Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (804. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.699
Cevap
521
Favori
1.725.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben klavye çok rahat oyun oynayamadım. klavye ile oyun için keymapper kullanmak gerekiyor. o durumda da özellikle pubg seni banlıyor. bu durumu çözen varsa paylaşırsa sevinirim.

Ben gamepad kullanıyorum. logitech f710 sorunsuz çalışıyor. (pubg hariç) ancak bir bluetooth gamepad almayı düşünüyorum.
  • Agronur17 kullanıcısına yanıt
    Ben sadece tvbox da pubg oynamak için istiyorum, daha önceki bir kaç test de , şu an kullandığım kablolu mekanik klavyeyi bağladım çatır çutur oynayabildim, herhangi bir sıkıntı olmadı.Demek ki banlanacak kadar oynamamışım , sadece pubg grafik performans testi için 3-5dk ..
    Salonda ses çıkartmadan pubg yi logitech klavye ile oynarım diyordum ama olmadı şimdi..
  • miki kullanıcısına yanıt
    Ben oynayamadım dememin nedeni şu. Ben oynarken ekrandaki tuşlara her seferinde mouse la tıklamak zorunda kalıyordum. Normal pc de oynar gibi eğilmek için ya da koşmak için tuş atayamıyordum. mesela sağ tuşa basınca dürbün açılmıyordu android özelliği olduğu için geri tuşu (backspace) görevi yapıyordu.

Kullandığınız uygulama varsa bizimle paylaşın biz de kullanalım. :)
  • Merhaba,
    Konuyu büyük oranda okudum, neticede bütçeme göre 3 cihaz arasında kaldım; oyun oynamam, film ve dizi seyrederim, tarayıcıyı kullanırım, hangisini tavsiye edersiniz? (Yurtiçinden alacağım)
    1. Wechip x88 pro 4g/64g, 340 TL
    2. Wechip Tanix tx6 mini, 4g/32g, 405 tl
    3. X96 H, 4g/32g, 380tl

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miki kullanıcısına yanıt
    Bende öyle yapacağım abi. Pubg ye heves ettim 😅
    100-120 lira arası ideal.

2 sene önce 100 liraymış. Malum döviz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Teşekkürler :) loginin pile karşı tasarrufunu bilirim mousedan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

Ben klavye çok rahat oyun oynayamadım. klavye ile oyun için keymapper kullanmak gerekiyor. o durumda da özellikle pubg seni banlıyor. bu durumu çözen varsa paylaşırsa sevinirim.

Ben gamepad kullanıyorum. logitech f710 sorunsuz çalışıyor. (pubg hariç) ancak bir bluetooth gamepad almayı düşünüyorum.
    Neden bluetooth lu almak istiyorsunuz? Ben de gamepad araştırıyorum tv box için ama wifi mı bluetooth mu karar veremedim. Tavsiyeniz var mı?

• o model kombinini 4 senedir kullanıyorum, Klavye için geçerli uzun pil ömrü, mouse elimizden düşmediğinden dolayı sanırım altıda bir ömürde çalışır :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuGuuuK -- 15 Aralık 2019; 12:51:48 >
  • seho88 kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır imzamdaki h96 pro yu günlük internet ve eğlence bilgisayarı (!) olarak kullanıyorum. Beni bayağı uğraştırdı ama performansından hala çok memnunum. Yeni cihazları görünce de alasım geliyor. Geçen sene KM9 aldım ama hem yazılım hem de kullanım hataları yüzünden hüsrana uğradım. köşede duruyor. Çok uzattım.

H96 pro + da 4 usb girişi var ama yeni kutularda 2 usb girişi var. birini mouse diğerini hdd kapatınca gamepad takacak yer kalmıyor. usb alıcılar kapsama alanı 10m vs dese de 3 m den anca algılıyor, gecikme yapıyor. Yani hem usb port eksikliği hem de kapsama alanı açısından bluetoothlar daha iyi benim anladığım kadarıyla.

Tavsiye olarak gözümü yukarılara diktim. kampanyalı xbox one gamepad bakıyorum. :D ucuz kaliteli başka bir bluetooth gamepad tavsiyesi olan varsa değerlendiririm.
    3m çok iyi niyetli bir mesafe :) 1.5 2m ideali stabil.

USB çoklayıcı kullanıyorum, yaklaşık 15-20 senelik bir çoklayıcı. 2 Klavye/Mous seti, 1 F710 ve 1 ses özellikli Air kumanda bağlı. hiç sorun çıkarmadılar.

USB çoklayıcı tavsiye ederim, denedi test edildi :)

ek.

xbox gamepad lerin L1 R1 tuşlarına alışamdım gitti, benim favorim PS4 gamepad, fiyatları aynı seviyede.

Ayrıca PC ye bağlantısı daha kolay, iki tane xbox gamepad var bir türlü pc ye bağlayamadım (win10 pc)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuGuuuK -- 15 Aralık 2019; 14:14:59 >
  • Km9 tv box kullanıyorum. Pek hataya denk gelmedim. Arada müzik dinlerken 1 saniselik tırtlama sesi duyuyorum. Siz ne gibi sorunlarla karşılaştınız

• mr.hahn91 kullanıcısına yanıt
    480 tl ye verebilirim sıfır

• Mecool M8S Pro L kullanıcısıyım, netflix te problem yaşıyorum normal sürümde hiç açılmıyor, mecburen eski sürüm olan (6.17.1)'i kullanıyorum bu sürüm de mouse ile çalışıyor. acaba buna bi çözüm yokmu ? sırf netflix'de kullanmak için almıştım yanlış cihaz seçimi yapmışım. netflix harici kullanmayı düşünen olursa cihazı satabilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heterodox -- 15 Aralık 2019; 22:15:4 >
  • heterodox kullanıcısına yanıt
    Netflix = xiaomi mi box s dir karşılığı...
    Kötü olmuş hocam geçmiş olsun

• Chromedan girip maç izleyebileceğim bir cihaz arıyorum ne önerirsiniz?

• 1. hdmi cec bende tam olarak çalışmadı.
    2. renk ayarını 444 yaptığımda takılmalar oldu. 3 farklı hdmi kullandım.
    3. bazı yüksek bitrateli h265 dosyaları takılmadan çalmadı.
    4. netflix sözünü tutamadılar.
    5. cihaza internetten herhangi bir download yapamıyorsunuz çünkü fabrikadan harici diske ve kısmen de yerel belleğe yazmak engelli.
    6. donanım olarak da 100 mbit ethernet yeter sanmıştım ama yetmedi.
    7. bluetooth bağlantısında da kopma gibi sorunlar var.
    8. usb hub kullanınca tüm parçaları kullanamadım. amper düşük gelmiş olabilir diyorum. hdd yi o şekilde kullanmadım. besleme yazmaz zarar görür die çoklu usb denemelerinde hdd takmadım. zaten açıkken hdd takarsan reset atıyor.

şimdi 6. madde hariç hepsini custom romla yarım yamalak halledebiliyorsunuz. En büyük kızgınlığım, mecool çok iyi gidiyordu ancak km9 da netflixi beceremeyince direkt geriye çekildi. kullanıcıları yanlız bıraktı. Çinli üretici vs diyebilirsiniz ancak yabancı forumlarda desteğini görebiliyordum. Şimdi parsayı beelink topluyor.

Km9 benim ihtiyaçlarımı karşılamadı. ben de taktım. youtube, spotify, kodi, iptv sorunsuz çalışıyor. bein heryerde ile derbileri bile cam gibi izliyoruz. cihazda bence yazılımsal sorun var. chrome, samsung browser, opera (vpnli) çalışıyor. Yani günlük ayarlarımı yapayım akşam ve hafta sonu bir maç bir film izleyeyim diyen kişi için gayet hızlı güzel cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agronur17 -- 16 Aralık 2019; 3:17:40 >

Tam beni anlatmışsın.

Bak mesela air mouse klavye aldım uyumsuzluk gösterdi. Biraz nazlı cihaz kendisi.

Netflix hiiiiç kullanmıyorum ama uygulamaya giremedim mesela ilginç...

Netflix kullanıcısı olsam çıldırırdım kesin haklısın. Aptoide apkkureden indirdim nafile.

460 tl ye aldım(hepsiburada) uğraşmayım dedim çinle falan ama vergi miktarlarını gördüm burada pişman oldum. Çünkü maksimum 90 tl çıktığını fark ettim tv boxlarda.

Normalde beelink alırdım sanırım o fiyatlara vergi dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: enginsen10

Beelink GT1mini-2 bugün geldi satıyom yedek olarak almıştım jelatinli açılmamış kutu 450 tl

cihaz satıldı konu kapanmıştır

• Arkadaşlar A95x F3 -A95x F3 air- A95x F3 slim arasındaki farkı bilen varmı.DDR3=4GB/eMMC=64GB ve diğer özelliklerinde pek fark yok yani ben bulamadım.Aralarındaki tercih sebebi olabilecek bir fark varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orse -- 16 Aralık 2019; 12:6:25 >
  • 
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.