Şimdi Ara

Anestezi Bölümünden Dgs ye girmek mantıklı mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
15.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul gelişim üniversitesi anestezi bölümünde okumaktayim sizce dgs ye girmeme gerek var mi yoksa mezun olduktan sonra 2 yıl açıköğretim okumak mi daha mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +++++
  • Dgs girip ayni bolumu 3. siniftan mi devam ettireceksin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hit Adam

Dgs girip ayni bolumu 3. siniftan mi devam ettireceksin?

Dgs ye girersem hemşireliğe geçiyorum sadece bende onu istemiyorum , mezun olduktan sonra açıktan 3.sınıfa herhangi bir bölüme devam etmeyi düşünüyorum öyle bi şansım var diye biliyorum bu konu hakkında bilginiz varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

• Var kardesim oyle bir sansin ama nasil olur ben de bilmiyorum. Yalniz hemsirelik garantili ve guzel bir meslek neden istemiyorsun?
    Bir de ilk ve acil yardim bolumu bu yil lisans egitimine baslayacak deniliyor onu da bir arastir.
    Bir sey bulursan buradan bizi de bilgilendir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aöf ü aradım bugün anestezi bölümünün öyle bir şeyi yok dedi kadın bana ikinci üniversite olarak aöf e yazılabilirsin 1.sınıftan okumaya başlarsın dedi
  • Dgs ile acikogretimin isletme gibi bolumlerine gecis yapilabiliyor diye biliyorum
    Hemsirelige gecis yapmak daha avantajli sizin icin
    Ben de ayni sekilde anestezi ve ya radyoloji okuyup hemsirelige gecis yapmayi dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ayzıt

Dgs ile acikogretimin isletme gibi bolumlerine gecis yapilabiliyor diye biliyorum
    Ben de ayni sekilde anestezi ve ya radyoloji okuyup hemsirelige gecis yapmayi dusunuyorum

Direkt hemşirelik geç zamanına yazık hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK-İŞKENCE

quote:

Orijinalden alıntı: ayzıt

Dgs ile acikogretimin isletme gibi bolumlerine gecis yapilabiliyor diye biliyorum

Direkt hemşirelik geç zamanına yazık hocam

yaşım 23 olacak o yüzden bir an evvel atanıp ondan sonra hemşireliğe tamamlamam gerek malesef. aileden de pek destek olmadığından
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.