Şimdi Ara

Anime Arşiv (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
6
Favori
84.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tronuen

Arkadaşlar kolay gelsin. Ya forumun tamamını okudum da ulan öyle bir heves geldiki içime ''Ben de arşiv yapacam!'' diye :D Ama arşiv yapmak bizim ne işimize yarayacak onu anlamış değilim? Yani ben sadece izliyorum. onu da internetten bakıp hemen buluyorum. Özellikle türkanime, anizm vs bir sürü online anime izleme yeri varken... Kısacası arşiv yapmak ne işe yarıyacak, faydası ne, para falan mı kazanıyoruz? Eğer öyleyse iyi.

Bir de yeri mi bilmiyorum ama Yugioh-Gx ve Yugioh-Zexal'in tr altyazısı olan var mı? Ben Yugioh-Gx'i aradım da 126'dan sonrası yok, türkanimede var o da hep 1. partı yani ilk yarısı var. Bir yerden sonra da tr altyazısı yok. Aynı ekilde Zexal'da da... Yugioh-5Ds'i de 81'e kadar çevirmişler ingilizcesi ta 154'lerde halbuki? Biraz yugioh hastasıyım da... İlgilenirseniz ARİGATO

Çünkü TTnet kullanıyorum!! Sağolsunlar 20 dakikalık bir bölümü 1 saatte izleyebiliyorum. O yüzden indirip de izlemek daha mantıklı geliyor. İndirdikten sonrada silmeye kıyamıyorum tabii.

• Bu animeleri nerden indiriyordunuz ? Takas olayı nedir anlamadım yani harddiski birbirimize mi yollayarak yapılacak bu takas?
    Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1DF3AA226 -- 30 Temmuz 2015; 12:03:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet ne animeler izlemiş vay anasını
  • one piace izledikten sonra bende başladım ama arşiv olayına yeni başladım izmirden yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SharinganıOlmayanAdam

Millet ne animeler izlemiş vay anasını

aynen yhaaa

720-1080p altyazıları gömülü olmayan softsub ve TR altyazısı olup senkron sorunu olmayan anime dizileri bulup ölmeden izlemem lazımm:))

HELP MEEE BEYLERR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 4 Şubat 2017; 3:26:11 >
  • Çanakkale'de olanınız varsa arsivinizle ilgilenebilirim ucreti karsiliginda hdd dolum yapan site vs.lerde anime seçenekleri cok kisitli

• benim bayağı bir arşivim var ama 720p olanlar kısıtlı. listeyi ayıklamadan buraya koymak da olmaz (telif-melif başımız ağrımasın). bayağı sağlam manga arşivim de var bu arada. ama hep eskilerden. son 2012 sonrası bulunmuyor, artık netten takip ediyorum. bir de türkçe değil ingilizce, pm atacaksanız baştan söyleyeyim.
  • 2 tb 1080p Anime arşivi ile birlikte 2 tblık harici diskimi satıyorum ilgilenenlere duyurulur.
  • Arşiv 2.71 tb'a ulaşmış durumda sırf arşiv için 2 tblık diskleri 5 tblıklarla değiştirmiştim ama onların dolması da yakındır. Elimde Blu-Ray 1080p Flac bölümlerden oluşan ciddi bir arşiv oluştu. Bölüm başına 1.5 ile 4 gb arası değişiyor.

Bu arada uzun süreli bir çabadan sonra farkettim ki güzel animeler indirdikçe bitecek gibi durmuyor o kadar çok ki ve araştırdıkça 1 anime 5 animeye 5 anime 25 animeye yönlendiriyor : ) Ne yapacağım bilemedim : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 15 Nisan 2017; 10:20:48 >
  • Animeleri mp4 olarak mi arsivliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatsune Miku -- 28 Mayıs 2017; 19:32:55 >
  • Hunter x Hunter
    Death Note
    Slam Dunk
    Full Metal Alchemist

Bunlar var ancak, izledim bitti. Başlıkta anime için HDD dolum yapan arkadaşlar var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatsune Miku kullanıcısına yanıt
    Benim kendi arşivim mkvlerden oluşuyor yaklaşık 3.30 tb boyutunda.
  • 4 tblık anime arşivim var 1080p . Arşive ilgi duyanlar yazabilir.
  • Her türlü video arşivleri HEVC olarak değiştirmeye çalışın. İnanılmaz boyut kazandıracaktır.
  • Arkadaşlar 1 TB'lık HDD mevcut. Anime dolum yaptırmak istiyorum. Güncel arşivi olan arkadaşlkar listelerini gönderirlerse sevinirim.
  • Vay arkadaş milletteki arşive bak. Ben yapmaya başlayalı 1 sene oldu galiba 470Gb civarı var. Çoğu 1080p

• Periah kullanıcısına yanıt
    istanbul da yasıyorum 4 tb arsıvım patladı
    siz ankara da mı oturuyorsunuz acaba
  • naak07 kullanıcısına yanıt
    R-studio programı ile hdd içindeki kurtarabilirsin, hdd'nin ağır bir problemi yoksa. Geçenlerde benim 3tb hdd'de de gümlemişti açılmıyordu, bu program ile hepsini başka hdd'ye aktardım.

Youtube ve internette nasıl yapılacağı ile ilgili yazı ve videolar var.

• 8 TB kadar anime arşivim duruyor, USB HDDsi olanlar ulaşabilirler
  • 100 TB'nin üzerinde anime var, mesaj atabilirsiniz.

Bir anime internete düşmüşse elimde vardır.

"Ancak" altyazılı biriktirmiyorum. Sadece orijnal fansub gruplarını arşivliyorum.

Türkçe altyazılar kalitesiz olduğu için toplama gereği duymadım, altyazı sitelerinden altyazılarını ndirmek mümkün...

Liste:

https://anidb.net/user/51210/mylist

Tamamını görmek için parola: animedatabase

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.