Şimdi Ara

Anfi devresi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Elimde eski ses sistemimden kalma 2 hoparlor ve 1 sub var. Bunlardan 2+1 ses sistemi yapmak istiyorum. Bunun icin kurulu anfi devrelerinden alsam baglayabilir miyim? Ve nasil, kaclik bir anfi devresi, adaptor vs almam gerek. Mumkunse link paylasabilirseniz cok memnun olurum. Hoparlorlerin resimlerini ekliyorum. Herkese hayirli gunler.
    Anfi devresi.
    Anfi devresi.
    Anfi devresi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albaycan_19 -- 21 Haziran 2017; 4:11:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mini USB Ses Amplifikatör-2CH Stereo HIFI Amplifikatör Amp 12 V Auto Power Amplifikatör

http://s.aliexpress.com/UnEBFB7N

(from AliExpress Android)

• Amplifikatör Kurulu Ultra Clear 2.1 Kanallı Amplifikatörler Kurulu TDA7377 Ses Yükseltici Ses Kurulu

http://s.aliexpress.com/nUj2Q36Z

Anfi devresi.

• TDA2030A 2.1 süper bas 2.1 subwoofer amplifikatör kurulu üç-kanal Hoparlör Ses Amplifikatör Kurulu

http://s.aliexpress.com/FFRvuQFr

Anfi devresi.

• TPA3116 2.1 Dijital Ses Amplifikatör Kurulu TPA3116D2 Subwoofer Hoparlör Amplifikatörler DC12V-24V 2*50 W 100 W

http://s.aliexpress.com/fyUJFrmy

• quote:

Orijinalden alıntı: Malicarpar1985

TPA3116 2.1 Dijital Ses Amplifikatör Kurulu TPA3116D2 Subwoofer Hoparlör Amplifikatörler DC12V-24V 2*50 W 100 W

http://s.aliexpress.com/fyUJFrmy

Cevaplariniz icin tesekkurler. Bu anfiler benim hoparlorlere buyuk gelmez mi? Benim hoparlorler anladigim kadariyla 30watt ve 8 watt. Bir de aliexpresten gelmesi baya surer gibi. Yurticinden bulamaz miyiz bu devrelerden.

• İki yada üç katı fiyata bulursun ve bu Anfiler içinden özelliklerine bakarak aporlene uygun olanı siparis edebilirsin

• Selam, sizin için en uygunu, 1. ve 2. linkte paylaşılan tda7377 devresidir,,
    diğer tda 2030 devresi simetrik beslemedir, besleme konusunda simetrik olduğu için sıkıntı olabilir sizin için..
    Tda 7377 devresi düz 12v dc asimetrik olduğundan, çok kolay besleme alternatifleri vardır,,, biraz bekleyin aliexpress sitesini yapmaya değer,, arkadaşların dediği gibi yurt içinde yok ben çok araştırdım yakın zamanda benzer konu için, bulsanız bile bluemavi sitesinde sadece stereo olarak var, hemde 2+1 formatında değil,
    diğer çözüm elinizdeki hoparlöerlerden vaz geçip, ikinci el müzikseti kabini ve set gövdesi alıp, kendinize stereo sistem kurabilirsiniz, çünkü elinizdeki hoparlörleri kullanmak için verim almak için, mdf kabine monte edilmesi şarttır.
    mdf kabin yoksa, benim önerim, set hoparlörü ve set gövdesidir.. İyi forumlar, Hayırlı günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emin-Firtina

Selam, sizin için en uygunu, 1. ve 2. linkte paylaşılan tda7377 devresidir,,
    diğer tda 2030 devresi simetrik beslemedir, besleme konusunda simetrik olduğu için sıkıntı olabilir sizin için..
    Tda 7377 devresi düz 12v dc asimetrik olduğundan, çok kolay besleme alternatifleri vardır,,, biraz bekleyin aliexpress sitesini yapmaya değer,, arkadaşların dediği gibi yurt içinde yok ben çok araştırdım yakın zamanda benzer konu için, bulsanız bile bluemavi sitesinde sadece stereo olarak var, hemde 2+1 formatında değil,
    diğer çözüm elinizdeki hoparlöerlerden vaz geçip, ikinci el müzikseti kabini ve set gövdesi alıp, kendinize stereo sistem kurabilirsiniz, çünkü elinizdeki hoparlörleri kullanmak için verim almak için, mdf kabine monte edilmesi şarttır.
    mdf kabin yoksa, benim önerim, set hoparlörü ve set gövdesidir.. İyi forumlar, Hayırlı günler

Merhabalar. Eski sistemin mdf kabini var. Bası ordan sökmüştüm. Sanirim o olur. Tda 7377 yi almayi dusunuyorum. Bunun beslemesini nasil yapmaliyim. Adaptormu gerekiyor. Kaclik olmasi gerek. Tesekkurler.

• Güç adaptörü ile lepy

http://s.aliexpress.com/rMF7Vv2y

Soyle birsey olur mu acaba. guc adaptoru, ayri bas cikisi var ve Ses kontrolu de var. Gerci urun fiyati kadar da kargosu varmis. Buna benzer birsey de olabilir sanirim.

• albaycan_19 A kullanıcısına yanıt
    Böyle hazır ürün sizin için daha mantıklı, hiç olmazsa kapalı kutu,, toplam 50w demiş,,
    10+10 stereo tiz olsa,, 20w da bass olsa,, hobi için kafi gelir...
    12v 3A dan pek birşey beklemeyin... Karakedi kargo ücreti iyi olmamış, arama yaparken, free shipping seçiniz veya ücretsiz kargo olarak

eski setin mdf kabinini kullanın,, diğeri sağlammı,, müziksetinden mi söktünüz yoksa, eski 2+1 veya 5+1 denmi,,
    müzik setinden söktüyseniz bass hoparlörü, müzik setinde aux veya cd veya audio in girişi varsa, kullanılabilirdi..
    çoğu kişi güzelim setleri eski diye eskiciye verdi gitti, oysaki bazı müzik setleri hatta çoğu, şimdiki 2+1 5+1 lere falan 5e katlar,,, hatta bunu bilen kişiler, bende dahil, ufakta olsa, büyükte olsa, sesi müzik setinden dinler..
    kimisinin bütçesi 200tl set kurar,, kimisinin bütçesi 10.000tl set kurar,,, bu hevestir, oyun merakı, müzik merakı, film merakı gibi,, benim 131 araba otobanda 90-100 ile çok sessiz yağ gibi gider,, başkasının daha üst model arabası, 120-130 ile yanından gürültü ile bo bo booopppss diye geçer,, ben istemiyorum, yeni araba alacak olsam beğenirsem, arabada modifiye eksoz varsa, gitsin söktürsün fark parasını alsın, sessiz eksoz taksın,, hine aynı fiyata alayım..

neyse konumuza gelelim,, tda7377 devresini ikinciel pc psu ile besleyebilirsiniz, drek çalışma yolu çok basit, siyah ile yeşil kabloyu birleştir, al sana 12v 10A , sarı kablolar +12v.. ikinci eli 20tl ortalama..

Piyasadaki sıfır ucuz psu bile, size yeter,, hemde 12v, 5v, -12v , -5v , gibi hazır beslemeniz olmuş olur.
    Bunun yanı sıra, 12v 8A, veya 10A led trafolarıda iş görür, fakat DC filtre veya çalışması iyi değilse, anfiden bu size parazit olarak yansıyabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin-Firtina -- 23 Haziran 2017; 22:9:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.