Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (805. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.699
Cevap
521
Favori
1.725.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 803804805806807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapalı sıfır mi box var ihtiyaç fazlası 350 lira düşünen olursa dm arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işin kötüsü alırken xiaomi daha uygundu kaliteli bişey olsun diye gidip bunu aldım bunu satıp bi xiaomi alıyım bari :) almak istiyen olursa irtibata geçebilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: orse

Arkadaşlar A95x F3 -A95x F3 air- A95x F3 slim arasındaki farkı bilen varmı.DDR3=4GB/eMMC=64GB ve diğer özelliklerinde pek fark yok yani ben bulamadım.Aralarındaki tercih sebebi olabilecek bir fark varmı?
    merhaba , şanslısınız , tam da bunun konusu mevcut , buyrun..https://forum.donanimhaber.com/a95x-plus-a95x-f2-a95x-f3--140668540

• hulusi kullanıcısına yanıt
    Beelinkin hangi modelini almayı düşünüyorsunuz. Bende gt2 mini almaya niyetliyim.

• Arkadaşlar normal günlük kullanım için hangi tv box ı önerirsiniz. Oyun oynayacağımı zannetmiyorum. Daha ziyade film izlemek için kullanırım. Birde internet için. Oyunda olursada sık olmaz. Bi kaç günden beri bakıyorum Beelink gt2 mini almaya niyetlendim. Sanırım bu benim işimi fazlası ile görür. Birde king modeli varmış üst versiyon, haliyle işlemcide üst versiyon. Tv box seçerken neye dikkat etmem gerekiyor. 4gb 64gb kapasitelerinden almaya niyetim var.

• ones O kullanıcısına yanıt
    King pro alacağım kısmetse.
    TV için iade talebim var eğer aynısı gerekirse kesin alacağım. Aynısı gelmezse Sony xf9005 alacağım o zaman belki almayabilirim.
    Sana alacak olan kesin King pro :)

• Yurtiçinden tv box almak isteyenler kişilere önerebilirim bunu. Yeni düştü türkiye piyasasına sanırım. Km9 aldıktan sonra o kalktı bunlar geldi.

8k desteği
    S905x3 işlemcili
    3 usbli olması
    Ddr4 deniyor başka yerde ddr3

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Yurtiçinden tv box almak isteyenler kişilere önerebilirim bunu. Yeni düştü türkiye piyasasına sanırım. Km9 aldıktan sonra o kalktı bunlar geldi.

8k desteği
    S905x3 işlemcili
    3 usbli olması
    Ddr4 deniyor başka yerde ddr3

Bende pazar günü inkabilgisayardan bu fiyata bu cihazı almaya niyetlenmiştim pazartesi olsun da siparişi vereyim diyordum son anda sahibinden de a95x f3 ü gördüm 375 TL ye onu aldım dün.

• Seralex S kullanıcısına yanıt
    Case4u Km9 ile inkanın arasında çok fark var mıdır ya 😅 ulan pişman etti beni resmen ya. Teselli et beni hocam ikiside 460 tl aynı fiyat

• Xiaomi mi box S iptv konusunda uzer mi arkadaslar? Donma takilma vs yapiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Skymarc

Xiaomi mi box S iptv konusunda uzer mi arkadaslar? Donma takilma vs yapiyor mu?
    netflix için değilse bence tercih etme derim hocam.
    ethernet portu yok ve usb girişi yetersiz.
    gpu orta şeker ve işlemci günümüze göre zayıf.
  • spysoul S kullanıcısına yanıt
    Peki onerebileceginiz cihaz var mi netflix 1080p oynatmasi yeter bir de iptv de uzmemeli isinma donma sorunu olmayan android tv kullanan hangi cihazi almali?

• quote:

Orijinalden alıntı: ones

Arkadaşlar normal günlük kullanım için hangi tv box ı önerirsiniz. Oyun oynayacağımı zannetmiyorum. Daha ziyade film izlemek için kullanırım. Birde internet için. Oyunda olursada sık olmaz. Bi kaç günden beri bakıyorum Beelink gt2 mini almaya niyetlendim. Sanırım bu benim işimi fazlası ile görür. Birde king modeli varmış üst versiyon, haliyle işlemcide üst versiyon. Tv box seçerken neye dikkat etmem gerekiyor. 4gb 64gb kapasitelerinden almaya niyetim var.
    hocam,

film izleyeceksen usb mi normal netten mi ?
    usb den ise king işini fazlasıyla görür.
    oyun olayını denemedim zira pc varken bana uzak geliyor :)
    gt2 mini netflix olayında ön planda olan bir cihaz.

king ile king pro arasında işlemci gücü açısından ciddi bir fark yok hatta nerdeyse hiç fark yok (ikisi de var bende)

film izlerken bence

1) usb sayısı ve usb versiyonu (3.0 altı alma )
    2) gpu su iyi olan bir box tercih et ( g31 görüntü işlemcisinin altına pek bakma )
    3) dahili hafıza ne kadar iyi ise o kadar iyi zira bu rakamın işletim sistemiyle beraber olduğunu unutma
    4) kasa hava alabilen veya aşırı ısınmayan kronik sorunu olmayan model / markaları tercih et
    5) ses sistemi bağlayacaksan buna uygun modelleri tercih et (king pro gibi)
    6) güncelleme alabilecek, firması belli , yarın elinde patlamayacak modellere bak
    7) ethernet yani kablolu yuvası olsun (webden birşey izlerken modem yakınında ise kablolu dışında aynı net hızını alman zor olur bu yüzden düşük internet hızlarında sorun yaşaman muhtemeldir)
    8) ddr4 ram olsun ve 4gb altına da düşmemeye gayret et (bu rakamın içinde işletim sistemi dosyaları da çalışıyor)

genel olarak böyle denebiir...

• Netflixi bırak full hd yi, Hd oynatacak cihaz yok xiaomiden başka.

Benim bildiğim bu. 540p destekli genellikle

• quote:

Peki onerebileceginiz cihaz var mi netflix 1080p oynatmasi yeter bir de iptv de uzmemeli isinma donma sorunu olmayan android tv kullanan hangi cihazi almali?
    bende beelink gt king ve pro modelleri var bi ara xiaomi mi box s baktım arkadaştan ödünç randıman alamayınca vazgeçtim.

king ve pro da iptvmate ile sorunsuz izliyorum ısınma donma da yok.
    donmanın temel nedeni ya satıcıda sorun vardır veya senin internet hızın (modeme uzaklık da dahil)
    zayıf veya dalgalıdır (aynı anda kullananlar vardır telefon v.s güncelleme yapıyor olabilir )

24mbps ile sorunsuz tv izliyorum .

1080p oynatan çin malı boxlarda maalesef yok.
    beelink gt mini -a 4k açtığını söylüyorlar ama bu ne kadar gider üretici devam ederim diyor lakin net birşey söylemek zor.

netflix v.s uygulamaları düşünüyorsan zaten bilindik boxlara yönelmen mecburi görünüyor.(nvidia shield, roku,amazon fire stick, mi box s gibi)
    genelde normal cihazlarda 540p üstü maalesef çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spysoul -- 17 Aralık 2019; 21:47:54 >

Cok detayli aciklamissiniz tesekkur ederim. Benim asil amacim iptv aslinda, bir de netflix arada. 1080p cihazda kullanilacak zaten 4kya da gerek yok yani. Mi box s aklima yatmisti bu yuzden ama siz oyle deyince supheye dustum simdi.

• quote:

Cok detayli aciklamissiniz tesekkur ederim. Benim asil amacim iptv aslinda, bir de netflix arada. 1080p cihazda kullanilacak zaten 4kya da gerek yok yani. Mi box s aklima yatmisti bu yuzden ama siz oyle deyince supheye dustum simdi.
    rica ederim forumun amacı bilgiyi paylaşmak bilmediğini de öğrenmektir.

kötü cihaz değil ama dediğim gibi iptv ile tam stabil çalışıp çalışmayacağı soru işareti yaratıyor.
    ethernet portu yok bu benim için eksi bi özellik, ram düşük 2 gb bu da eksi , işlemci yeni değil ekran çipi de vasat altı bir cihaz.

ATV romlu ( Android tv ) cihazlarda google play uygulamaları kısıtlıdır, root erişimi kapalıdır yani bunlar elini bağlar. İPTV ise zaten legal bir uygulama değil yani burda bile yollar ayrılıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spysoul -- 17 Aralık 2019; 21:31:49 >
    Mi box uzerinde iptv kullanan birileri yazarsa ogreniriz artik.. tesekkurler yardiminiz icin.

• beelink modellerinde gt mini-a harici netflix 4k fhd oynatan yok
  • Anladim tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 803804805806807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.