Şimdi Ara

Ankara-Armada Macfit Spor Salonu ayda sadece 70 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
44.130
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ne saçmalık hakkatten. En geç şubat ortasında demişlerdi üstüne basa basa, şimdi mayısa sarkmış. Mayısta temmuza sarkar. Biz seneye eylül gibi başlarız buraya. Ciddiyet sıfır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

Okulda yıllık 70TL iken fiyatları görünce mezun olmasam mı diye düşünmeye başladım.

Hangi okul Ankara Üni mi?

Evet.
  • Bence uygun değil çünkü yani spor merkezi araştırmalarım sonucunda ben ANKYRA ya üye oldum ata plazada gidenler bilir squash, havuz, buhar, sauna, spining ..vs süper temiz dolaplar çok geniş, duşlar,çalışma ortamı, hocalar anlatmakla bitmez bence bir gezin öyle karar verin.

ve inşaat mühendislerine % indirimle oda yaklaşık 70-80 liraya geliyor aylık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbqa

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Konya'da 50 lira ama ben 3er aylık yazılınca 40 liraya geliyordu..

Ankara'ya geleceğim, Çankaya Oran'da oturacağım.. Var mı oralarda spor salonu, gerçi belki kalacağım lojmanda belki vardır salon ama yinede öğreneyim var mı yok mu?

Üstad Konya'da nerede hangi spor salonu 40-50 lira?

Ben gecen sene isim vermiyim ama çok eski ve bolca sıra olan spor salonuna 3aylık 250lira'dan yazılmıştım ve en ucuzu orasıydı.

Bosna hersek deme lütfen umutlandım

Bosna Hersek'te

• Ben kaydoldum 1 yıllık, bana saat 16-17 arası hızlı bir şekilde bu civarda sporu yapıp kaçacak bir mekan lazımdı. Bu bakımdan iyi ama acaba çok kalabalık olur mu diye düşünmekteyim. Sanki öyle bir intiba oluştu bende. Mayısda açılacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

Ben kaydoldum 1 yıllık, bana saat 16-17 arası hızlı bir şekilde bu civarda sporu yapıp kaçacak bir mekan lazımdı. Bu bakımdan iyi ama acaba çok kalabalık olur mu diye düşünmekteyim. Sanki öyle bir intiba oluştu bende. Mayısda açılacakmış.

Kaça kaydoldunuz hocam?
  • başlığı spor salonu fırsatları diye değiştirmeli :)

ben de konutkent civarında uygun salon bakınıyorum,
    ama hepsi uçmuş durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

başlığı spor salonu fırsatları diye değiştirmeli :)

ama hepsi uçmuş durumda.

Bende Konut 2 deyim yakınmışız:) Benim gönlümde BASE Club var ama uygun fiyat yakalamak imkansız.
    Şu aralar rekabetten midir nedir Sports İnt. ın güzel fiyat verdiğini üye olan arkadaşlarımdan duyuyorum.
    Kentparkdaki Most Life Club kampanya yapmış 2 ay hediye ediyor ama fiyat almadım.
    Yaşamkent civarında yeni açılan salonlarda uygun fiyatlı yerler olabiliyor ama henüz araştırmadım.

Uygun fiyatlı biryer bulursanız bana da haber verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

başlığı spor salonu fırsatları diye değiştirmeli :)

ama hepsi uçmuş durumda.

Bende Konut 2 deyim yakınmışız:) Benim gönlümde BASE Club var ama uygun fiyat yakalamak imkansız.
    Şu aralar rekabetten midir nedir Sports İnt. ın güzel fiyat verdiğini üye olan arkadaşlarımdan duyuyorum.
    Kentparkdaki Most Life Club kampanya yapmış 2 ay hediye ediyor ama fiyat almadım.
    Yaşamkent civarında yeni açılan salonlarda uygun fiyatlı yerler olabiliyor ama henüz araştırmadım.

Uygun fiyatlı biryer bulursanız bana da haber verirseniz sevinirim.

bu kadar hızlı cevap beklemiyordum, yakınmışız gerçekten :)

base club ile görüştük, iyi güzel hoş ama fiyatlarda Euro bazında uçmuşlar,
    yaşamkent'tekilerden biri broşür bırakmış aylık 70tl diye,
    salonlar iyi hoş gibi ama biraz uzak kalıyor.

sports int. da uzak diye düşünmedik ama bir bakalım,
    uygun fiyatlı bir yer bulabilirsem elbette paylaşırım :)

• quote:

bu kadar hızlı cevap beklemiyordum, yakınmışız gerçekten :)

base club ile görüştük, iyi güzel hoş ama fiyatlarda Euro bazında uçmuşlar,
    yaşamkent'tekilerden biri broşür bırakmış aylık 70tl diye,
    salonlar iyi hoş gibi ama biraz uzak kalıyor.

sports int. da uzak diye düşünmedik ama bir bakalım,
    uygun fiyatlı bir yer bulabilirsem elbette paylaşırım :)

Base ne fiyat verdi hocam? Şu an yüksek sezon fiyatlar yüksek. Yaz gelmeden forma girebilmek için insanlar salonlara hücum etti. Ben gerekirse temmuz sonuna kadar bekleyip güzel bir salona yazılmak istiyorum.
  • Ben 2 sene base'e üyeydim, daha yeni bitti üyeliğim. Üyeliğimi yenilemedim.

Gezdiğim gördüğüm spor salonları arasında (most dahil) en güzeli Base'di. İlk sene muhteşem bir fırsatla senelik full genç üyelik 1565 liraya üye olmuştum ki o dönemde yapılabilecek en iyi indirimle 1900 civarı demişlerdi. Ama denk geldi, nasıl olduğunu sormayın :) Bir sonraki sene de yine genç üyelikten 1300TLye sadece haftaiçi üye oldum. Geçen sene üye olduğumda haftaiçi genç olmayan normal üyelik 1950TL, full üyelik de 2300 TL idi. Belki ufak tefek fikir sahibi yapar sizleri.

Tesis hakkında sorusu olan çekinmeden sorabilir. Ben de ümitköyde oturuyorum bu arada.
  • base bir sürü seçenek sundu,
    rakamlar aklıma yatmadığı için aklımda tutmadım,
    eve gidince bakarım.

bu arada avrupa mahallesi içinde EuroFit varmış,
    akşam gidip görmeyi düşünüyorum,
    size çok yakın aslında, gidip gördünüz mü?

aslında şöyle toplu fiyat alıp güzel bir indirimle kaydolsak ne güzel olur :)
  • havlu paralı, su paralı, hocalardan ekstra ilgi isterseniz paralı. sıcak fırsatçılar sevmez bunu :D
  • Buraya yazılıp Panora'yı kullanan var mı mayısa kadar ?
  • İzmir balçovadaki migrosun üst katındada açılıyor bu macfit 2 aydır üye topluyorlar mart sonu nisan başı gibi açılacak demişlerdi yıllık 960 tl nakitte 860 tl demişlerdi ama sorunlu bir firma galiba fiyatları iyi ama üye olsakmı acaba üye olmayı düşünüyordum.???

Ona yakın kipa nın üst katındaki sportspark var sauna buhar banyosu falan var 1 sene gitmiştim oraya güzel yer ama fiyatları çok pahalı sanırım şuan yıllığı 1700 tl ler civarında...Yine yakın palmiye alışveriş merkezinin üstünde whitesport var sık sık kampanya yapıyorlar 1 kişi parasına 2 kişi üyelik diye ozaman kişi başı yıllığı yaklaşık 550-600 tl ye geliyor ama hem 2 kişi olup kayıt yaptırmak gerekiyor hemde içersi küçük 1 sene gittim orayada ama pek ısınamadım açıkcası artısı sauna var birde jakuzusu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

İzmir balçovadaki migrosun üst katındada açılıyor bu macfit 2 aydır üye topluyorlar mart sonu nisan başı gibi açılacak demişlerdi yıllık 960 tl nakitte 860 tl demişlerdi ama sorunlu bir firma galiba fiyatları iyi ama üye olsakmı acaba üye olmayı düşünüyordum.???

Ona yakın kipa nın üst katındaki sportspark var sauna buhar banyosu falan var 1 sene gitmiştim oraya güzel yer ama fiyatları çok pahalı sanırım şuan yıllığı 1700 tl ler civarında...Yine yakın palmiye alışveriş merkezinin üstünde whitesport var sık sık kampanya yapıyorlar 1 kişi parasına 2 kişi üyelik diye ozaman kişi başı yıllığı yaklaşık 550-600 tl ye geliyor ama hem 2 kişi olup kayıt yaptırmak gerekiyor hemde içersi küçük 1 sene gittim orayada ama pek ısınamadım açıkcası artısı sauna var birde jakuzusu var

dostum firmanın genel politikası öyle bir yere açılmadan önce paraları topluyorlar örneğin bize en geç ocakta açılacak denildi paralar 3-4 ay öncesinden toplanırken. Ocak yaklaştığında Mayıs Ayına sarktı nasıl bir sarkmaysa 5 ay maşallah

• Hangi saatler arasi acik acaba ?

Gece yarısı ya da sabahın köründe acik mı ?

Ancak o saatlerde musait oluyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni spor salonuna kaydolan var mı ? fiyat konusunda bilgi verebilecek
  • 9 Mayıs'ta açılıyor.
    Nihayet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oracleoracle

9 Mayıs'ta açılıyor.
    Nihayet...

Ben 31 mayıs tahmin ediyordum maili görünce şaşırdım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.