Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.191
Cevap
368
Favori
411.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rootu engelleyip açılmayan kanalları oynatma başarısı .

Burada öncelikle cihazın hangi root programı ile rootlandığına bakmak gerekiyor.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140430517

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 19 Ekim 2019; 16:4:19 >
  • Burada da SuHide ile Root u gizleyip güvenlik ağının nasıl geçilebileceği gösteriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 19 Ekim 2019; 0:35:30 >
  • Arkadaşlar netflix 1080p için coreelec kurmanın bir riski varmı ? Tanix tx5 max’e kurmak istiyorum. Ayrıca coreelec ve normal hali arasındaki geçiş uzun sürüyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SMARTIPTV playerin deneme modu bitti crack apksi olan var mi?

Bir de perfect iptv player da her kanal degistirdigimde ses yukseliyor bunun ayari var mi?

• alvarez kullanıcısına yanıt
    Perfecti boşver xtreme, gse, ıptv falan kullan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, t95q cihaz var ve daha önce netflix yüklüydü sonra format attım şimdi cihaz uyumly değil diyor. Bu işi nasıl hallederiz bilgisi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Perfecti boşver xtreme, gse, ıptv falan kullan.
    Android box ile kolay uyum istiyorum. O da bir tek smart iptvde ve perfectte var. Açar açmaz kanallar gelsin ve ses ile ileri tuşu çalışsin istiyorum.
    İptvsmarters pro da gitmiş.

Mavi beyaz logolu IPTV de o dediğinden var. Ama uyum problemi de var.

• aynen benim istediğim
    Ses tuşu kanal ileri tuşu çalışsin. Ve programı acinca son kanaldan devam etsin ya da direk son liste açılsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz5042

Arkadaşlar netflix 1080p için coreelec kurmanın bir riski varmı ? Tanix tx5 max’e kurmak istiyorum. Ayrıca coreelec ve normal hali arasındaki geçiş uzun sürüyor mu ?
    Kürdan yöntemi denilen yöntemle yüklendiği için AV girişine ya da reset tuşuna bastıktan sonra TIK sesine dikkat edilip cihaza elektrik vermeden ve coreelec ekranı çıkmadan bırakmamak çok önemli.
    Mithat KILIÇ ın yüklediği coreelec videosunu dikkatle izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 20 Ekim 2019; 23:39:49 >
  • FoxPark kullanıcısına yanıt
    Aptoide deki son NETFLIX sürümünü deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

Android box ile kolay uyum istiyorum. O da bir tek smart iptvde ve perfectte var. Açar açmaz kanallar gelsin ve ses ile ileri tuşu çalışsin istiyorum.
    İptvsmarters pro da gitmiş.

Alıntıları Göster
    "İptvsmarters pro da gitmiş"den kastınız nedir, anlamadım.
  • play de yok apk olarak indirdim username sifre istiyor acilista

• Aynen program bozuk çalışmıyor. Host adresi yok. Kullanıcı adı ve şifre bölümü var.

Xtreme indirmekte fayda var beğendim.

Smart iptv çok iyi ses açma, kanal değiştirme büyük rahatlık 35₺ versem mi diye düşünüyorum sonra hemen gse yi açıyorum geçiyor :P

• sanırım ona en yakın perfect IPTV şu anda kumanda stabilitesi açısından.

Ama yine de cracked versiyon yoksa ben verip Alicam yapacak bir şey yok :)

Bence en iyisi smart iptv

• neredeyse tüm iptv playerları kullandım. smart iptv aralarında kullanış olarak gerçekten en iyisi. verdiğiniz paraya değiyor. kanallara erişim, menülerde gezinme, epg kullanımı çok pratik ve hızlı. görsel olarak tvye yakışıyor.

eksileri: bir kanalın ismini yazıp aratamıyorsun. ayrıca codecleri yeterli değil, zaman zaman yayınları kendi playerında değil de mx playerda izliyorum. görüntü kalitesinde ve akıcılıkta harici player daha iyi olabiliyor.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Sorun giderilmiştir.
  • FoxPark kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01taklamakan01

neredeyse tüm iptv playerları kullandım. smart iptv aralarında kullanış olarak gerçekten en iyisi. verdiğiniz paraya değiyor. kanallara erişim, menülerde gezinme, epg kullanımı çok pratik ve hızlı. görsel olarak tvye yakışıyor.

eksileri: bir kanalın ismini yazıp aratamıyorsun. ayrıca codecleri yeterli değil, zaman zaman yayınları kendi playerında değil de mx playerda izliyorum. görüntü kalitesinde ve akıcılıkta harici player daha iyi olabiliyor.
    MX player zaten kumandayla uyumlu olsa harika olurdu. Harici player yapıp izlerdim.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.