Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.200
Cevap
369
Favori
413.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim cevapladığınız için.
    Tv boxun altına koyacağımda.
    12x12 cmlik 5vlik usbli fan alacağım.
    Sizce 1200lük mü yoksa 2000lik mi daha iyi işimi görür. Umarım bu geceye kadar dönersiniz çünkü gece kuponumun süresi bitecek, bitmeden alacağım 8 tl daha uyguna.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Burada tek başına önemli olan şey devir sayısı değil. Fanın yapısını göre de soğutma oranı farklılık gösterecektir. Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda ses. Devir sayısı arttıkça daha sesli çalışacaktır.
    Aynı zamanda sirküle ettikleri hava debisi ve ses ile ilgili bilgiler varsa, bu değerleri karşılaştırarak karar verin. Ben km9 kullanıyorum ve fan ihtiyacım olmadı. Kullanan arkadaşların yorumları düşüncenizi netleştirmede daha etkili olur

• Tsksn T kullanıcısına yanıt
    Eski tv boxum km9 du. Bozuldu para iadesi aldım sonrasında gittim x96 max plus aldım.

Hiç km9un termal değerlerine bakmadım, ama sıcaktı elleyince hissediyordum.

İşte yeni tv box araştırırken bu tarz şeyler gözüme çarptı.

Cihazın altına idarelik bir şey koydum altı hafif havadar oldu. 75lerden 70lere kadar indirdim.

Almak istediğim fan bu hocam, bir bakar mısınız müsaitseniz ?

TRY 53.05 20%OFF | USB Fan yönlendirici soğutma fanı DIY PC soğutucu TV kutusu kablosuz sessiz DC 5V USB güç 120mm fan 120x 25mm 12CM W/vidalar koruyucu net
    https://tr.aliexpress.com/item/32963020879.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&tt=MG&aff_platform=default&sk=_BU84Qd&mergeHashcode=52947858551&description=TRY+53.05++20%25OFF+%7C+USB+Fan+y%C3%B6nlendirici+so%C4%9Futma+fan%C4%B1+DIY+PC+so%C4%9Futucu+TV+kutusu+kablosuz+sessiz+DC+5V+USB+g%C3%BC%C3%A7+120mm+fan+120x+25mm+12CM+W%2Fvidalar+koruyucu+net&aff_trace_key=0eb8b3c368954f509632b0728b779ef7-1602354060013-01175-_BU84Qd&businessType=ProductDetail&title=TRY+53.05++20%25OFF+%7C+USB+Fan+y%C3%B6nlendirici+so%C4%9Futma+fan%C4%B1+DIY+PC+so%C4%9Futucu+TV+kutusu+kablosuz+sessiz+DC+5V+USB+g%C3%BC%C3%A7+120mm+fan+120x+25mm+12CM+W%2Fvidalar+koruyucu+net&platform=AE&terminal_id=80028a0f6f4f4526aeb06e32016c85d2&templateKey=white_backgroup_101

Her iki üründe aynı fan kullanılmış sadece devir sayıları farklı, 2000 rpm olan sıcak havayı daha çok uzaklaştıracaktır fakat biraz daha sesli çalışacaktır. Sizde bakmışsınızdır zaten, müşteri yorumları genel olarak olumlu. Isı ile ilgili büyük bir sıkıntınız yoksa 1200 rpm işinizi görecektir. Belki Youtube da incele videosu bulursunuz, daha sağlıklı bir karar vermenize fayda sağlar

https://discourse.coreelec.org/t/diy-thermal-modifications/9862/1

Bu başlığı biraz incele, fikir verecektir.

5v alaxaksan düşük devirli al ses yapar ve rahatsız olursun. Yada 12volt alıp 5volt çalıştırısan düşük devir dönecektir ses yapmaz. Düşük devir işini görecektir.

• Tsksn T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum, keşke ingilizcem olsa diyorum şu durumlarda 😅 aliexpress çeviriyor ama alakasız bayağa. Sanırım siparişi geçeceğim, umarım sessiz çıkar. Çok sağolun tekrardan...

• GuGuuuK kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bakacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Elbette. Hem playstore'dan hem de aptoidden indirdim. İnternet bağlantı hatası olduğunu söylüyor. Chromedan da açtım, cihazın uygun olmadığı uyarısı çıkıyor.

• Tvbox dünyasına giriş yapmak üzereyim şuan atılan eski mesajları okuyorum.

Ama yardımcı olmak isteyen birileri olursa bir kaç sorum olacak.

Açıkçası Tv box almak istiyorum ama

Netfix ve Amazon Prime 'ı zaten hali hazırda PS4'den kullanıyorum. Aynı şeyleri yapacaksam, Ne gerek var bir de Tv Box 'a sorusunun cevabını arıyorum.

Şimdi malum Netflix içeriği sınırlı şu filmi, şu diziyi izleyelim desek Ps4 tarayıcı ile siteyi bul saçma sapan gizlenmiş reklamlarla doldurulmuş reklamları geç derken zaten sıkılıp bırakıyorsun.

Bu sorunu tarihe karıştıracak uygulamalar var sanırım okuduğum kadarıyla.

Başka ne gibi artıları var sizce

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt

Maalesef modlular istediğim şey değil. Prime video player'ında bircsorun var. Anasayfa açılmaya başladı ama bölümler açılıp, izlenmiyor. Ya cihaz konfigürasyonu yeterli değil ya da ek bir player vb yüklemek lazım. Araştırdığımda bir şey bulamadım.

• Android telefonu KM9 üzerinden TV'yie yansıtamadım bir türlü. Madde madde anlatabilecek olan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X96 max plus aldım n11'den beğenmedim. İade talebi oluşturdum arkadaşlar, sizce koşulsuz param geri yatar mı ? Ürün bana cuma günü ulaşmıştım ve 1 hafta bile olmadı.

Ayrıca bu cihazı sıfırlayıp mı geri yollayayım yoksa uygulamaları silip gmailden çıkmam yeterli mi ?

İade eden arkadaşlar nasıl işlemler gerçekleştirdi ? Yardımcı olursanız sevinirim.

n11, tüketiciyi koruyan bir satış sitesi ve 15 güne kadar sorgusuz sualsiz iade hakkı var.

Kutuyu iade ederken fb. ayarlarına sıfırlamak yeterli olur.

Yine de satıcının yüklediği programlar olabilir.

Satıcı ile iletişim kurup fb. ayarlarına döndüreyim mi diye sormak iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: webmaster6181

Tvbox dünyasına giriş yapmak üzereyim şuan atılan eski mesajları okuyorum.

Ama yardımcı olmak isteyen birileri olursa bir kaç sorum olacak.

Açıkçası Tv box almak istiyorum ama

Netfix ve Amazon Prime 'ı zaten hali hazırda PS4'den kullanıyorum. Aynı şeyleri yapacaksam, Ne gerek var bir de Tv Box 'a sorusunun cevabını arıyorum.

Şimdi malum Netflix içeriği sınırlı şu filmi, şu diziyi izleyelim desek Ps4 tarayıcı ile siteyi bul saçma sapan gizlenmiş reklamlarla doldurulmuş reklamları geç derken zaten sıkılıp bırakıyorsun.

Bu sorunu tarihe karıştıracak uygulamalar var sanırım okuduğum kadarıyla.

Başka ne gibi artıları var sizce

And. Tv Box ların en belirgin özelliği yaptıkları işlere göre fiyatlarının düşük olması.

Kısmen bir PC gibi kullanılabiliyor, telefonda olduğu gibi sosyal medya takip edilebiliyor ve

Reklamsız Film, dizi, belgesel, Youtube seyredilebiliyor.

KODI ya da CoreElec ayrı bir dünya.

Cihaza tarayıcı kurulunca uyumlu and. programlar yüklenebiliyor.

Örneğin PS4 te oyun oynanırken, sertifikalı bir cihazdan NETFLIX ya da prime video izlenebilir.

NETFLIX te olmayan dizilerin bölümlerini film ve dizi programlarında bulup izleyenler var.

Ücretli, ücretsiz IP TV programları ile şifreli, şifresiz kanallar izlenebiliyor.

Ayrıca yine int. üzerinden Dünyadaki bir çok tv kanalını izlemek mümkün.

Almayı düşünüyorsanız tavsiye topiğine bakın ve sertifikalı cihaz alıp almayacağınıza karar verin.

• Gunebakan44 kullanıcısına yanıt

Farklı bir siteden apk olarak yükleyin.

Olmadı prime video desteğe danışın.

• Gunebakan44 kullanıcısına yanıt

Yansıtma programı hem telefona hem de tv box a yüklü olmalı.

Ayrıca her iki cihazın aynı wifi ye bağlı olma şartı var.

Fabrika ayarına döndürüp ürünü iadeye yolladım.
    İnşallah iadeyi onaylar paramı alırım.
    Param gelirse xiaomi alacağım.
    Onlarda pahalanmış 400 küsurdan 500lere gelmiş.
    Black fridayi beklemeyi bile düşenebilirim.

X96 max plusun sorunları yoğundu, en başta tvnin piksellerinde parlama yapıyordu ufak ufak ama sayıca fazlaydı. Başka kablo taktım o düzeldi.

Sonrasında tvnin alt kısmında çizgiler çıkmaya başladı. İp tv youtube ve kodide görünüyordu.

Bu sefer canıma tak etti. 15 günlük iade hakkım varmış kullanayım dedim. Pek presibim değildir.

Ardında ethernet kablosu almıştım onu iadeye yolladım sonuçta xiaomi de ethernet portu yok. Lazım olursa da ugreen ethernet usb hub alırım aliexpressten. Evdeki 2metrelik ethernet kabloyla bağlarım

Ugreen hdmi kablo sipariş geçmiştim onu da iptal ettim kargolanmadan, satıcı onaylamış sağolsun param gelir 2-4 güne. Xiaominin hdmi kablosu iyidir inşallah...

İşte hocam durumlar böyle, sorun olmaz inşallah 3 iadem konusunda. 🤔

Kablolar değiştirdim, ayarlar değiştirdim, port değiştirdim nafile... bundan dolayı iade ettim
    Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı

O çizgiler beni pek rahatsız etmedi. İnsan bir cihaza ısınamadığı zaman iade etmeli.

TiVo Stream 4K yı da incele.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145934792

Bende soğudum cihazdan.
    Türkiyeden alabileceğim beni üzmeyecek tek cihaz xiaomi sanırım. Çinden getirtmeyi düşünmüyorum. Amazon.tr de satılıyorsa bakabilirim.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.