Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.191
Cevap
369
Favori
413.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Amazon.com da satılıyor. KM9 kalitesinde ve donanımında.

https://www.amazon.com/TiVo-Stream-4K-Streaming-Plug/dp/B089655HQV

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Usb'den besleme yapılabiliyormuş lakin tv de tek usb var ve oda tv arkası şerit lede bağlı. Usb çoklayıcı ile sorunu çözebilirim sanırım.

Adaptörüyle prize takmak isterim ama televizyon duvarda ve priz ile mesafesi kanal kabloyuda katarsak içinden geçecek çünkü 1 metreden fazlası gerekir acaba güç kablo uzunluğu kaç cm bakmak lazım.

Amazon.comdan gelirse vergi çıkıyor mu hocam ? Çok korkuyorum ya, ürün 50 dolarsa 25 dolar vergi alıyorlar artık...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt

Çoklayıcı ile usb den güç alınabilir.

Amazon vergi için depozito alıyor, ekstra vergi çıkmıyor.

Şuan çok güzel fiyat var.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145983137

Soğutucu fan sipariş etmiştim x96 max plus için.
    Onu dün satıcı vermiş kargoya.
    Anasını sattığımın tv boxu, öyle zor duruma soktu ki beni. Tv arkasına takılan bir şey olduğu için tivo stream 4K, fan elime patlayacak.

58 tl vermiştim 17 kargo gelse 75 tl girdi bir tarafımıza. Bunu kullanabilmek için stick gibi değilde sehpaya konulan tv boxlara yönelmek zorunda kalıyorum.

Mesela şuan boşta duran 33 tuşlu air mouse'a bile usb portu bulamıyorum mi box s 4k alırsam.

Eğer wifi sorunu çekersem direkt ugreen markalı usb ethernet usb dönüştürücüyü alıp her yönden rahat etmeyi düşünüyorum.

Hepsiburada satıcılı mi box s gördüm 480 tl aklımda o var. 150 küsur liraya da hub alırım vergisi 20 tl çıkar(5 dolar göstertip gümrükçüler razı gelirse) bana 650 tl ye patlar artık.

Bakalım iadelerim onaylanıp parasını alabilecek miyim 😂😂 şikayetvarda satıcılarım sabıkalı biraz...

• Geçen sene bu zamanlarda xiaomi mi box s 4k 350 tl'ydi. Gittik 460 tl ye case4u mecool km9 aldık hbden. Aradaki fark ile ugreen hub alabiliyordum vergisi dahil.

Şimdi 350tl lik ürün 480 tl oldu.
    100 liralık ürün 150 tl oldu.

Millet desin hala ekmeği dolarla mı alıyoruz diye 👏😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Geçen sene bu zamanlarda xiaomi mi box s 4k 350 tl'ydi. Gittik 460 tl ye case4u mecool km9 aldık hbden. Aradaki fark ile ugreen hub alabiliyordum vergisi dahil.

Şimdi 350tl lik ürün 480 tl oldu.
    100 liralık ürün 150 tl oldu.

Millet desin hala ekmeği dolarla mı alıyoruz diye 👏😂

sizinle daha öncede paylaşmıştım, elektronik cihaz gerçekten biraz şans işi ve anlaşılan siz bu konuda biraz şanssız birisiniz :(

naçizane tavsiyem; artık paylaşa paylaşa bilgi sahibide oldunuz dolayısıyla 400/500 aralığını göze almışken biraz daha ekleyerek daha üst seviye bir cihaz alıp kafanızın rahat etmesidir diyebilirim.

• dionysos66 kullanıcısına yanıt
    İşsiz olmasam alırım da işsizlik sağolsun 1 liramız 2 lira olmuyor. Belirli bütçeler arasında paslaşıyorum.

Çinden mecool ugoos beelink almayı bende isterimde vergilerden korkuyorum. Cihaza 600 tl veririm hiç sorun olmaz ama 300 400 tl vergi çıkarsa ödeyemem...

Sanırım KM9 dan Atv rom a bir alışkanlık var.

KM9 dan sonra MiBoX s biraz yavaş gelebilir.

TiVo Stream 4K vergiler dahil 584 TL ye kadar düşmüş.

Topiğini iyice inceleyip, videolarını izlemek en iyisi.

Ayrıca bu topikte uygulama ve program paylaşımı yapalım.

Km9'a alışmıştım evet. Kodi falan akıcıydı.
    X96 max plusta hızlıydı aslında ama görüntü problemleri yaşadım soğudum.

Tivoyu alamam maalesef hocam ya, para verdim fana. Öncesinde de km9 için g30s air mouse almıştım. Resmen ölü yatırım olur benim için.

Xiaomi mi s aklımda şuanlık. Bundan da memnun kalmazsam tv box falan almayacağım soğudum teknolojiden 😂😂 denizde kum, bende dert çok

• arkadaşlar uzun süredir kullandığım dizi film uygulamasi artık tat vermemeye başladı.geriye dogru 3 4 sayfa okudum ama genellikle donanim ve cihazlar konusulmus. güncel olarak sorunsuz çalışan uygulamalar neler? normal uygulama ya da kodi eklentilerini paylasir misiniz lutfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski mesajları okuyarak yaptığım yorumlar.

Kodi bir media player buna eklenti kuracağız sanırım.

Seyirturk, Turkvod diye eklentileri var ama bu eklentiler sonradan paralı olmuş. Alternatif veya daha iyi eklentiler nelerdir.

Coreelec dediğimiz ne oluyor kodi ile aynı ise bunun da kendine özel eklentilerini mi bulacağız.

Stremio'yu kurdum sanırım filmleri listeleyip nereden izleyebileceğimizi ayarlıyor. Açıyorsun filmi netflix'e atıyor gibi

Watched tek anladığım program oldu :) Normal bir site gibi arayüzü var tıklıyorsun izliyorsun.

Bunun dışında tahmin ettiğimden karışık bir dünya oldu sırayla okumaya devam :)

Yardımlarınızı bekliyorum

• webmaster6181 W kullanıcısına yanıt

Seyirtürk ve Turkvod ücretli oldu.

Alternatif olarak Stremio var.

Aslında WATCHED tek başına hepsi için yeterli oluyor.

Yedek olarak diğer uygulamaları da el altında tutmakta fayda var.

Onlarca film , dizi ve tv kanallarının olduğu uygulama var.

KODI eklentileri için topiğine bakın.

CorElec, s900 lü işemciler de bir TF ya da SD karta ya da flaş belleğe ayrı bir işletim

sistemi olarak kuruluyor. Tablet arayüzünde NETFLIX 1080p açılabiliyor.

Öncelikle 1. mesajı okuyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oasceuis

arkadaşlar uzun süredir kullandığım dizi film uygulamasi artık tat vermemeye başladı.geriye dogru 3 4 sayfa okudum ama genellikle donanim ve cihazlar konusulmus. güncel olarak sorunsuz çalışan uygulamalar neler? normal uygulama ya da kodi eklentilerini paylasir misiniz lutfen

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/144052494

Bu linkteki videoyu izleyin.

Tarayıcıdan WATCHED in sitesine girip, indir butonuna basıldığı zaman

Android telefon, tablet, tv box, IOS, PC, Lınux seçeneklerine göre kullanacağınız cihaza kurun.

WATCHED in telefon ve PC deki performansı çok iyi.

• herkese iyi forumlar bişey soracağım bu android tv box lar mesela goldmaster ın netta 4k sı bunlar smart tv gibi şeylerin yanı sıra media player görevide görüyor mu acaba usb takıp yüksek çözünürlüklü film izleme falan ?

• Darkdexterness kullanıcısına yanıt
    Sorduğun marka için bişey diyemem ama basit uydu receiver ler bile dediğini yapabiliyor,zira kaliteli android box lar 4k/8k video olsun dolby digital/dts film oynatır

• Darkdexterness kullanıcısına yanıt
    1. mesaja bakarsanız bu konuda ayrıntılı bilgi var. Bu cihazlar donanımlarına ve özelliklerine göre hemen hemen herşeyi yapabiliyorlar.

Netta 4K nın donanım özellikleri belirtilmemiş. Yurtiçinden bakıyorsanız ;

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/alpsmart-as565-x3-4k-android-tv-box-4gb-ram-32gb-hafiza-P408493377

Ya da Hiremco nun yeni çıkacak s905X3 çipsetli ürünlerini takip edin.

Ayrıntılar and. box tavsiye topiğinde.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/108948920

Km9 u satıp aliexpresten x96 Max plus aldım gayet memnunum. Görüntü problemi ayarlardan kaynaklı olabilir belki. Gerçi ben filmleri coreelec üzerinden izliyorum atmos için. Bence gayet iyi bir cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

1. mesaja bakarsanız bu konuda ayrıntılı bilgi var. Bu cihazlar donanımlarına ve özelliklerine göre hemen hemen herşeyi yapabiliyorlar.

Netta 4K nın donanım özellikleri belirtilmemiş. Yurtiçinden bakıyorsanız ;

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/alpsmart-as565-x3-4k-android-tv-box-4gb-ram-32gb-hafiza-P408493377

Ya da Hiremco nun yeni çıkacak s905X3 çipsetli ürünlerini takip edin.

Ayrıntılar and. box tavsiye topiğinde.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/108948920

hocam teşekkürler öncelikle alpsmartı inceledim herşey uygun gözüküyor benim için fakat netflix izleme çözünürlüğüne 560p denmiş bu da sorun teşkil ediyor benim için forumdan tavsiye içinde yazdım tekrar sağolun

@dionysos66 hocam bu arada bende eski egreat r6s var full hd oynatıcı için ama miladı yavaştan dolmak üzere receiver kullanmadığım için çok bilgim yoktu o konuda ama genelde tv box diye pazarlanıp film oynatım özellikleri için çok bilgi verilmeyince merak ettim bende teşekkürler ilginize

• uptodown un da aptoide gibi mağazası var.

https://tr.uptodown.com/android/tools

• Gunebakan44 kullanıcısına yanıt

DNS değiştirme, tarih değiştirme, Prime Videonun eski apk sürümleri vb. pek çok başarısız denemeden sonra, olayı tesadüfen çözdüm nihayet. İlgilenenler için yazayım: Aptoidden "Amazon Instant Video" uygulamasını indirdim, başka da bir şey yapmadım. Bu arada Amazon prime'ı öneririm arkadaşlar, aylık 8 TL'ye epey kaliteli dizileri var.

Edit: Bu arada yazılımı pro.ya yükseltmiştim, bazı aksaklıklardan ötürü eskiye döndüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 20 Ekim 2020; 8:58:36 >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.