Şimdi Ara

Anfi subwoofer bağlantı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar anfim jameson usa505/subwoofer ise JBL cs1214 30cm köprü olayını çözemedim ben :) nasıl bağlamam gerekiyo köprülü anfiyi woofer a. Resim atıyorum bağlantıyı işaretleyim gösterirmisinizhttps://store.donanimhaber.com/6a/6c/1e/6a6c1e494350b290e2150d69467759cb.jpg Anfi subwoofer bağlantı
     Anfi subwoofer bağlantı

• Rear spekar kismindaki bolume subwoferin eksisini ch4 yazan yerin eksisine, subwooferin artisini ch3 yazan yerin artisina baglicaksiniz. Mobildeyim fotograf atamiyrum. Veya ayni sekilde front speaker yazan yerde yapcaksiniz. Teyp cikisini hangi kanala taktiginixa bagli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ch3ün artısına subwooferın artısını, ch4ün eskisine subwooferın eksisini takın, aradaki eksi ve artı boş kalacak. RCA kablosunu da rear yazan veya ch3-ch4 yazan yere takın.

Öne komponent falan koyacaksanız onları da front yani ön kanala takarsınız.

• Yok hocam aman ha. Ole yakarsiniz ampliyi hani altta - bridged+ yaziyor ya. Sol taraftaki bridged yazisininin oldugu yerdeki yere eksisini eksiye artisini artiya olacak sekilde

• böylemi olucak  Anfi subwoofer bağlantı[simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hilmimeral -- 27 Kasım 2014; 22:43:20 >
  • Aynen ole hocam aynisini sol tarsftaki bolumde yaparsaniz daha iyi olur

• Teşekkürler kardeşim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.