Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: özgüç55 , özgüç55 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.699
Cevap
521
Favori
1.725.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    64gblık model mi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmessenger*

Evet oluyor.

Alıntıları Göster
    bende mobil uygulamada taksitlendir seçeneği çıkmadı. sonradan enparayı arayıp taksitlendirmemi talep edeceğiz...?

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

bende mobil uygulamada taksitlendir seçeneği çıkmadı. sonradan enparayı arayıp taksitlendirmemi talep edeceğiz...?

Alıntıları Göster
    provizyondan düşmesini bekleyin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: finduk67

Vergiler dahil kampanyası bitmis mi yazmiyor artık
    Sanırım bitti hocam. Bende aysonu alırım diye düşünüyordum kötü oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet selam bende takip Edip duruyorum günlerdir.

Şu box ların oyun performansını hiç düzgün inceleyen çıkmamış . YouTube 4k Netflix 4k oynatıyormu aşağı oynatmıyormu yukarı , yorumlar var habire sadece .
    ++++++++++++
    Kimse PUBG oyununu denedimi kimse
    Hem S912 işlemcili cihazlar ile
    Hem rk3399 lu işlemci ile
    Benim görüşüm niyetim baştan aşağı eğlence kutusu olmalı bir cihaz
    Hem uydu alıcısı
    Hem karasal yayın alıcısı (KIII PRO gibi)
    Hem iptv
    Hem Android den radyo uygulaması indirip binbir çeşit radyo imkanı olsun
    Hem YouTube , Netflix , KODi , TürkVod gibi uygulamalar sorunsuz (4k olması HİİİİÇ ÖNEMLİ DEĞİL """KAÇ EVDE 4K OYNATACAK KUSURSUZLUK DA İNTERNET VAR ALLAH AŞKINA!!!???""" he okadar yüksek internet bağlantı hızına 150 250 TL para verip sahip olan burada ne arıyor gitsin en pahalı cihazı alsın gitsin bence zaten ayda internete 150 250₺ ödüyor)
    Hem de BENİM ARAŞTIRIP DA NET YANIT, DENEME BULAMADIĞIM PUBG VS Gibi oyunlarında kasmadan oynana bildiği cihaz nedir
    Ama dediğim gibi sadece android box değil uydu alıcı karasal yayın alıcısı da olsun istiyorum olmuşken bir yandan

Mesela
    Atlanta 4K ci de Dört Çekirdekli ARM Cortex A53 2.0GHz İşlemci ile PUBG VS OYNANA BİLİYOR MU??? ( Öbür saydığım özellikler var zaten onu anladım )
    Yada
    Mecool KIII PRO da , s912 işlemci ile PUBG VS OYNANA BİLİYOR MU??? ( Bu cihaz da da öbür saydığım özellikler var zaten onu da anladım)
    Yada
    Yukarıda yazdıklarıma istinaden NE ÖNERİRSİNİZ

Ne istediğimi anlatabildim umarım
    +Uydu alıcı olsun
    +Karasal yayın alıcı olsun
    +Android olsun
    +YouTube, Netflix, KODİ , TÜRKVOD gibi uygulamalar olsun
    +Öyle bir işlemci olsun ki PUBG gibi oyunları kasmadan oynaya bileyim
    KISACASI TEPEDEN TIRNAĞA EYLENCE KUTUSU OLSUN

AMAAAA Nvidea gibi abartı fiyatlı da olmasın ki onda uydu alıcı , karsal yayın alıcı yok zaten bildiğim

Teşekkürler

• Bangood vergiler dahil seçeneğini kaldırmış umarım bizim önşiparişlere bir yamuk yapmaz

• deniz5042 D kullanıcısına yanıt
    Ben de merak içindeyim. 10 gün önce sipariş ettiğim ürün daha kargolanmadı. Mantıken vergi çıkmaması gerekiyor ama burada belli olmaz ne olacağı

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    OK.. TX6, 7.1 alanlar için büyük kolaylık.
  • otakaraha kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuyu ögrenmek gerek öyle bi sey yaparlarsa çok magdur olucak

• esatalemdar kullanıcısına yanıt
    Droid settings e girip Display den çözünürlük ayarlarını değiştirip deneyin. Aptoide den ya da başka bir yerden başka bir Youtube uygulaması yükleyin.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136029813

IP tv programını MX Player ın donanımsal+ seçeneği ile kullanıyorum. Görüntü kalitesi çok iyi.
    Bunun dışında GSE smart IP tv, Perfect player IP tv gibi popüler, kullananların terihine kalmış programlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: austata

Millet selam bende takip Edip duruyorum günlerdir.

Şu box ların oyun performansını hiç düzgün inceleyen çıkmamış . YouTube 4k Netflix 4k oynatıyormu aşağı oynatmıyormu yukarı , yorumlar var habire sadece .
    ++++++++++++
    Kimse PUBG oyununu denedimi kimse
    Hem S912 işlemcili cihazlar ile
    Hem rk3399 lu işlemci ile
    Benim görüşüm niyetim baştan aşağı eğlence kutusu olmalı bir cihaz
    Hem uydu alıcısı
    Hem karasal yayın alıcısı (KIII PRO gibi)
    Hem iptv
    Hem Android den radyo uygulaması indirip binbir çeşit radyo imkanı olsun
    Hem YouTube , Netflix , KODi , TürkVod gibi uygulamalar sorunsuz (4k olması HİİİİÇ ÖNEMLİ DEĞİL """KAÇ EVDE 4K OYNATACAK KUSURSUZLUK DA İNTERNET VAR ALLAH AŞKINA!!!???""" he okadar yüksek internet bağlantı hızına 150 250 TL para verip sahip olan burada ne arıyor gitsin en pahalı cihazı alsın gitsin bence zaten ayda internete 150 250₺ ödüyor)
    Hem de BENİM ARAŞTIRIP DA NET YANIT, DENEME BULAMADIĞIM PUBG VS Gibi oyunlarında kasmadan oynana bildiği cihaz nedir
    Ama dediğim gibi sadece android box değil uydu alıcı karasal yayın alıcısı da olsun istiyorum olmuşken bir yandan

Mesela
    Atlanta 4K ci de Dört Çekirdekli ARM Cortex A53 2.0GHz İşlemci ile PUBG VS OYNANA BİLİYOR MU??? ( Öbür saydığım özellikler var zaten onu anladım )
    Yada
    Mecool KIII PRO da , s912 işlemci ile PUBG VS OYNANA BİLİYOR MU??? ( Bu cihaz da da öbür saydığım özellikler var zaten onu da anladım)
    Yada
    Yukarıda yazdıklarıma istinaden NE ÖNERİRSİNİZ

Ne istediğimi anlatabildim umarım
    +Uydu alıcı olsun
    +Karasal yayın alıcı olsun
    +Android olsun
    +YouTube, Netflix, KODİ , TÜRKVOD gibi uygulamalar olsun
    +Öyle bir işlemci olsun ki PUBG gibi oyunları kasmadan oynaya bileyim
    KISACASI TEPEDEN TIRNAĞA EYLENCE KUTUSU OLSUN

AMAAAA Nvidea gibi abartı fiyatlı da olmasın ki onda uydu alıcı , karsal yayın alıcı yok zaten bildiğim

Teşekkürler
    Bu özelliklerin hepsinin bir arada toplandığı ve iyi bir performans gösterebilecek tek bir cihaz yok.

Hibrid cihaz önermiyorum. Uydu ağırlıklı modellerin sürümleri eski ve and. tv box donanımları zayıf. Pub-G gibi oyunlarda sorun olur.
    KIII pro ve benzeri cihazlarda da uydu performansı düşük olur. Ayrıca hibrid cihazlarda ısınma sorunu yaşanabilir.

S905X2 yada Y2 uzantılı işlemciye sahip yeni nesil cihazlarda Pub-G, kombat vb. gibi oyunlar sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
    Beklerim derseniz Nisan başı gibi S922X çipsetli cihazlar piyasaya girecek.

Önerim şu; forumda adı geçen nesil cihazlardan birini alıp yanına istediğiniz özellikle bir uydu receiver alıp ayrı kullanın.
    Android Tv Box tan zaman bulupta receiver ı kullanmaya zaman kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Bu özelliklerin hepsinin bir arada toplandığı ve iyi bir performans gösterebilecek tek bir cihaz yok.

Hibrid cihaz önermiyorum. Uydu ağırlıklı modellerin sürümleri eski ve and. tv box donanımları zayıf. Pub-G gibi oyunlarda sorun olur.
    KIII pro ve benzeri cihazlarda da uydu performansı düşük olur. Ayrıca hibrid cihazlarda ısınma sorunu yaşanabilir.

S905X2 yada Y2 uzantılı işlemciye sahip yeni nesil cihazlarda Pub-G, kombat vb. gibi oyunlar sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
    Beklerim derseniz Nisan başı gibi S922X çipsetli cihazlar piyasaya girecek.

Önerim şu; forumda adı geçen nesil cihazlardan birini alıp yanına istediğiniz özellikle bir uydu receiver alıp ayrı kullanın.
    Android Tv Box tan zaman bulupta receiver ı kullanmaya zaman kalmaz.

Alıntıları Göster
    Valla açıkçası uydu performansı çok da önemli değil olsun da yeter
    Ben millet gibi kanalları zaplamam izlediğim 3 5 kanal 1 saniyede geçse ne olur 5 saniyede geçse ne olur
    Önemli olan oyun oynaya bileyim gerisi zaten bir şekilde oluyor .
    Yok efendim YouTube 4k yok uydu kanal geçişi 1 saniye yok efendim Netflix 4k olsun gibi takıntım yok , olsunda varsın sd kalitede hd kalitede izlim , olsun da varsın kanallar 5 saniyede değişsin .
    Valla cihaz cihaz ondan bıktım tek cihaz olsun KIII PRO gibi ama oyun da donma olursa oynanmıyor işte , öbürlerinin eksikliği görüntü kalitesi kaybın olur as buçuk boş zaman kaybın olur ama oyunda takılma ölürsün :) oyun oynanmaz olur.
    Bu sebeple bana lazım olan bilgi deney KIII PRO ATLANTA 4K Cİ ve benzeri cihazlarda Pub-G gibi oyunlar donmadan (düşük çözünürlükte de olsa) oynanıyor mu , oynana biliyor mu ???

• H69 max 2 kullanan var mı?
    Telefon ekranını hangi uygulama ile cihaza aktarıyorsunuz.
    Bir inceleme sitesinde chromecast ve miracast desteği yok yazıyor.
  • quote:

Ben millet gibi kanalları zaplamam izlediğim 3 5 kanal 1 saniyede geçse ne olur 5 saniyede geçse ne olur
    Yok efendim YouTube 4k yok uydu kanal geçişi 1 saniye yok efendim Netflix 4k olsun gibi takıntım yok , olsunda varsın sd kalitede hd kalitede izlim , olsun da varsın kanallar 5 saniyede değişsin .
    Valla cihaz cihaz ondan bıktım tek cihaz olsun KIII PRO gibi ama oyun da donma olursa oynanmıyor işte , öbürlerinin eksikliği görüntü kalitesi kaybın olur as buçuk boş zaman kaybın olur ama oyunda takılma ölürsün :) oyun oynanmaz olur.
    Bu sebeple bana lazım olan bilgi deney KIII PRO ATLANTA 4K Cİ ve benzeri cihazlarda Pub-G gibi oyunlar donmadan (düşük çözünürlükte de olsa) oynanıyor mu , oynana biliyor mu ???

Alıntıları Göster

• Banggood ile iletişime geçmek gerekir kampanya için

• finduk67 F kullanıcısına yanıt
    Neresinde yazıyor vergi dahil ya da hariç olduğu? Bı göremedim gitti.. uygulamada mı yok acaba o kısım ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vergiler dahil kampanyası nasıl biter arkadaşlar? ben de bu hafta sipariş geçecektim. yeniden kampanya yaparlar mı acaba? iletişime nasıl geçeceğiz?
  • Sadece Netflix için uygun cihaz tavsiyesi var mı yüksek kaliteli göstermesine gerek yok takılmadan normal izlemek yeter var mı öneri ?

• elvismail kullanıcısına yanıt
    Magicsee n5 modeli olabilir. mi box tv box'la aynı işlemciye sahip (S905X) aliexpress'ten alınabilir fakat ne kadar vergi çıkacağı şans işi %50-65 arası vergi ile kargo teslim edilebilir.
    Banggood dan vergi dahil satış kampanyası bittiği için ucuz bulduğunuz sitelerden satın alın.
    Forum ikinci el bölümü veya sahibinden sitesinde de bakabilirsiniz.

• quote:

Alıntıları Göster
    KIII Pro ile ATLANTA 4K CI nın işlemcileri aynı ATLANTA nın ram i 2 GB, KIII Pro nun 3 GB.
    Uydu performansı çok da önemli değil olsun da yeter yaklaşımı bana pek mantıklı gelmedi.
    Bazı uydu kanallarının açılmaması ya da karelenmelerin olması aynı şekilde
    donanımı düşük cihazlarda 5-7 sn. program açılışlarını , 2-3 saniye kanal geçişlerini beklemek can sıkıcı .

KIII pro da PubG de görüntülerde hafiften dağılma, flu görüntüler var.
    s905X2 işlemcili yeni cihazlarda oyun performansı daha iyi.

• 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.