Şimdi Ara

Android TV Box için Tavsiye ve Teknik sorular ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
16
Favori
9.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • KM9 Netflix için kendi sertifikasına mı sahip yoksa başka bir apk ile açıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

merhaba,
    h96 max 3399 chipset li ürün aldım. henüz denemelere yeni başladım, bazı ayarları deneme yanılma öğreniyorum.
    ama net olan birşey var 3399 farkı var, yayınlarda, ısınma hiç olmadı, henüz deneme devam ediyor fırsatım az olduğundan,
    burada tüm detayları yazacağım.
    para durumu uygun olanlar H96 MAX 3399 alabilirler ben de burada ki arkadaşların önerisi ile aldım. zaten netflix düşünenlere en iyi iki ürün en azından şuan için h96 max ve nvidıasheld

benim de bir sorum var birkaç oyun oynamak için formula1-traficracer-trafic reeder gibi,
    air kumanda mouse klavye mi yoksa oyun konsolu mu
    konsol kullanmayı hiç denemedim

teşekkürler

Güle güle Kullanın.
    Ben Mecoll M8s L alacaktım fakat netflix 1080p sorunu varmış.

Sizin cihazda acaba şunları düzgün çalıştırabilirmiyim.
    Google playdan kurulum yapılabiliyormu.

Netflix 4k veya 1080p izleniyormu.
    Youtube 4k veya 1080p izleniyormu.
    Terrarium Tv, Stremio, Puhu tv sorunsuz çalışıyormu.

Kodi.
    TürkVod.
    İptv.
    Mx player.
    Vlc player.
    Codecler.
    Vpn kurulabiliyormu.
    Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    merhaba,
    ben ankaradan bir arkadaş satıyordu sıfır paketli aldım. o eski almış o nedenle android 7.1.2 sürümlü,
    içinde netfilix, kodi 17.6(içinde bazı eklentiler kurulu ben sıfırladım çünkü eski eklentiler) türkvod son kurdum, vavoo son sürüm kurdum,
    sizin altta yazdıklarınızın hepsi kuruluyor kurdum, hepsi çalışıyor,
    netfilix üyeliğim yok denemek için üye olacağım, youtube 4k test ettim son derece güzel ve sorunsuz çalıştı.
    playstore haricinde free olarak paylaşılan full herhangi bir eklentileri de kurabiliyorsunuz, örnek:full trafic reeder gibi, sadece full indirdiğini yerlerde ki kurulum şekillerini izleyip ona göre kurulum yapmanız gerekir,
    asphalt 9 kurdum oynadım son derece güzel bunları yaparken en son kapatmadan önce ısısına baktım ısı hemen hemen hiç yoktu.
    özetle sizin yazdığınız eklentiler ve dahası sorunsuz çalıştı.
    kablosuz mouse sorunu yaşamıştım o da benim eksik ayar yapmamdan kaynaklı, ses ve görüntü için de gerek box da gerekse tv de ayarlar gerekiyor,
    incelenip onlarda yapılabiliyor.
    ben şimdi air klavye mouse gibi birşey alıp almamayı araştırıyorum,

• Adaptörler ile ilgili sorunlar olduğunu okumuştum.Yanıyordu. Adaptör olarak ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

merhaba,
    ben ankaradan bir arkadaş satıyordu sıfır paketli aldım. o eski almış o nedenle android 7.1.2 sürümlü,
    içinde netfilix, kodi 17.6(içinde bazı eklentiler kurulu ben sıfırladım çünkü eski eklentiler) türkvod son kurdum, vavoo son sürüm kurdum,
    sizin altta yazdıklarınızın hepsi kuruluyor kurdum, hepsi çalışıyor,
    netfilix üyeliğim yok denemek için üye olacağım, youtube 4k test ettim son derece güzel ve sorunsuz çalıştı.
    playstore haricinde free olarak paylaşılan full herhangi bir eklentileri de kurabiliyorsunuz, örnek:full trafic reeder gibi, sadece full indirdiğini yerlerde ki kurulum şekillerini izleyip ona göre kurulum yapmanız gerekir,
    asphalt 9 kurdum oynadım son derece güzel bunları yaparken en son kapatmadan önce ısısına baktım ısı hemen hemen hiç yoktu.
    özetle sizin yazdığınız eklentiler ve dahası sorunsuz çalıştı.
    kablosuz mouse sorunu yaşamıştım o da benim eksik ayar yapmamdan kaynaklı, ses ve görüntü için de gerek box da gerekse tv de ayarlar gerekiyor,
    incelenip onlarda yapılabiliyor.
    ben şimdi air klavye mouse gibi birşey alıp almamayı araştırıyorum,

Alıntıları Göster
    Hocam ben sanki Netflix HD açmıyor diye biliyorum DRM info programını kurup L1 mı L3 sertifikasimi var bize söylerseniz sevinirim bende 300 TL civarı km9 x96max gibi cihazlardan birini mi yoksa 550 TL ye h96 3399 chipsetli sizin cihazdan almak arasında kaldım.Videolarda iptv de Frame atlaması gibi akıcılık sorunuyla falan karşılaştınız mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• işlemcisi Amlogic S905X2 veya Rockchip RK3328 Quad-core olan cihazlar arasında çok fazla kalite farkı var mıdır, 4 gb ram ile almayı düşünüyorum ve 7-8 dolar fiyat farkı var, hangisini almak daha mantıklıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Cihaz güzel, fiyat da uygun geldi. Ama siz yine de netten bir fiyatlara bakın.
    hocam fiyatlar yüksek zaten ama benim tereddütüm 2017 yılında baya övmüşler cihazı ancak şimdi adı bile anılmıyor ondan tereddütte kaldım :)
  • Nightmare667 kullanıcısına yanıt
    5 amper bir adaptör işinizi görür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gence0088

Hocam ben sanki Netflix HD açmıyor diye biliyorum DRM info programını kurup L1 mı L3 sertifikasimi var bize söylerseniz sevinirim bende 300 TL civarı km9 x96max gibi cihazlardan birini mi yoksa 550 TL ye h96 3399 chipsetli sizin cihazdan almak arasında kaldım.Videolarda iptv de Frame atlaması gibi akıcılık sorunuyla falan karşılaştınız mı

Alıntıları Göster
    gerek inceleme testleri gerekse 4k vs. testlerinde nvidiasheld ilk sırada alırken h96 3399 tüm testleri geçmiş ben birçok inceleme yaptım, forumda box konusunda tecrübeli arkadaşlardan da bilgi alarak elime ekonomik bir 3399 geçince fırsatı kaçırmayım dedim.
    905*2 ler konusunda gelişmiş bir veri yok en son bilgi beklemede kalın denildi ben elimdeki fırsatı beklemekle kaçırmak istemedim ve aldım.
    şunu asla unutmamak gerekir: elektronik ürünlerde en son diye birşey olmaz, en iyi diye birşey olmaz çünkü bir ay sonra 6 aysonra daha iyisi daha iyisi gibi uzayıp gider, insan parası ve zevki doğrultusunda ihtiyacını hemen olabiliyorsa gidermelidir, beklemekle yaşam istek keyif vs.vs.vs. geçer mi
    para sıkıntısı yoksa nwidia sheld tek alıncak ürün ben o düzeye çıkamadığımdan onun bir altı olup sorunsuz olanı aldım.
    siz de burada ki yorumlar öneriler doğrultusunda beklemek mi karar mı onu seçeceksiniz aslında ürünmü sizi bekliyor siz mi ürünü bekliyorsunuz
    karar orada.
    NİVİDİA SHELD şuan gerçek sertifika NETFİLX durumunda sorunsuz ve 2017 çıkanı da en favorü talep gören ürün, illa netfilx diyorsanız,
    bütün bunların hepsinin sonucunda 4k 3d 1080 p yayın izlediğinizde hız ve kota harcamasını da dikkate almanız gerekir.
    netfilix de 1 aylık kotanız 15 günde gidebilir.......

sonuç olarak ven tüm incelemeler sonucunda hemen karar verdim ve aldım.
    isteğiniz-paranız- la netleşmeniz dileğiyle

• selamlar pro L beklerken Ddr 4 lü pro yollamış çinli yanlışlıkla iade et dedi kim beklicek 1 ay geri gitcek 1 ay yenisi gelcek. hazırda Magicsee n5 var , M8s Plus L var ve DDr4 ramli m8s Pro var

Android TV Box için Tavsiye ve Teknik sorular ANA KONU

• @canakan
    hocam gümrükte takıldı mı cihazlar?
  • İlk Tv Box siparişim. Umarım iyi bir cihazdır.

Öğrenci halimle bir çılgınlık yaptım. Allah affetsin. Vizeden sonra ailemin yanına gideceğim. İnşallah o zamana kadar gelir de kullanırım. Haydi Bismillah.

Malum konuda öbür satıcı bir cevap vermeyince bu satıcıya yöneldim. Birkaç dolar fazla oldu ama o konu için para ödemezsem buna değer..

Netflix önemli değil bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.