Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.746
Cevap
41
Favori
93.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geri dönüşünüz için çok teşekkür ederiz. Sorun android 10 cihazlarda görülüyor. Sorunu gelecek sürümümüzde düzeltmiş olacağız. Geri dönüşleriniz bizim için çok değerli .

İyi günler !

• javara kullanıcısına yanıt
    İlginize teşekkürler.

Uygulamayı severek kullanıyoruz. Elinize, emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gun kullanıcısına yanıt
    Sunumum son surum..ve hala duzelmedi

• gun kullanıcısına yanıt
    Halen duzelmedi ..halen mobil uygulamada galeriden resim eklenemiyor

• AlperDönmez A kullanıcısına yanıt
    Sürüm çıkamıyoruz Play Store virüs nedeniyle çok bekletiyor. Biraz sürecek gibi bu kusura bakmayın.

• Bazen 'gönder' butonu çalışmıyor. Bir kaç deneme sonrası ancak mesaj gönderebiliyorum.

Cihaz:huawei p smart android 9
    Uygulama güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharm4vita -- 30 Nisan 2020; 14:14:41 >
  • Güncelleme gelmiş.

Cevaplananlar kısmından kaldırılanlar sorunu yine devam ediyor. Hatta bilgisayarda ki tarayıcı dan kaldırdığım da Bilgisayar da görünmüyor. Bu görünmeyenler telefondaki uygulamada görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 30 Nisan 2020; 20:58:50 >
  • Şu gönder butonunu düzeltin artık.Göndere basıyorum aşağı iniyor buton bide orda basıyorum.Bide galeriden fotograf yükleyemiyoruz.

• 1-İlani bilgisayarda kaldırıyorum uygulamada gözüküyor.
    2-İlanıma saçma sapan şeyler oluyor başka birisi ilan sahibi oluyor. Yorum atıldımı karman çorman oluyor. Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

• Son güncelleme ile birçok eksik giderilmiş ancak hamburger menüye geri dönen ana sayfa-haberler-özel mesajlar bölümünün rengi kozmetik olarak koyu temada kötü duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 1 Mayıs 2020; 17:51:49 >
  • Bu mesajı attığım an itibariyle en güncel sürümü kullanıyorum. Son güncellemeden sonra bildirimdeki yazılar olunmayacak kadar küçülmüş.

Edit: Forum ekran görüntüsüne otomatik zoom yapıyor ve bu haliyle sorunsuz gözüküyor.Link üzerinden bakarsanız durum daha iyi anlaşılır.
    * https://store.donanimhaber.com/12/24/91/1224913036182833d459ad31ca5da31d.jpeg

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 3 Mayıs 2020; 17:45:30 >

• Halen galeriden resim yuklemekte problem var..bilginize..bir turlu duzelmedi bu sikinti

• AlperDönmez A kullanıcısına yanıt
    En son güncellemeyi yaptınız mı?

• Son güncelleme de hala Cevaplananlar dan kaldırılanların geri gelme sorunu devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 4 Mayıs 2020; 17:4:10 >
  • Yeni güncelleme ile bildirim sorunu da başladı bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 4 Mayıs 2020; 20:52:52 >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun bende de var galiba dm bildirimleri gelmiyor bildirim ayarlian girdim özel mesaj bildirimi kapalı görünüyor açıyorum ama açılmıyor geri kapanıyor gibi 😔

• Bende de yeni güncelleme ile bildirim gelmiyor bir öncekinde sorunsuz geliyordu

• Ayrıca özel mesajda atamıyoruz hata sistemsel sorundan kaynaklı diye uyarı veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç gündür alıntı cvp bildirimi gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Son güncelleme de hala Cevaplananlar dan kaldırılanların geri gelme sorunu devam ediyor.
    Merhabalar, sorunu tespit ettik. Kısa süre içerisinde güncelleme yapmanıza gerek kalmadan düzelmiş olacak. Geri bildiriminiz için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.