Şimdi Ara

Ankara Altunbilekler de Aynes tereyağı 42.95 Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir de çanta hediyesi var. SKT: 16.10.2021

Ankara Altunbilekler de Aynes tereyağı 42.95 Tl

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Adam kanıt demiş eksozluk ve şikayetvar linki bırakmışsın. Kanıt diyor adam, varsa kanıt bakanlık listesini atarsın yoksa eğer "bence" margarin gibi tadı var tavsiye etmiyorum der geçersin. Alacak olan insanlara sahte demezsin. Alacak arkadaşlar ben uzun süre kullandım indirimde iken almıştım "bence" tadı güzel. Denemek için alınabilir
  • Düzenleme: İstek üzerine yorumumu düzeltiyorum. "Bence" margarine bu kadar para verilmemeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buracat -- 24 Mayıs 2021; 19:3:17 >
  • Aynes de dolandirici mi yani? Son bakanlik listesinde varmiydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lokasyona uzağım diye fırsatı kaçırma, migros tereyağını genelde aynes üretiyor. kg olan. 44-45 lira falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 24 Mayıs 2021; 17:20:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buracat kullanıcısına yanıt

firmalara iftira atmaya bayiliyorsunuz degil mi? elinizde kanit varsa paylasin yoksa sacma sapan entrilerinizle kirletmeyin... suc isliyorsunuz.. baskasi da gelsin sulaleniz hakkinda iftira atsin gitsin...

her baslik altin ayni sacma sapan bir yerlerinden uydurulmus cahillikten gelen cesaretle yazilan postlar...

• Uzuuu bir aradan sonra ilk defa tereyağ aldım. Skt 11.2021

Tabi size yakın şubede farklı olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynes tereyağı denedim pek beğenmedim. Yörükoğlu f/p olarak daha iyi. (aynı markette satılıyor)

• Trendyl marketde 34 liraydı dün aynısı. Ordan aldım ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

firmalara iftira atmaya bayiliyorsunuz degil mi? elinizde kanit varsa paylasin yoksa sacma sapan entrilerinizle kirletmeyin... suc isliyorsunuz.. baskasi da gelsin sulaleniz hakkinda iftira atsin gitsin...

her baslik altin ayni sacma sapan bir yerlerinden uydurulmus cahillikten gelen cesaretle yazilan postlar...

Kanıt: ağzım oldu mu? Tereyağı tadı yok işte. Bende sorun varsa burdakilerde saz arkadaşlarım o zaman:

https://eksisozluk.com/entry/113903860

https://www.sikayetvar.com/aynes-gida/tereyagi

1.5 sene evvel bir liste yayınlandı, hani şu A101'in Milkten markası da içinde vardı. https://forum.donanimhaber.com/hileli-urunler-aciklandi--140352666

Noldu ceza yediler mi? Düzelme var mı?

https://www.sikayetvar.com/a101/tereyag

Adam kanıt demiş eksozluk ve şikayetvar linki bırakmışsın. Kanıt diyor adam, varsa kanıt bakanlık listesini atarsın yoksa eğer "bence" margarin gibi tadı var tavsiye etmiyorum der geçersin. Alacak olan insanlara sahte demezsin. Alacak arkadaşlar ben uzun süre kullandım indirimde iken almıştım "bence" tadı güzel. Denemek için alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doken -- 24 Mayıs 2021; 18:53:21 >
  • doken kullanıcısına yanıt

Üzgünüm laboratuvarım yok. Bakanlıkta canı isteyince bazı firmaların testini yapıyor. Onlarda ne kadar ceza yiyor, düzeltiyorlar mı bilgim yok.

Tamam ilk yorumumu düzeltiyorum "bence" margarin

Bu şirket halen TMSF'de. Şuan denetleme yapılması çok zor bence. TMSF'nin atadığı yönetim kurulu da tereyağı yerine margarin yapıp satın demez herhalde?

bir yandan da bu şirket ilk defa kâra geçmiş. bu sene satmayı planlıyorlarmış Ankara Altunbilekler de Aynes tereyağı 42.95 Tl 

evde 2 tane tereyağı var. bir tanesinin rengi beyaza yakın diğeri sarı renk. aradaki fark neden oluşuyor bilen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snomask -- 24 Mayıs 2021; 19:50:13 >
  • snomask kullanıcısına yanıt
    Sarı olana renklendirici koyuyorlar hocam ya da beta karoten oluyor içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doken -- 24 Mayıs 2021; 19:57:18 >
  • Biz kullanıyoruz fiyatına göre iyi bence trendyol market kahvaltılık %20 indirimle 35₺ ye geliyordu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snomask

Bu şirket halen TMSF'de. Şuan denetleme yapılması çok zor bence. TMSF'nin atadığı yönetim kurulu da tereyağı yerine margarin yapıp satın demez herhalde?

bir yandan da bu şirket ilk defa kâra geçmiş. bu sene satmayı planlıyorlarmış  

evde 2 tane tereyağı var. bir tanesinin rengi beyaza yakın diğeri sarı renk. aradaki fark neden oluşuyor bilen var mı acaba?

Renk; süt türü, sütün sağıldığı döneme göre de değişebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trendyolda %20 indirim varken 35liraya aldıydık Ankara Altunbilekler de Aynes tereyağı 42.95 Tl 

• Ankara Altunbilekler de Aynes tereyağı 42.95 Tl

migrosun 1kg lık ambalajlarını bunlar üretiyor kullanıyorum memnunum hatta kebirden buna geçtim 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 25 Mayıs 2021; 15:34:32 >
  • Birkaç ay önce aldım sütaş tereyağdan buna geçince şok yaşadım yarı yarıya sana yağ katılmış diyebilirim tereyağ tadını alamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.