm takmaya gerek duymuyoruz..
  • Laf yok soyleyecek, buyuk gecmis olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok ilginç şaşırdım, dikkat etmek lazım.
  • Geçmiş olsun dostum, film senoryası gibi.

Şerefsizlikte sınır kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun, okurken cok sinirlendim, cekiciler hirsiz olsa ya da hirsizlar bi cekici alsa kendilerine ne olacak o zaman yasadigim yerde hirsizlara goz actirmiyolar ayni gun yakalayip, hoooop hapse, Allah boyle vicdansizlardan korusun hepimizi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok artık
  • Bu kadar rezillik olurmu,iyi dayak çekmek lazım bunlara.Aracın astra olması da pek şaşırtmadı beni çünkü bu astraların parçaları bayağı pahalı..Tanıdığım önden refrüje çarpıp 2 yolcu hava yastığını açtı bir de arka bagaj kapağı hasar aldı ve 38 bin lira gibi masraf çıkardı servis,araç pert oldu.
  • Allah kimsenin bsaşına vermesin,beterinden saklasın,her yaz bir uğursuzluktur gidiyor,geçen sene de Ceyhan adliyesi isim benzerliğinden aracıma haciz koymuştu(konu da açmıştım),bayağı uğraştırmıştı.Bakalım seneye Allah kerim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.