Şimdi Ara

Ankara-Armada Macfit Spor Salonu ayda sadece 70 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
3
Favori
44.131
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kadtas

@Sioux
    Alet listesine baktım.6-7 tane bench station, 4 tane lat pull down, 4 tane shoulders press, 3 squat, 20 küsür koşu bandı mevcut. Yani ben sanmıyorum bekleme olayı olacağını. Şu an yazılan kişi sayısı 700lerdeydi. 3000 m2 alanda, 18 saatlik zaman dilimini genele yayarsak, şu an bulunduğum mahalle salonundan tenha olacağı kesin..

@1001
    Referans sistemi aralıkta geçerli değil, yoksa seve seve referans olurdum ..

Evet hocam dün baktım da tam bir fail salon olmuş bu alet listesinin yarısı bile yok koşu bandı vs kardio aletleriyle doldurmuşlar
  • İlk ay deneme, ayrılırsak kalan 11 ay için para iadesi opsiyonu vardı. Eğer beğenmezsem ayrılacağım, daha görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4KiLL!

quote:

@Sioux
    Alet listesine baktım.6-7 tane bench station, 4 tane lat pull down, 4 tane shoulders press, 3 squat, 20 küsür koşu bandı mevcut. Yani ben sanmıyorum bekleme olayı olacağını. Şu an yazılan kişi sayısı 700lerdeydi. 3000 m2 alanda, 18 saatlik zaman dilimini genele yayarsak, şu an bulunduğum mahalle salonundan tenha olacağı kesin..

@1001

Evet hocam dün baktım da tam bir fail salon olmuş bu alet listesinin yarısı bile yok koşu bandı vs kardio aletleriyle doldurmuşlar

Bende dün gittim akşam saatinde baktım. Hiç memnun kalmadım, neden böyle sallama bir iş olmuş anlamadım. Bende 1 ay giderim olmadı iadesini isterim..

• quote:

quote:

quote:

@Sioux

@1001

Bende dün gittim akşam saatinde baktım. Hiç memnun kalmadım, neden böyle sallama bir iş olmuş anlamadım. Bende 1 ay giderim olmadı iadesini isterim..

Ben zaten iade ettirmiştim iyiki de ettirmişim cidden yalanlar üzerine kurulmuş bir firma açılırken yalanlarla müşteri topladılar oyaladılar bari aletleri söz verdiğiniz gibi koyun be arkadaş bildiğin 1 tane bench var 1 tane istasyon var fln mahalle arası salondan beterdi resmen

• 70 TL harika bir fiyat. Ankara'da bulunanlara şimdiden hayırlı olsun. Köhne spor salonlarına istenen rakamın buralara verilebilmesi harika birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

70 TL harika bir fiyat. Ankara'da bulunanlara şimdiden hayırlı olsun. Köhne spor salonlarına istenen rakamın buralara verilebilmesi harika birşey.

70 tl değil artık hocam yıllık 1200 fln istiyorlar hem de salon çok yetersiz bizzat gördüm dün.
  • quote:

quote:

70 TL harika bir fiyat. Ankara'da bulunanlara şimdiden hayırlı olsun. Köhne spor salonlarına istenen rakamın buralara verilebilmesi harika birşey.

70 tl değil artık hocam yıllık 1200 fln istiyorlar hem de salon çok yetersiz bizzat gördüm dün.

1200 TL verilecekse yıllık olarak tatmin edici bir düzeyde olmasını beklerdim. İnsan içeri girdiğinde sert şekilde yapabilmeli sporunu...
  • quote:

quote:

quote:

1200 TL verilecekse yıllık olarak tatmin edici bir düzeyde olmasını beklerdim. İnsan içeri girdiğinde sert şekilde yapabilmeli sporunu...

Sert spor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: projist

quote:

quote:

quote:

Sert spor?

Aletlerin ve zeminin sağlamlığından bahsediyorum. Demir dumbell yerine hazır dumbell lar vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

Orijinalden alıntı: laider

başlığı spor salonu fırsatları diye değiştirmeli :)

ben de konutkent civarında uygun salon bakınıyorum,
    ama hepsi uçmuş durumda.

Bende Konut 2 deyim yakınmışız:) Benim gönlümde BASE Club var ama uygun fiyat yakalamak imkansız.
    Şu aralar rekabetten midir nedir Sports İnt. ın güzel fiyat verdiğini üye olan arkadaşlarımdan duyuyorum.
    Kentparkdaki Most Life Club kampanya yapmış 2 ay hediye ediyor ama fiyat almadım.
    Yaşamkent civarında yeni açılan salonlarda uygun fiyatlı yerler olabiliyor ama henüz araştırmadım.

Uygun fiyatlı biryer bulursanız bana da haber verirseniz sevinirim.

yakın diye park life a 3 aylık 400tl ye üye oldum. cazip kısmı 3 ay olması büyük ihtimal 1 sene boyunca düzenli gidemem die düşünüyorum

• Arkadaşlar son durum nedir? Ben de vücut çalışmak için gitmeyi düşünüyorum ama dediğinize göre yeterli değilmiş izlenimi oluştu bende. Yeni aletler eklenecek mi bir bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kentpark most uyelıgım bıtmek uzere. sacma sapan paralar ıstıyorlar yenıleme ıcın. mac fiti dun gezdım tesıs 2 katlı ufak bır yer Armada-2nin 3. katında. 3 gunluk free passımı baslattım. benım ıcın spınnıng onemlı oldugu ıcın ve pazartesı & carsamba sabahları 7.10da seans oldugu ıcın eger bu uc gunden memnun kalırsam yazılmayı dusunuyorum.

peşin 1188 TL

Taksit 12 x 110 TL

Baş & Vücut Havlusu Tek sefer 6 TL
    Yıllık 150 TL
    Su 1 TL

Referans ındırımınden bahsettım ama oyle bırsey olmadıgını soyledı.

Indırım ıcın yolunuz varsa burdan belırtın bız de oyle pazarlık yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfrost

kentpark most uyelıgım bıtmek uzere. sacma sapan paralar ıstıyorlar yenıleme ıcın. mac fiti dun gezdım tesıs 2 katlı ufak bır yer Armada-2nin 3. katında. 3 gunluk free passımı baslattım. benım ıcın spınnıng onemlı oldugu ıcın ve pazartesı & carsamba sabahları 7.10da seans oldugu ıcın eger bu uc gunden memnun kalırsam yazılmayı dusunuyorum.

peşin 1188 TL

Taksit 12 x 110 TL

Baş & Vücut Havlusu Tek sefer 6 TL
    Yıllık 150 TL
    Su 1 TL

Referans ındırımınden bahsettım ama oyle bırsey olmadıgını soyledı.

Indırım ıcın yolunuz varsa burdan belırtın bız de oyle pazarlık yapalım

indirim yapmıyolar. aile indirime bile yok yani o derece. ben açılmadan önce yazılmıştım ucuza geldik

Yeri fazla büyük değil dediğiniz gibi. Kentparkın yanında tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 27 Mayıs 2013; 16:53:45 >

• Arkadaşlar ben yukarıdaki yorumlara katılıyorum, salon kompakt , güzel ama kişi sayısı her gidişimde logaritmik olarak artıyo. Koşu bandı v.s. de falan sorun yok, bodybuilding kısmından bahsediyorum. Yalnız benden 1200 tl rica edilseydi (ben kurucu üyeyim, daha hesaplı oldu) mac i düşünebilirdim. Arkadaşım 4100 tl 3 yıl ve de taksitli fiyat almıştı. 300 tl yemek fişini saymazsak 3800/3: 1260 tl yıllık gibi falan olurdu.
  • Fiyat Uygun yalnız Oraya 70TL vereceğime MOST Life Club'a ayda 140TL veririm. salonu çok küçük yapmışlar gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secrethero89 -- 7 Eylül 2013; 17:35:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

bu fiyatlarla benchde 20 dakka sıra beklersiniz alanlara geçmiş olsun

492 ye aldım 1yıllık 20dk sıra bekletsinler yıkarım o salonu.
  • benzer bir fırsat var mı? özellikle etimesgut taraflarında?
  • Hocam Eryaman'da MacFit gibi bir spor zinciri açıldı FitForFun diye ona bak istersen.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.