Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bitsede gitsek mi Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler cevap icin ,burdaki islemler ne kadar sürer acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi herkes film izlemek icin film film yazmis ama film nasil izleyecek soyleyen yok soran yok haliyle aklimdaki soruya cevap bulamadim.

Ben (hala) torrent den bluray filmleri iso olarak indirip ham halde izliyorum. İso dosyasinin yanina srt dosyasini attim mi hali hazirda kullandigim emektar egreat r6s pro gayet guzel oynatiyor. 3d blurayleri mi de aciyorum.

Cihazdan memnunum ancak 4k ya gecis yapmaya niyetim var ve benim egreat 4k desteklemiyor.

-Android box alip bluray iso larimi nasil acarim?
    -İlla acarim ama altyazi seçenekleri nasil olur. İso yanindaki srt dosyasini direk gorur mu cihaz veya cihazdaki oynatıcılar?
    -3d iso lari tvbox lar acabiliyor mu? Olay uygulama ise bu uygulamalar duzgun calisiyor mu?

Birde bunun yaninda netflix acabilir mi. Esim tabletten kullaniyor tv box dan da ben izlesem bu islemi de yapabilmesi lazim. 4k olmasa bile 1080p acmasi lazim netflix i?

• Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, 250 tl civarında bir android box ihtiyacım var. Cihazı iptv , YouTube genel olarak maç izlemek amacıyla almayı düşünüyorum. Netflix e ihtiyaç yoktur. Aşağıdaki 3 üründen hangisini önerirsiniz , değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

[TRY156.99 33% OFF]Tanix TX3 S905X3 2 GB RAM 16GB ROM 2.4G WiFi 4 K 8 K Android 9.0 TV Kutu Destek Ses Kontrolü Ev Ses & Görüntü Sistemleri from Elektronik on banggood.com
    https://banggood.app.link/yAm5mWNSj1

[TRY197.71 37% OFF]H96 Mini H6 Allwinner H6 4 GB RAM 32GB ROM 5G WIFI bluetooth 4.0 Android 9.0 4 K 6 K TV Kutu Ev Ses & Görüntü Sistemleri from Elektronik on banggood.com
    https://banggood.app.link/UKn3QuMWj1

[TRY232.61 33% OFF]A95X F3 Amlogic S905X3 4GB RAM 32GB ROM 5G WIFI bluetooth 4.0 Android 9.0 4K 8K TV Kutu, 64 RGB Işık ile Ev Ses & Görüntü Sistemleri from Elektronik on banggood.com
    https://banggood.app.link/mTxdZ3OWj1

• quote:

Orijinalden alıntı: philips7000kk

Tesekkurler cevap icin ,burdaki islemler ne kadar sürer acaba.
    belli olmaz, daha önceki paketim 2 günde çıkmıştı.. Tr girdikden 6 gün sonra elime ulaşdı.. daha uzun bekleyenlerde var.. biraz şans ve birazda personelin inisiyatifine kalıyoruz..

@süleyman çakır

Ordan alınıp yadal yolla yani trt bandrolü/ötv/kdv li satılan ürünlere çok vergi akındığı için,
    Tr de 400 tl satılan cihazı, ordan 200/250 arası almak mümkün..
    Vergi olayıda ilk zamanlardaki gibi çok vergi almıyorlar... standart 15/30 arası yazıp geçiyorlar..
    Banggood.com dan alırsanız 25/30 lira verip kasko yaptırıp gümrükde çıkan vergiyi tekrar onlardan iade alabiliyor sunuz..!

• Hiremco Nitro 4S iki gündür test ediyorum.
    3 şey vardı ikisini çözdüm.
    1 - İçindeki Netflix kaldırıp başka apk kurdum 540p gösteriyor.
    2 - Cihazın bir kısmı birden bire çince oluyordu onuda youtube videosu ile çözdük.
    3 - İçindeki hediye open iptv şimdilik çalışmıyor.

Görüntüsü güzel.
    4K youtube videoları takılmadan oynatıyor.
    Stremio, Kodi (Türkvod) sorunsuz çalışıyor.
    Cihaz hızlı.
    Menüler arasında uçarak dolaşıyor.
    İçindeki iptv smarters beğenmedim silip iptv extreme pro kurdum.
    Xciptv playeride yedek kurdum.

Şimdilik harika çalıyor.

• Merhaba arkadaşlar Vatan internet üzerinden TV alıp iade eden oldu mu ? Süreç hakkında bilgi verebilir misiniz.?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pasha.77 P kullanıcısına yanıt
    Bütçenize gore 1. ve 3. arasında tercih yapabilirsiniz.Her ikisi de yüksek işlemci gücüne sahip cihazlar , ilk seçenek tx3 işinizi çok rahat gorur...
  • Arkadaşlar elimde fazladan magicsee n5 var. İsteyene yardımcı olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: miki

2. ve 3. s905x3 işlemcili olarak çıkacak hatta 11 Kasımdan sonra sevkiyat başlayacak , ''ben'' x96 nın menüsünü daha çok beğeniyorum.
    benimki gönderilmiş olarak gözüküyor f3
  • miki kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim, ilk seçenek tx3 ü sipariş ettim. İyi günler.

İlginiz için teşekkürler. Linkteki ürünü sipariş verdim. Android versiyonu 9.0

İptv, bazen youtube ve film izleme maksadı ile aldım, başka bir şey yapmam. farklı uygulamalarda yüklemem. Umarım pişman etmez.
  • Muhterem üstatlar,

Product Information
    Product Product Attributes Status Options

Tanix TX3 S905X3 4GB RAM 64GB ROM 2.4G 5G WiFi Android 9.0 4K 8K TV Box Support Voice Control
    TRY221.76 x 1
    Adaptor: EU
    Shipped

Yukarıda kayıtlı cihazı 221 TL (Gümrük sigortası, nakliye, yol sigortası ile 247 liraya) bir hafta önce ısmarladım. Cuma günü yola çıkmış. Bakalım ne kadar zamanda gelecek ve ne gümrük çıkacak. Bu arada cihaz DDR3, inşallah ısınma yapmaz. Limanyakan üstat ısı sorununu çözmüş bir arkadaşımız olarak ne yapabileceğimizi bildirecek. Hele bi gelsin ...
  • firstutay F kullanıcısına yanıt
    Cihazı Max 3C center dan aldım.yalnız bluetooth kopma problemi yaşıyorum cihazdanmı yoksa benden mi kaynaklı henüz tam emin olamadığım için yorum yapamıyorum

Hocam öyle bir kabiliyetim yok maalesef

Ama istanbul içindeyseniz seve seve cihazımı inceleme için size verebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: frozenmuslum

Unutmadan kullandığım program GSE iptv. Belki bu programın da etkisi vardır.
    Bence en pratik ve en iyi iptv oynatıcısı iptv pro,en hızlısı ise wuffy media player
  • PCkoMaD P kullanıcısına yanıt
    Çok sevinirim
  • Arkadaşlar Netflix ve 4k derdim yok ama ;
    1) wifi 5ghz olsun
    2) TLF TV'ye yansitabilsin
    3) Isınma durumu en az olsun ( tercihen ddr4 ram )

** Butceme de uygun olan şu cihaz nasıldır?
    Bir de şu ses kontrollü kumanda çok avantaj sağlıyor mu kullanımda ?

[TRY255.88 45% OFF]H96 MAX X2 Amlogic S905X2 4 GB RAM 64GB ROM 5G WIFI USB 3.0 4K Android 8.1 Ses Kontrolü TV Kutu Ev Ses & Görüntü Sistemleri from Elektronik on banggood.com
    https://banggood.app.link/7UyChcaKl1

• wndrby W kullanıcısına yanıt
    Cihaz güzel fiyat uygun,8.1 android de stabil, kumanda air-mouse ise hoş olur..Sesli aramayı ''ben'' şu an kullanmıyorum, örneğin ;bir heves 3d tv alıp bir kaç video izleyip bırakmak gibi :)
  • 1080p IPTV stable gösterebilecek bir cihaz önerisi var mı?
  • 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.