Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: The_SreT Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
26.698
Cevap
521
Favori
1.725.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200 tlye kadar 2gb ramli box bakıyordum şunu buldum ne dersiniz?
    https://urun.n11.com/medya-oynatici/gomax-t1-mini-ip-android-tv-box-netflix-youtube-kodi-P370318520

aliexpressden almak mantıuklı mı? gümrük vergisi ne durumda. tv ürünü olduğu için ekstra bandrol ücreti muhabbeti doğru mu?
    https://tr.aliexpress.com/item/4000049521808.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.984b6fd5pc5eB6&s=p&algo_pvid=db072b9f-b089-418a-8159-ca360914a521&algo_expid=db072b9f-b089-418a-8159-ca360914a521-0&btsid=c5301fad-2310-4630-8bdb-92630982014f&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2,searchweb201603_53

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 21 Ağustos 2019; 10:2:38 >

• Arkadaslar merhaba. uzun ugraslar sonunda iptv meselesini iyi bi server bularak hallettim. PCde guzel akici kaliteli yayin izliyorum. her zaman laptopu acamadigim icin(cocuk yuzunden) tvbox almaya karar verdim ve mx10 4g ramli modeli aldim. yalniz hic memnun degilim.

android 7 olarak gelen aleti firmware update ile internetten 9 olarak guncelledim. Amacim kodi-turkvod ile film dizi izlemek ve serverimden maclara bakmak. Bilgisayarimda sifir donma ile izledigim digiturkplaydan daha memnun kaldigim iptvmi tvbox ile ayni mukemmellikte izleyemiyorum.

satin aldigim iptvnin kendi playeri var. onu denedim. m3u listemi kodiye okuttum onu denedim. goruntu kesik kesik geliyor. 10dkya kafa agritiyor. hele kanalin altindan altyazi geciyorsa cok feci.

Bilen arkadaslardan ricam sadece iptv icin bunu pc performansina esitleyebilirmiyiz? Onereceginiz program , ayar vs var midir? Yok abi bu tv boxlar boyle derseniz onereceginiz tvbox(mi tvbox,amazon vs.) varmidir? Kullanan bilgi sahibi olan arkadaslarin yorumunu bekliyorum.

Ingilizce klavyeyle yazdim katlettigim turkce icin ayrica kusura bakmayin

• flamm F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, internet hızınız nedir? Bir de android 9 güncelleme sonrası cihazı fabrika ayarlarına sifirladiniz mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theburakx

Merhaba, internet hızınız nedir? Bir de android 9 güncelleme sonrası cihazı fabrika ayarlarına sifirladiniz mı?
    35 mbit internet hizim var hocam. android 9 a yukseltirken format olmustur diye fabrika ayarlarina sifirlamadim. kablo ile pcden update yaptim sonra tvye takip kullanmaya basladim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flamm

Arkadaslar merhaba. uzun ugraslar sonunda iptv meselesini iyi bi server bularak hallettim. PCde guzel akici kaliteli yayin izliyorum. her zaman laptopu acamadigim icin(cocuk yuzunden) tvbox almaya karar verdim ve mx10 4g ramli modeli aldim. yalniz hic memnun degilim.

android 7 olarak gelen aleti firmware update ile internetten 9 olarak guncelledim. Amacim kodi-turkvod ile film dizi izlemek ve serverimden maclara bakmak. Bilgisayarimda sifir donma ile izledigim digiturkplaydan daha memnun kaldigim iptvmi tvbox ile ayni mukemmellikte izleyemiyorum.

satin aldigim iptvnin kendi playeri var. onu denedim. m3u listemi kodiye okuttum onu denedim. goruntu kesik kesik geliyor. 10dkya kafa agritiyor. hele kanalin altindan altyazi geciyorsa cok feci.

Bilen arkadaslardan ricam sadece iptv icin bunu pc performansina esitleyebilirmiyiz? Onereceginiz program , ayar vs var midir? Yok abi bu tv boxlar boyle derseniz onereceginiz tvbox(mi tvbox,amazon vs.) varmidir? Kullanan bilgi sahibi olan arkadaslarin yorumunu bekliyorum.

Ingilizce klavyeyle yazdim katlettigim turkce icin ayrica kusura bakmayin
    Bazı boxlarda android 9 sürümü sorunlu çalışabiliyor orijinal romu tekrar denemekte yarar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkdaşlar tv box alırken ram miktarına kanmayın işlemci gücüne önem verin. telefon olmadığı için arka planda çalışan servisler az olacak. kendi telefonunuzda aktif olarak mail face instagram vb çok fazla proğram size ram ihtiyacı sunarken bu cihazlarda 2 gb ram yeterli. amacınız oyun telefon gibi mail face falan açık olacak aktif olarak kullanacaksanız ozaman ram ve işlemciye önem verin.
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    2 hafta kadar android 7 kullandım. O zaman daha kötüydü. Ama arkadaşa katılıyorum 4gb ram olayına kandım ama işlemci ve desteklediği ekran kartı daha önemliymiş. Ben pek memnun kalmadım tek isteğim iptv izlemekti ama bunu dahi yaptıramıyor. Alacak arkadaşlar bunlara dikkat etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: flamm

2 hafta kadar android 7 kullandım. O zaman daha kötüydü. Ama arkadaşa katılıyorum 4gb ram olayına kandım ama işlemci ve desteklediği ekran kartı daha önemliymiş. Ben pek memnun kalmadım tek isteğim iptv izlemekti ama bunu dahi yaptıramıyor. Alacak arkadaşlar bunlara dikkat etsin.
    Şimdi baktım da Mx 10 işlemci performansı düşük bir cihaz rk3328 dediğiniz gibi ram olayına kanmışsınız ancak başka IP TV programları denemenizde yarar var.
    Aşağıdaki linke bakın isterseniz uygulama vs için iyi akşamlar
    https://forum.donanimhaber.com/android-tv-box-uygulama-ve-program-paylasimi--136029813-32#139656074

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormfather -- 21 Ağustos 2019; 21:54:10 >

MX10 Pro Android 9.0 sipariş verdim şu an yolda, ay sonu gibi elime ulaşırsa deneyimlerimi paylaşırım.

inşallah tv izleme için yeterli olur.

Xiaomi Wifi 2 Sinyal Yükseltici (2.Nesil) ile birlikte kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_gokturk

MX10 Pro Android 9.0 sipariş verdim şu an yolda, ay sonu gibi elime ulaşırsa deneyimlerimi paylaşırım.

inşallah tv izleme için yeterli olur.

Xiaomi Wifi 2 Sinyal Yükseltici (2.Nesil) ile birlikte kullanacağım.
    Merhaba H6 allwinner işlemcili mi rockchip 3328 chipli modeli mi aldınız h6 ise güzel bir işlemci sorunsuz kullanırsınız

Özellikleri şöyle

Android Tv Box için tavsiye.

CPU: Allwinner H6 Quad Core 64-bit ARM Cortex-A53

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_gokturk -- 22 Ağustos 2019; 15:13:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_gokturk

Özellikleri şöyle

CPU: Allwinner H6 Quad Core 64-bit ARM Cortex-A53
    Tx 6 ile aynı özelliklerde sorunsuz olacağını düşünüyorum hayırlı uğurlu olsun Ali'den mi aldınız?

• Banggood tan aldigim h96max X2 şu an sorunsuz şu an, kablosuz özelliği kötüdür diye düşünüyordum. Geçenlerde benim hat kopunca, alt kattaki komşunun nete bağlanmış. Şaşırdım.

• arkadaşlar aşağıdaki cihazı iptv için (maçlarda) android box ile karşılaştırırsak ne gibi dezavantajı olur? hem uydu alıcısı var hem de iptv kullanılabiliyor. acayip arada kaldım
    https://www.eksenuydu.com/novacom-spybox-s10-4k-android-uydu-alici-28-ay-cccam-hediye
  • Arkadaşlar merhaba. Android box konusunda hiç bilgim yok
    Hd kalitede netflix izlemek için nasıl bir cihaz almalıyım? Bütçe 300-400 tl arası.

• shamsheytani S kullanıcısına yanıt
    Netflix için tavsiye edilen ürün xiaomi.s

Oda 500 tl ye yakın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

Tx 6 ile aynı özelliklerde sorunsuz olacağını düşünüyorum hayırlı uğurlu olsun Ali'den mi aldınız?

Alıntıları Göster
    evet alibaba dan sipariş verdim....
  • Teşekkürler cevap için. Fiyat biraz yüksek olsada en temiz çözüm mı box olacak gibi. Ama hepsiburada da 900 tl civarı fiyatı var. 500 tl ye dedikleriniz garantisiz elden satılanlar mi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: shamsheytani

Teşekkürler cevap için. Fiyat biraz yüksek olsada en temiz çözüm mı box olacak gibi. Ama hepsiburada da 900 tl civarı fiyatı var. 500 tl ye dedikleriniz garantisiz elden satılanlar mi acaba ?
    Yurtiçinde 450 civarına bulunabiliyor Hepsiburada da o fiyatlardaydı takip edin 1 2 güne düşer fiyatı

• 3 4 gün önce 480 tl idi.
    Ondan 1 hafta öncede 440 tl idi

Şuan fahiş fiyat çekilmiş 936 tl 😅

Diğer arkadaşın dediği gibi bekleyin düşer ileri ki günlerde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.