Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (744. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 1080p izleyebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arahmanakaynak kullanıcısına yanıt
    Tabi ki. TV destekliyorsa 4k bile izlersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PCkoMaD P kullanıcısına yanıt
    Aliexpresste hangi satıcıdan aldınız acaba paylaşabilirmisiniz. Bende Banggood tan sipariş vermiştim ancak halen bir çıkış olmadı. Olmazsa iptal edip sizin sipariş verdiğiniz yerden vereyim bende
  • a95 f3'lrein banggood'da satılan modellerini hangi firma üretiyor? çünkü bu cihazları da tanix'ler veya bazı ürünler gibi bir kaç üretici firması varmış.
  • PCkoMaD P kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun , incelemenizi bekliyoruz
  • eCHoTeCH E kullanıcısına yanıt
    2. ve 3. s905x3 işlemcili olarak çıkacak hatta 11 Kasımdan sonra sevkiyat başlayacak , ''ben'' x96 nın menüsünü daha çok beğeniyorum.
  • plexus_09 kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim B2GO firmasıdır.https://www.tvbox-manufacturer.com/product/a95x-f3/
  • arahmanakaynak kullanıcısına yanıt
    4k bile izlersin internet ve tv destekliyorsa.

• A95X F3 mü yoksa H96 Max X2 mi ?

Birinde S905X3 diğerinde X2 işlemci var ama ramlarde de drr3 drr4 farkı var fiyatları aynı hangisini önerirsiniz ? Stabilite ısınma açısından

• netkolik21 N kullanıcısına yanıt
    DDR3 ramlar biraz ısınır ama s905x3 kuvvetlidir, a95 f3 tercihim olur.
  • miki kullanıcısına yanıt
    İptv izleyecem hocam tv zaten smart ama istediğim ip tv uygulaması yok

• netkolik21 N kullanıcısına yanıt
    Lg yada samsung ise smart iprv yükleyebilirsin

teşekkür ederim abi. aliexpresss'te bir kaç farklı üretici gördüm. o yüzden sordum. umarım tanix işine benzemez.
  • yasin_kaya kullanıcısına yanıt
    Toshiba malesef hocam indirme yapılmıyor

Hocam tv boxtan anlıyorsunuz sanırsam n11 indirimleri zamanı bir tv box alacağım fiyatı yüksek ise 2.el de alabilirim önerinize göre. Genellikle youtube netflix googleden sinema vb izleyeceğim. Hızlı kasmayacak bir cihaz arıyorum. İşlemci ve ram bakımından güncel olan cihazlar tercihim olabilir. Yardımlarınızı bekliyorum tavsiyeniz birkaç tane de olabilir. Teşekkürler

• Birde arkadaşlar şu aliexpress amazon vs yurt dışı alışverişlerde gümrük de takılma vb durumu yokmu hâlâ satın aliyormusunuz bu tür cihazları yurtdışından fiyat avantajı varmı?

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Netflix izliyorsanız öncelikli olarak xiaomi mi box s tercih edebilirsiniz, N11 de 400TL civarı hatta 11.11 de daha da ucuza bulma şansı olabilir.
    Türkiye de resmi ithal olan , netflix lisansı bulunan , faturalı garantili ve uygun bütçe ile alınabilecek başka cihaz bilemiyorum.İçindeki bileşenler her ne kadar düşük gibi gorunse de
    , kullanılan yazılımın bileşenler ile olan uyumu bu açığı kapatıyor.
    Aşağıda cihaz inceleme videomu izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 3 Kasım 2019; 1:24:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PCkoMaD

20 ekimde aliexpress den gt king pro siparişi vermiştim.teslimatı 26 kasım-5 aralık gözüküyordu ama bugün gümrükten geçmiş.çıkan gümrük vergisi de 43 tl.fena değil gibi sanki
    hayırlı olsun hangi aliexpress satıcıdan aldın bende Beelink GT1mini-2 aldım
  • Tarih ve Saat İşlem Türü Açıklama İşlemi Yapan
    PTT İşyeri/Şube İlçe İl
    30/10/2019 - 14:40:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Singapore (Yurt Disi)
    30/10/2019 - 23:40:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Singapore (Yurt Disi)
    01/11/2019 - 12:32:18 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - Turkey

Tecrübeli arkadaşlar son kargo durumu yorumluyabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: philips7000kk

Tarih ve Saat İşlem Türü Açıklama İşlemi Yapan
    PTT İşyeri/Şube İlçe İl
    30/10/2019 - 14:40:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Singapore (Yurt Disi)
    30/10/2019 - 23:40:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Singapore (Yurt Disi)
    01/11/2019 - 12:32:18 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - Turkey

Tecrübeli arkadaşlar son kargo durumu yorumluyabilir mi
    tr geldi.. sıraya alıp gümrüğe sevk edicekler.. bnm de aynı durumda kargo var..

• 
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.