Şimdi Ara

Android TV Önerisi / Tavsiyesi 2019

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz üzere Teknoloji o kadar hızlı ilerliyor ki yetişmek mümkün değil. Ona ayak uydurmaksa oldukça zor.
    Ancak hemen hemen herkes eşya alırken ileriye yönelik eşyalar satın almaya özen gösterir.

Bense yeni alacağım ürün için istediğim özellikler doğrultusunda sizlerden Android TV tavsiyesi / önerisi bekliyorum.

* Televizyon için ayırdığım bütçe: 2500₺ - 5000₺ arasıdır.
    * İlk önceliğim işletim sisteminin ANDROID TV olması. Google Play aracılığı ile desteklenen uygulamaları televizyonuma yüklemek istiyorum.
    * Marka olarak tercihim elbette ilk etapta Vestel, Beko, Arçelik gibi yerli markalar olmalı. Ancak aradığım özellikler bu markalarda yoksa Sony, Samsung, LG gibi markaları tercih edebilirim.
    * IPS Panel, Min. 100Hz, Full HD 4K, Dahili Uydu Alıcısı ve Wifi

Daha bir çok olmazsa olmaz dediğimiz özellikler var belki televizyonlarda ben pek fazla anlamam. Bu işlerden iyi anlayan insanlarımızın olduğunu biliyorum, lütfen bana bu konuda yardımcı olunuz. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guazy -- 4 Ağustos 2019; 17:44:38 >

• vestel android 9 özellikli yeni tvlerini çıkaracaktı ama satışdamı bilmiyorum bakmak gerekli..
  • Güncel.. bende aynı şekilde tavsiye bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/awox-55-inc-u5600str-smart-tv-4k-140-ekran-449333455?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

En Ucuz Android 4k bu bazen 2100 e kadar düşüyor alanlar memnun genelde.
    https://forum.donanimhaber.com/awox-55-inc-u5600str-smart-tv-4k-2300-tl--138753268

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 12 Ağustos 2019; 9:9:43 >

• IPS panelleri kalite açısından leş gibi olduğu için Philips yerine Sony Android TV modellerini önerebilirim. Android 8 şart değil, 7 gayet stabil. 6 evlerden ırak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • agah07 A kullanıcısına yanıt
    Mayısta satışa çıkacaktı sözde ama halen yok ben de bekliyorum merakla nasıl birşey çılacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.