Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (803. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: turgay99 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam banggood alış-verişlerinde tecrübelisiniz. bir sorum var. banggod'dan sipariş verdiğim ürün seri bir şekilde kargoya verildi. takip sitelerinden takip ediyorum.

2019-12-09
    "Airline in transit to next facility,Shanghai PuDong" yazıyor. shangai airlines diyor. sanırım uçakta anladığım kadarıyla ama uçak Türkiye'ye yola çıktı mı bekliyor mu bilemiyorum. söyledikleri tarihte uçak kalktıysa şimdiye Türkiye'ye gelmesi gerekmez miydi? daha sonrasında herhangi bir güncelleme gelmedi. durum normal mi sizce?

banggood'a yazdım live chatten ama çok bir şey bilmiyor onlar da. china post firma. oranın live chatini falan da göremedim. tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Limanyakan hocam sizin öneriniz üzere T95q Tvbox aldım . Tv de 4 hdmı slotu var hepsine tek tek taktım. tv cihazı görüyor fakat seçip tıkladıgımda sinyal bulamıyor . Bende evde bulunan vga kablosunu bir ucunu hdmı çevirip kutuya, diğer ucu pcye ( analog kısmı vga) bağladım. Ve televızyona PC modunda bağlandım şuan .Ancak şuan ses alamıyorum tvden bunu nasıl hallederiz . yardımcı olur musunz . Optical giriş yeri var onun için kablo alıcaz galiba ses için :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkplaces533 -- 13 Aralık 2019; 22:13:47 >
  • seho88 kullanıcısına yanıt
    ptt den sorgulama yaparsan vergi tutarı görünür..
    bnm tahminim 25 lira gibi bişey cıkar.
    bana tanix tx3 için 24,45 çıktı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: plexus_09

hocam banggood alış-verişlerinde tecrübelisiniz. bir sorum var. banggod'dan sipariş verdiğim ürün seri bir şekilde kargoya verildi. takip sitelerinden takip ediyorum.

2019-12-09
    "Airline in transit to next facility,Shanghai PuDong" yazıyor. shangai airlines diyor. sanırım uçakta anladığım kadarıyla ama uçak Türkiye'ye yola çıktı mı bekliyor mu bilemiyorum. söyledikleri tarihte uçak kalktıysa şimdiye Türkiye'ye gelmesi gerekmez miydi? daha sonrasında herhangi bir güncelleme gelmedi. durum normal mi sizce?

banggood'a yazdım live chatten ama çok bir şey bilmiyor onlar da. china post firma. oranın live chatini falan da göremedim. tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Selamlar , 11.11 ve blackfriday yüzünden , üreticiler ve kargo şirketleri bloke olmuş durumdalar , muhatap ise arada kalan aracı mağaza :)
    Bu yıl çok fazla satış oldu, üreticiler taleplere yetişemedi , kargo şirketleri bir hafta geriden gidiyor.
    Bangood sipariş hazırlanıyor yazdıktan sonra bir kaç gün içinde takip numarası verir.. Bu numara kargo şirketinden gelen numaradır ama henüz kargo şirketi bangooddan kargoyu teslim almamıştır. bu iş 1 hafta 10 gün dahi sürebilir. Kargo firması teslim aldıktan sonra , Türkiyeye yönlendirmesi ve bizim gümrüğe gelmeside 1 hafta 10 gün sürüyor. PTT de haliyle bloke olmuş durumda , Bursaya ayın 10'nunda gönderdiğim aps halen İstanbuldan Bursaya gidemedi.Sizin kargo Türkiyeye girince en iyi ihtimal 3 gün gümrük süreci.. Eğer İstanbul dışındaysanız şanslısınız birkaç gün içinde kargo elinize ulaşır. Eğer İstanbul içinde iseniz ,İstanbul içi PTT kargo dağıtımı 1 hafta 10 gün sürüyor.

• darkplaces533 D kullanıcısına yanıt
    kaç tane hdmi kablosuyla denediniz? elinizde varsa diğer kablolarla deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hdmi isinde sorun 3 yerde olabilir.
    1- tv de
    2-kabloda
    3-tv box ta.

Bunlari tek tek yedekleriyle deneyin. Ama once kablodan baslayin. Muhtemelen kablodur. Olmadi aleti baska kablo ile baska tvye baglayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam aynı kabloyla bilgisayarımın monitörüne direk bağlandı cihaz. ancak televizyona bağlanmadı. görüyor ama girmek için üzerine tıklıyorum sinyal bulamıyor.şimdi benim ses almak için bir ucu optık diğer ucu 3.5mm olan kabloya ihtiyacım var galıba. ?
  • yambaxx Y kullanıcısına yanıt
    hocam aynı hdmı kabloyu evdeki monitöre taktım oldu. Tvye olmuyor ama tv hdmı slotları bugüne kadar hiç kullanılmadı. 7-8 senelık tv.. ses almamın başka bir yolu yoksa cihazı iade edicem
    imkan varsa yine de başka hdmi kabloyla deneme yapın. ayrıca hdmi girişe başka bir laet takın. uydu cihazı falan yok mu deneme için mesela?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarımı baglıcam HDMI kabloyla bakalım olcak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

imkan varsa yine de başka hdmi kabloyla deneme yapın. ayrıca hdmi girişe başka bir laet takın. uydu cihazı falan yok mu deneme için mesela?
    Pcyi bağladım aynı hdmı kablosuyla televızyona oldu. demekkı kabloda sıkıntı yok. o kabloyla tvboxa bağladıgım zaman aldığım hata şöyle resimleri bırakayım

hdmı 4 e taktım mesela tvboxı hdmı 4te değilde altıında farklı bir isimde hdmı cec olarak cıktı

tvbox bilgisayara bağlıyken çıkış ayarlarını değiştirin. Mesela 720p'ye getirin, eğer varsa ve default olarak gelen SDR to HDR ayarını kapatın. 50Hz olarak ayarlayın. Belki televizyon mevcut çalıştığı durumdaki çıkışı desteklemiyor olabilir.
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Evet hocam gece kurcalamıştım biraz display 720 ayarlayınca olmuştu. Herkese teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • Beelink GT1mini-2 bugün geldi satıyom yedek olarak almıştım jelatinli açılmamış kutu 450 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginsen10 -- 14 Aralık 2019; 22:56:11 >

• Merhaba arkadaslar h96 max plsu cihazm geldi bir arkadas almak istiyor ama tvbu go kullanmak icin subat tarihli konularda turk telekomun tv boxlarda kullanilmasina karsi oldugu icin uygulama duzgun calismiyor demisler guncel durum nedir?

• Merhabalar,
    Evde internet üzerinden iptv, netflix izlemek, 5 yaşındaki kızım için oyun yüklemek, android ve iOS telefonlarımızdan tv ye resim videoları kolayca yansıtabileceğim, en az 3 GB ram ve 32 GB rom’u Olan, ( mümkünse ddr4 ve s9**x2 ve üzeri işlemcili), ısınma donma yapmayacak cihaz arıyorum.

Beğenip almayı düşündüğüm iki cihaz var

Beelink gt king
    Tanix t5x

Ancak bu cihazları yurtiçinde satan yer yok, çinden de alabilme imkanım yok.

Bu cihazları yurtiçinde satan yer bulabilirmiyim yada bu cihazlar kadar olmasa da bunlara yakın hangi cihazları önerirsiniz?

Ben inka bilgisayardan wech v9 anlogic s905x3 LPDDR3 4 GB RAM 32 GB rom cihazı çok beğendim bu cihaz hakkındaki düşünceleriniz nelerdir işimi görürmü?

Birde inka bana v8 max 4gb 64gb ve h96 max x2 4gb 32gb cihazlarıda önerdi.

Birkaç gündür bu cihazları araştırıyorum kafam iyice karıştı, daha fazla uzatmadan bir cihaz alıp geçmeyi düşünüyorum artık.
    Birde alacağım cihazda airmouse ve sesli kontrol olsa hiç de fena olmaz. Eğer bu özellikler olmazsa sonra cihaza uyumlu bir kumanda almayı düşünüyorum.

Kısacası hangi cihaz işimi görür hangisini alayım yardımcı olurmusunuz?

• Tv box için düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz ? Klavye önerinize açığım ( kablosuz usb )

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elinde a95x f3 veya muadili s905x3 islemcili cihazi olup satmak isteyenler pm atsin veya max 500 tlye turkiyeden hangi cihazi alabilirim

• Ben kullanıyorum. sorunsuz çalışıyor. fn tuşuyla extra özellikleri de kullanabiliyorsun. güzel klavye. neredeyse 1 1,5 senedir pil değiştirmedim.
  • benim de almam lazım , ama daha uyguna bulabilirmiyiz bakalım..
    not: tvbox da oyun oynamak için alacağım :)
  • 
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.