Şimdi Ara

Ankara AŞTİde kalınır mı ? [ciddi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
7.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler istanbuldan geldim gidecek yerim yok kızılayda mal gibi duruyorum AŞTİ de kalınır mı sorun olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bekleme salonunda yatabilirsin sorun olmaz
  • Kardeşim istersen misafir edeyim bir gece seni?
  • aştinin üst katında kalabilirsin ama nasıl gidecek yerin yok anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ReNeCaN

bekleme salonunda yatabilirsin sorun olmaz

Teşekkürler hocam inş. Sorunsuz sabah ederim

• İstanbuldan sevgilimin yanına geldim arkadaşlarım vardı fakat hepsi tatilde .. ortada kaldım yani otogarda yatarım arkadaşlar Allahrazı olsun

• Allah yardımcın olsun, gel kal derdim ama müsait değil maalesef ev :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

Allah yardımcın olsun, gel kal derdim ama müsait değil maalesef ev :/

Düşünmeniz yeter hocam Allah razı olsun

• Hocam eşyaları sağlama al milletin çok olduğu yerde uyu yada klozetin tekine otur sabahla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayramAbi

Hocam eşyaları sağlama al milletin çok olduğu yerde uyu yada klozetin tekine otur sabahla.

klozet işi güldürdü hocam .. eşya olarak bi çantam var boş sayılır tshirt parfüm falan cüzdanım ve telefonum var işte cepten gitmez inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

quote:

Orijinalden alıntı: BayramAbi

Hocam eşyaları sağlama al milletin çok olduğu yerde uyu yada klozetin tekine otur sabahla.

klozet işi güldürdü hocam .. eşya olarak bi çantam var boş sayılır tshirt parfüm falan cüzdanım ve telefonum var işte cepten gitmez inşallah

Telefonu ceket vs. varsa onun iç cebine koymanızı tavsiye ederim :D Kızılay'dan metrolar sanırım gece 1'de kapanıyordu tam bilemiyorum ama 12'ye yaklaşırken çıkarsın ankaray ile aşti'ye geçersin direk orada sabahlarsın.

• Merhaba,

2009 yılında evi yanıp AŞTİ'de bir süre kalan biri olarak bilgilendireyim. Biletiniz varsa kalmanız çok kolay ancak yoksa gece 1 gibi güvenlik görevlileri yanınıza gelip sizden bilet soracak ve biletiniz yoksa dışarı çıkmanızı isteyecektir. Ancak durumunuzu anlatıp yarın gideceğinizi söylerseniz hiç bir problem olmayacaktır. Görevliler sizi dışarı çıkarsa bile 15-20 dakika AŞTİ etrafında turlayıp tekrar dönerek uykunuza devam edebilirsiniz. 3 ay boyunca AŞTİ'de kaldım ancak orada uyuyan yolcular arasında soyulan birine rastlamadım.

Allah kolaylık versin.
  • Cevaplarınız ve destekleriniz için teşekkürler Allah'ın izniyle atlatırım bu geceyi hepinizden Allah razı olsun..

@sewakldawk Hocam çok kötü bir durum.. Şükür ki size birşey olmamış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriftRacer -- 22 Ağustos 2012; 21:31:41 >
  • Allah yardımcın olsun dostum.. Dikkat et.. Gerçi korkma AŞTİ bu, Esenler Otogarı değil :) 5-6 yıl önce havalimanı gibi yerdi, şimdi daha da gelişmiştir :)
  • Bu işler bizi aşti
  • Beyler Allah'a emanet olun şarj bitecek.. para da kısıtlı şarja da koyamıyorum.. herkese teşekkürler..

• Aştinin içince kalabilirsin güvenli genede nolur nolmaz telefonu cüzdanı sakla ankara burası gözünü kapattınmı cüzdan gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Cevaplarınız ve destekleriniz için teşekkürler Allah'ın izniyle atlatırım bu geceyi hepinizden Allah razı olsun..

@sewakldawk Hocam çok kötü bir durum.. Şükür ki size birşey olmamış..

Çok şükür, tecrübe oldu benim için.
  • gecen sene aştiye sınava gıtmıstım gece 3 gıbı ındım sınav 8 deydı bı kestıreyım dedım
    tam uyumusum kendımı soguk bi küvetin içindebuldum yanı başımdada bi telefon ve not

notta böbreklerinden birini aldık hakkını helal et sakın küvetten cıkma 112yi ara yazıyordu
    Şuan tek böbrekle hayatımı sürdürüyorum.
    buda böyle bi anımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruslankaraev -- 22 Ağustos 2012; 21:39:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apalapucia

gecen sene aştiye sınava gıtmıstım gece 3 gıbı ındım sınav 8 deydı bı kestıreyım dedım
    tam uyumusum kendımı soguk bi küvetin içindebuldum yanı başımdada bi telefon ve not

notta böbreklerinden birini aldık hakkını helal et sakın küvetten cıkma 112yi ara yazıyordu
    Şuan tek böbrekle hayatımı sürdürüyorum.
    buda böyle bi anımdır.

he he taaam taam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.