Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.191
Cevap
368
Favori
411.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Agronur17

Bu cihazlar tak çalıştır cihazlar, ilgili programi kurup çalıştırmak yeterli. Bazı kutuların sistemlerinde hata olabiliyor. Fabrika ayarlarına döndürüp tekrar deneyin. Sertifikalı bir cihaz degilse amazon prime çalışmayabilir. Eğer sertifikali değilse netten modlu bir apk sini bulmanız lazım.

Eğer amazon prime, netflix izlemek istiyorsanız sertifikali bir cihaz almalısınız.

Alıntıları Göster

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. sertifikalı olup olmadığını bilmiyorum. Ancak netflix çalışıyor. sorun yok onda. prime video içinde google store dan uygulama indirdim onu denedim çalıştırmadı. ama benim canımı sıkan nokta internet sayfalarından (chrome veya puffin) bir video açtığımda görüntü berbat. görüntü kayarak veya takılarak ilerliyor. internet hızımda sorun yok. zaten diğer uygulamalardan (netflix veya youtube)video izlediğimde sorun olmuyor.

• banderasantonio kullanıcısına yanıt
    Takılarak görüntü veriyorsa şunları deneyin.
    1. Güç adaptörünü yüksek amperli bir başka güç adaptörüyle değiştirin.
    2. Görüntü ayarlarından çözünürlüğü, tazeleme hızını veya renk derinliği (4:4:4 en yüksek ayar) ayarını düşürün.
    3. HDMI kablosunu değiştirdiğinizi söylediniz ama gene hdmi 2.0 destekliyor mu kontrol edin. Genelde Kablo üzerinde yazar.
    4. Eğer bunlar işe yaramadıysa yazılımsal bir sorununuz vardır. Daha önce kullandığım bazı romlarda (android box işletim sistemi) bu gibi sorunlar yaşadım. Onun için ya güncelleme bekleyeceksiniz ya da cihazınıza uygun bir custom rom yükleyeceksiniz. freaktab.com da düzgün çalışan romlar var ama düzgün bir şekilde yüklenmezse cihazınızın bozulma riski var.
  • Agronur17 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ya deneyeceğim yada iade edeceğim artık.
  • Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

hocam her tanıtımda özellikle vpn yükleyin diyorlar, gerekliyse ne önerirsiniz?

• dream_04 D kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 26 Kasım 2020; 18:38:10 >
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt

teşekkürler tavsiye için, öncelikle sizce de gerekli mi?

• Linkte neden gerekli olduğu yazıyor.

İçeriklere ulaşabiliyorsanız gerek yok.

Ya da üstteki mesajlarda bahsedildi ücretsiz VPN ler de var.

• dream_04 D kullanıcısına yanıt

Özellikle Amerika ve Avrupa'da yasal olmayan içeriklere erişmek ciddi suç ve çok sağlam cezalar veriliyor. Telif hakları yasalarına çok sahip çıkıyorlar. Kodi uzun zamandır biz sadece gelişmiş bir video oynatıcısıyız dese de bir kaç sefer yasal cezalar aldılar. Eklenti sistemleri sayesinde birçok uygulama, içeriklere yasal olmayan yöntemlerle erişmenizi sağlıyor. Brezilya merkezli tvaddons grubunun geliştiricilerine bir kaç yıl önce dünya çapında baskın yapıldı. Siteler kapatıldı. İnsanlar içeri atıldı. Bizde de yasak ... ama en ciddi baskınların kaçak maç izlettiren kahvelere yapıldığını gördüm. Sonuçta vpn internet veri akışını gizleyen(!) bir teknoloji.

• Agronur17 kullanıcısına yanıt

Geçtiğimiz bahar aylarında birçok ücretli oyun sitesi, film platformları insanlar evde kalsın diye ücretsiz hale getirildi.

Bu pandemi döneminde insanların gönüllü olarak evde kalması, evlerinde oyalanabilmeleri bir devlet politakası.

Örneğin Bein firması şu dönemde kaçak yayınların üzerine gitmiyor.

Tabii ki, IP adresinin gizlenmesi için ve performans artışı için VPN gerekli.

• Arkadaşlar hiremco enjoy+ android tv box yeni aldım ,geliştirici seçeneklerini aktif edip edip,ayarda root erişimini de açtım ancak buna supersu veya magisk root uygulamaları nasıl yüklenecek bu cihazlarda download mod,recovery gibi birşeyler varmıdır..?

• X96 max plus tv boxumu iade ettiğim için hiç kullanılmamış tv box soğutucumu zararına satıyorum maksat başkasının işi görülsün. 1200 RPM dönüş hızına sahiptir sessiz çalışır USB üzerinden güç alır.

FİYAT = 60 TL

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt

neden iade ettiniz neyinden memnun kalmadınız bizede açıklarsanız iyi olur almayı düşünenler için..

• 06ensar kullanıcısına yanıt
    Hdmi kablosu sorunluydu.
    Hdmi kablosu yüzünden tvmin sağ üst köşesinde kalıcı leke bıraktı.
    Daha sonrasında ekranın alt tarafında uzunca çizgi belirleniyordu. Sinema modunda ekranın üst ve alt kısımları siyah olduğunda daha belirgin oluyordu.

İade edip xiaomi mi box s aldım, memnunum.

Cihaz 70 derecelerde çalıştığı için bu soğutucuyu aliexpressten almıştım, iade edeceğimi bilseydim sipariş etmezdim. Onu iade ederken bu yola çıkmıştı birde yetmezmiş gibi vergisini ödedik 😂

Şuan aliexpresste 80 tl+20 vergi=100 tl

Ben 60 tl ye satıyorum inşallah alan çıkar, vergisi benden ürünün bedeli sizden. Zararına satıyorum artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 3 Aralık 2020; 23:24:20 >
  • Coreelec de 1080p amazon prime için nasıl yapılıyor? veya en azından nasıl yükleniyor? Tşk.

Bende aynı cihazı kullanıyorum. Km9 u satıp aldım. Çok memnunum. Slimbox rom yükledim coreelec e bile gerek kalmadı atmos ses desteğine sahip oldu. İade etmeseydiniz iyi bir cihaz bence

• sgkhn01 kullanıcısına yanıt
    600 tl ye almıştım içinde air mouse dahildi şuan 750 tl olmuş ben şok 😅

600 tl ye xiaomi mi box s ile xiaomi mi tv stick aldım. (350+250 =600)

Ben pek yazılım işinden anlamam hocam, rom atmak falan beni aşan şeyler :) Hayırlı olsun cihazınız, ben beceremedim.

Eğer cihazın ısınmasından şikayetçiyseniz 80 tl ye alıp hiç kullanmadığım tv box soğutucuyu size 60 tl verebilirim. Vergi benden ürün bedeli sizden. (60+20)

Maksat iş görülsün öyle hiç kullanılmadan boş boş kutusunda jelatiniyle bekliyor.

Isınma problemi bence cihazda yok. 4K pürüzsüz atlatmadan oynatıyor. Olursa diye farklı bir operasyon yapacaktım ama gerek kalmadı.

• part kullanıcısına yanıt

yahu yasal olmayan nedir 4k ücreti alıyor benden,aldığım tv box da 1080p izletmiyor buna ne demeli bir taşla 2 kuş vurmakmı amaçlanıyor netflix lisanslı cihaz aldırıp..

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.