Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
19.955
Cevap
416
Favori
1.101.928
Tıklama
Giriş
    262 Mesaj

Merhaba, 121 ₺ olanı 2gb ram, 8gb rom. Ben de inceleyince fark ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theburakx -- 18 Aralık 2019; 21:5:13 >
    |
    |
    yetki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

Şu ürün 300 liraya düşüyor ara sıra. Düşünülebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    frht5382 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

Abi diğer ürün için ne düşünüyorsun. 115 tl ye düştü 🤔

|
    |
    miki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    47 Mesaj
    a95x f3 cihazının air/slim/birde normali var sanırım. aralarındaki fark nedir, ben bir fark göremiyorum ama fiyatları farklı. birden s905x3 işlemciye sahip alınabilecek en stabil en sorunsuzu en f/p cihazı hangisidir?

Topiğinde cevabı var.
    |
    |
    unitito kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnsanların bu soykırıma kayıtsız kalması üzücü bir durum.

Artık kim ne kadar destek verirse.

Kore cihazları Amazonda satılıyor. Buraya da yazacağım.

çin in alternatifi var.
    |
    |
    cygnus666 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sürekli konuyu takip ediyorum ancak göremedim ben. daha önce tanix t3 ,a95x ve n5 önermiştiniz.ancak hangisi önce tercih edilmeli?
    |
    |
    Limanyakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    unitito kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Selam Logitech full klavye her zaman daha avantajlıdır ancak bu en ucuz modelin kalitesini pek beğenmemişler sanki biraz daha orta halli bir şey alsak mı ?
    |
    |
    asparanda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Genel olarak logitechin ürünlerine 4 yada 5 yıldız vermişler abi. Mk240 tabi daha mantıklı.

Laptop yada masaüstünde kullanan mk220 daha avantajlı sonuçta rakamlar var.

Bilemedim

|
    |
    miki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    541 Mesaj
    Uzun süredir araştırıyorum, amacım 4k Netflix ve HEVC ya da H265 uzantılı ve yüksek boyutlu filmlerimi 4k 32" monitörümde seyredebilmek. Ama ya Netflix den ya da filmden ödün vermek zorunda kalıyorum. Seçeneklerimi 2 modele kadar düşürdüm ama Mi Box'un taşınabilir HDD'den seyredilen dosyalardaki performansını beğenmediklerini gördüm. Benim gözümden kaçan ya da önerebileceğiniz cihaz varmıdır. Teşekkür ederim

Beelink GT Mini - A S905X2 G31 DDR4 ya da Mi box S 4K
    |
    |

psn: onurserdaroglu
  • Yüzbaşı
    453 Mesaj

K340 ve K240 kullanıyorum,
    K240 Tv karşısında kullanım daha avantajlı.
    daha küçük daha, hafif, her an elinin altında olabiliyor.

Rakamlara takılma K240 ta da var ama laptop gibi yukarıya dizili ve alışıyorsun.
    |
    |
    asparanda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaslar yok mu bir bile acaba? a95x f3 ve f3 air arasinda plex ve cepten kontrol farki harici bir durum var mi? aradaki 50 60tl farka deger mi? yoksa su an 186tl f3 air . onu alip geceyim mi ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İki gün önce aldığım A95x f3 cihazım dün akşam elime ulaştı, ilk defa tv box alıyorum netten izlediklerim dışında cihaz kullanım apk yükleme vs. hakkında hiçbir bilgim yok. Birkaç saat kurcaladım cihaz çok seri güzel bir cihaz ama şunu anladım bana göre değilmiş. Benim asıl amacım iptv izlemek, bu tarz cihazlarla sanırım tv'yi açabilmek için birkaç işlem yapmak gerekiyor.Evde benim dışımda bu cihazdan tv'yi kolay kolay açıp izleyebilen olmaz sanırım. Aldık artık mecbur kullanacağız dedim ve bugün bir arkadaşın tavsiyesiyle bir uyducuya gittim iptv yükletmek bilgi almak için, bana next 2000 hd uydu alıcılı cihazı gösterdi. Tam benim aradığım ürün, kumanda dan tek tuşla uydu yayını, yine tek tuşla internetten iptv ye geçiyorsun. O yüzden açıkcası bu cihazı aldığıma şuan pişmanım, satabilirsem satıp o next'in cihazını alacağım. Yani cihazım satılık ilgilenenler varsa verebilirim.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Seralex

İki gün önce aldığım A95x f3 cihazım dün akşam elime ulaştı, ilk defa tv box alıyorum netten izlediklerim dışında cihaz kullanım apk yükleme vs. hakkında hiçbir bilgim yok. Birkaç saat kurcaladım cihaz çok seri güzel bir cihaz ama şunu anladım bana göre değilmiş. Benim asıl amacım iptv izlemek, bu tarz cihazlarla sanırım tv'yi açabilmek için birkaç işlem yapmak gerekiyor.Evde benim dışımda bu cihazdan tv'yi kolay kolay açıp izleyebilen olmaz sanırım. Aldık artık mecbur kullanacağız dedim ve bugün bir arkadaşın tavsiyesiyle bir uyducuya gittim iptv yükletmek bilgi almak için, bana next 2000 hd uydu alıcılı cihazı gösterdi. Tam benim aradığım ürün, kumanda dan tek tuşla uydu yayını, yine tek tuşla internetten iptv ye geçiyorsun. O yüzden açıkcası bu cihazı aldığıma şuan pişmanım, satabilirsem satıp o next'in cihazını alacağım. Yani cihazım satılık ilgilenenler varsa verebilirim.
    Next 2000 yerine , Linux tabanlı cihazlara bakın. Next yarın obur gun cihazın yazilim desteğini kestiğinde oda elinizde patlıcak :)

• Teğmen
    177 Mesaj
    Uzuuun zamandır bu cihazlardan bir tane almak istiyorum. Ne zaman konuya girsem kafam allak bullak oluyor çıkıyorum tekrar kararsız bir şekilde

Netflix, blutv, tv+, digiturk play, youtube vsvs bu tarz platformlardan yayın izleyebileceğim, kodi kurulumu yapabileceğim bir kutu arıyorum. wifi gücü iyi olsun. Oyun çalıştırmasına gerek yok. Ses sistemi bağlantısına gerek yok. Sadece ek olarak usb üzerinden mkv+altyazi olarak film actigimda oynatırsa + bir puan olur. Sık sık amerikaya gidip geliyorum oradan bulabileceğim bir cihaz da olur bana tavsiyeniz olursa bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oakles -- 19 Aralık 2019; 16:21:43 >

quote:

Orijinalden alıntı: Seralex

sayın hocam iptvmate programını ingilizcen varsa kurup numerik kumanda ile kullanabilirsin...
    @firstutay hocam yanlışım varsa düzelt şuan bir sorun yok bildiğim kadarıyla..
    |
    |
    Bahsedilenler: firstutay

• Yarbay
    5807 Mesaj
    Çok şey mi istiyorum bilmiyorum. Linkteki konunun 1. mesajına + verip uplarsanız çok sevineceğim.

Kendim için bir şey istemiyorum.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141263978

Belki bu video ilginizi çeker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 19 Aralık 2019; 16:52:40 >
    |
    |

• Yarbay
    5807 Mesaj

TEGRA X1+ işlemcili ve maxwell 256 core GPU lu ;

"Nvidia Shield Tv Pro 2019"

'Nvidia Shields Tv 2017'

"Shield Tv 2019" stick.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140521245

2017 model

Fiyatları yüksek gelirse Fire Stick 4K

|
    |
    Oakles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    177 Mesaj

İnceliyorum hemen hocam. Yepyeni cihazlar duydum yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Limanyakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.