Şimdi Ara

Android Uygulamamız Yakında Google Play Store'da (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
6.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android Uygulamamız Yakında Google Play Store'da

Konulara verilen cevap sayıları, olması gerekenden çok çok az gösteriliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Donanimhaber tarayıcı halini görünce uygulamasını düşünemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son halini yayinlayacaksaniz hic yayinlamayin daha iyi.Bence halen beta asamasinda , daha fazla gelistirilmesi lazim.

• kullanmaya başladım. mesajlarda notice bildirimleri düşüyor.
  • sayfada aşağı yukarı yön işareti sabit olunca..en alttan son 2 satırı okuyamıyorum..eskiden görünnmez oluyordu..
  • Öze mesaj bildirimi gelmiyor. Ayrıca özel mesaj bildirim sorununu hallettikten sonra özel mesaj bildirimine ses de ekleyin lütfen.

• Bazen konuma mesaj geldi diye bildirim geliyor ve basıyorum. Uygulama açılıyor ama sayfa bembeyaz oluyor. Bu bazen gerçekleşiyor her zaman değil.
  • 1. Cok fazla haber bildirimi geliyor. haberler gunde bir gelsin gibi bir opsiyon olmali, ya da tamamen haber bildirimi secenegi ayri olmali.

2. 99+ okunmamis haber gorunuyor ama hepsini okundu isaretleyemiyorum, 'yoksay' butonu bu sekilde calismiyor.
  • wolkien kullanıcısına yanıt
    1. Uygulamada sağ taraftaki menüden aşağıya kaydırırsanız "Bildirim Ayarları"na erişebilirsiniz, oradan haber bildirimlerini kapatabilir veya tercihinizi güncelleyebilirsiniz.

2. Bildirim sayıları servis taraflı, arkadaşlar düzeltecekler onu.
  • Bi forumda forumun alt kategorisindeki forumlar gözükmüyor mobilden sıcak fırsatlar kategorisine girip ayrı kategorideki sıcak fırsatlara bakmak imkansız.
  • Genel olarak güzel, kullanışlı fakat tasarım iyileştirilebilir
  • Front-Back kullanıcısına yanıt
    daha önce bu formu 2 kere doldurdum ilgilenen yok. gelen giden yok
  • Arkadaşlar lütfen bilen bir arkadaşım cevaplarsa sevinirim. Özel mesajlarda neden bildirim gelmiyor acaba

• Hala çift bildirim alıyorum. Aynı zamanda uygulama zaman zaman çöküyor. Tel GM 4G Android 7.1.1
  • Yeni sekme açma gibi bir özellik gelebilir mi bilmiyorum ama olsa çok iyi olur. Bazen anasayfada gördüğüm konulardan 4-5 tanesi ilgimi çekiyor. Hepsine tek tek girip tek tek geri gelip diğerine gitmek gerekiyor. Biraz uğraştırıcı.
  • İndiremiyoruz.
  • Uğraşıp beta tester olup indirememek de ilginç. Bir türlü de yayınlanmadı. Yayınlansa da indirmicem iyi böyle siteden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme icin tesekkurler. Bir de 'okunmamislar' tiki hatirlansa iyi olur, her girdigimde sadece okunmamislari gormek acisidnan buni tiklamak zorunda kaliyorum. en son hangi durumdaysa onu hatirlasa guzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Nameless Man

Yeni sekme açma gibi bir özellik gelebilir mi bilmiyorum ama olsa çok iyi olur. Bazen anasayfada gördüğüm konulardan 4-5 tanesi ilgimi çekiyor. Hepsine tek tek girip tek tek geri gelip diğerine gitmek gerekiyor. Biraz uğraştırıcı.

Ben de bu fikri destekliyorum. Bir sayfadan digerine gecerken yuklenmesi cok zaman aliyor. Halbuki yeni sekme gibi bir sey olsa, eskisi onceki sekmede kalir ve tekrar yuklenme gibi bir zaman kaybi olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.