Şimdi Ara

Android Uygulamamız Yakında Google Play Store'da (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
6.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Testet dım kaldırdınızmı noldu açılmıyor
  • İOS u android olarak değiştirin lütfen tabletten ziyade telefon kullanıyorum
  • Her zaman olduğu gibi.. Bilgisi olanların yetkisi yok , yetkisi olanların bilgisi yok.. Dağılın.. Sinir harbine gerek yok, gidin angry bird filan oynayın..
  • Beta sürümüne kayıt olamayanlar yada kayıt oldukları halde davetiye gelmeyen kullanıcılar aşağıdaki bağlantıdan formu doldurabilirler.

https://forum.donanimhaber.com/b-font-color-f00-dh-uygulama-beta-test-icin-davetiye-sorunu-yasanlar-font-b--129203053
  • quote:

Orijinalden alıntı: carso

'Forumda ara' hiç çalışmamaktadır.Bilginize

O direkt bilgisayardan girseniz bile çalışmıyor zaten hocam

Benim gördüğüm tek bir şey var. O da gösterimden kalkan konuların hala listede duruyor olması. Onun dışında ne bildirimde ne de yorum yazmada her hangi bir sorun yaşamadım. Gayet güzel olmuş uygulama, elinize sağlık
  • Ayrıca ekli ekran görüntüsünde görüleceği üzere, yeni mesajlar hep en altta görünüyor. Her yeni mesajı okumak için yukarıda bulunan aşağı ok butonuna basmak gerek. Sıralama seçeneklerinde ise "seçimi hatırla" çalışmıyor. Android Uygulamamız Yakında Google Play Store'da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackice_serkan kullanıcısına yanıt
    Aynen gıcık oldum bende..

• Öncelikle şunları söyleyeyim.

1) Bildirimleri okumama rağmen hala bildirim sayısı gözükmekte.

2) Direk kategori üzerinden favori forumlara ekleme yapamıyorum. İOS ta çok basit şekilde oluyordu ama bunda olmuyor.
  • blackice_serkan kullanıcısına yanıt
    1/1 sayfa yazan alanın sağındaki aşağı/yukarı oklarına tıklayarak konudaki mesaj sıralamasının yeniden eskiye veya eskiden yeniye olarak değiştirebilirsiniz.
  • Bir Android Uygulamamız Yakında Google Play Store'da

Bir de bu var. Bildirim sürekli olarak sabit gözüküyor. Açıp haberi okusam bile düşmüyor o sayı oradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

Ayrıca ekli ekran görüntüsünde görüleceği üzere, yeni mesajlar hep en altta görünüyor. Her yeni mesajı okumak için yukarıda bulunan aşağı ok butonuna basmak gerek. Sıralama seçeneklerinde ise "seçimi hatırla" çalışmıyor. Android Uygulamamız Yakında Google Play Store'da

O kısım galeri sıralamasıyla alakalı formu sıralamak için 1/1 sayfa yazan yerin yanındaki okları kullanabilirsiniz.

• Gearbest konusuna girince uygulama donup kalıyor android
  • uygulamada istedigim özellik favori olarak sectigim forumda yeni bir başlık açıldığında bildirim gelmesi. Örneğin sıcak fırsatlar formunda yeni bir konu başladığında bildirm gelsin.
  • Herhangi bir forumda bütün konularda "Yanıt Yok" yazıyor, sürüm Android.
  • bana yetki sorunu deyip duruyor :(
  • mesaj geldiğinde notice düşüyor mu ekrana. en çok ihtiyacım olan şey bu. uygulamayı kurcaladım bulamadım. sadece konularla ilgili bildirim kısımları için aç-kapa var.
  • fb.1907 kullanıcısına yanıt
    Doğru, ama seçimi hatırlamıyor. Konuya girince hep sıralama yaptırmak gerekiyor son mesajı görmek için.

• bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Doğru, ama seçimi hatırlamıyor her konuya girince oraya tıklamak gerekiyor.

• Bende Android Beta kullanıcısı diyor ama mail adresim hala tanımlanmadı ben de uğraşmadım tekrar, doğal olarak linki de açamıyorum.
  • 2017'den beridir belirttiğim "Uygulama içi tarayıcı" opsiyonu olmalı. Şuanki tarayıcı hiç kullanışlı değil. En azından tarayıcıya, "Varsayılan tarayıcıda aç" seçeneği eklenmeli.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.