Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.694
Cevap
520
Favori
1.724.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deepower

hocam amazondan tahmini 168 tlye geliyor iş görür mü.

mecool lar netflix ve youtube oynatmazlar mı
    Ücretsiz programlar için kullanışlı değil. Sadece 1080p NETFLIX ve Youtube için uygun.
    İkinci bir cihaz olarak düşünülebilir. O fiyata alabiliyorsanız çok iyi.

Mecool lar NETFLIX i apk ile en fazla 540p açar. NETFLIX görüntüleri kaliteli olduğundan
    Bu görüntü de 720p ye yakın bir kalite demek.
    Anlatmak istediğim çözünürlüğe takılı kalmadan NETFLIX te 480p ya da 580p yeterli olabilir.

Youtube da yüksek çözünürlükte bir sorun yok.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 30 Aralık 2018; 23:34:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

aynı durum bende de var magicsee n5 i 130 tl ye aldım. Şimdi gümrük vergisi 100 tl. Bunu ödemezsek geri dönecek ama başına bir iş gelirse birde aliexpressteki kullanıcı yeni iade alamazsak 130 tl komple gidecek.

Tr deki satıcılara bakıyorum 300 den aşağı yok acaba 100 lirayı ödeyip alsam mı diye düşünmeye başladım.

Alıntıları Göster
    100 TL vergiyi neye göre çıkarıyorlar çok yüksek. %77 vergi çıkıyor. 22 Euro ya kadar muafiyet varken.
    Almayın kargoyu geri gitsin, satıcıyla da anlaşın tutarı belki iade eder.

Sahibinden de sekiz çekirdekli s912 CPU ve MALI T820 GPU lu m8s L plus 250 TL civarında. Ethernet ve BT yok.
    N5 in de Wifi çekimi zayıf. L Plus , N5 ten daha iyi.

• TRAPPER247 T kullanıcısına yanıt
    25 Aralıkta mevzuatın değiştiğinden haberleri var mı onu sormak gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

100 TL vergiyi neye göre çıkarıyorlar çok yüksek. %77 vergi çıkıyor. 22 Euro ya kadar muafiyet varken.
    Almayın kargoyu geri gitsin, satıcıyla da anlaşın tutarı belki iade eder.

Sahibinden de sekiz çekirdekli s912 CPU ve MALI T820 GPU lu m8s L plus 250 TL civarında. Ethernet ve BT yok.
    N5 in de Wifi çekimi zayıf. L Plus , N5 ten daha iyi.

Alıntıları Göster
    Geri donunce iade meselesi kafami karistiriyo . Ya iade olmazsa 130tlden de olmayalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Banggood'dan yeni siparişlerde durum netleşecek.. Vergisiz gelse de Trt bandrol ücretini alabilirler sanıyorum.
    Şu an için tam bir bilinmezlik var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Andoid boxımda şöyle bir sorunum var.

Android box açık, mesela youtubeden film izliyorum. Mola veriyorum andoid boxı kapatmadan direkt kumandadan televizyonu kapatıyorum. 30 sonra geri gelip tv yi tekrar kumandadan açıp android box bölümüne geliyorum sinyal yok hatası alıyorum. Android boxın kumandasıda, bağlı olan mousede çalışmıyor ancak prizden boxın güç kablosunu takıp çıkardıktan sonra çalışıyor.

Normal bir durummudur. İnternetten bilgide bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

25 Aralıkta mevzuatın değiştiğinden haberleri var mı onu sormak gerekir.
    Valla sitelerinde hala vergi dahil ibaresi var. Kampanya devam ediyor görünüyor

Ayrıca görüşmemde sigorta seçeği ile sipariş verilirse teyitte ettiler. Şimdi sipariş versem ilgili ekran görüntülerini de alsam. Aksi bir durum da hak iddia edememiyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRAPPER247 -- 30 Aralık 2018; 20:31:17 >
  • Alet bekleme moduna geciyordur ayarlarini kurcalayip bekleme modunu tamamen ipal etmeye calisin.
  • kerkenez78 kullanıcısına yanıt
    ürünü sizin bulunduğunuz yerdeki ptt ye gönderirler. Orda gümrük memuru tekrar kontrol eder sizden tekrar bildirim isterler. Durumunu takip edip ürün şehrinize geldiğinde pidm ye gidip görüşün bence, çok faydası oluyor. İşlem hızlanıyor. Tekrar size tebligat gönderme sürecini atlatırsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Genelde netflix için ve iptv için kullanmak üzere
    Xiaomi mi box S almayı düşünüyorum
    şuanki tr fiyatı 400 tl
    Tavsiyeniz ne olur.
  • 520p işimi görecektir sanırım. şuan için zaten 32inç bit tv de kullanacağım. wifi sorunu olmayan 200 250 tl bandında ne tavsiye edersiniz.

• mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    Netflix hd istiyorsanız mi box s olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepower

520p işimi görecektir sanırım. şuan için zaten 32inç bit tv de kullanacağım. wifi sorunu olmayan 200 250 tl bandında ne tavsiye edersiniz.

magicsee n4 modeli olabilir. Netflix 480P - 540P gösterir. Toplam 160 lira olsa da, gümrük vergisi ve bandrol ücreti toplamı şu an için 100 lirayı geçebilir. Ya da banggood'dan gümrük vergisi dahil olarak şansınızı deneyin.

http://s.aliexpress.com/7f6J3IF7

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Para iadesi yapmazlarsa aynı satıcıdan gümrüğe tabi olmayan parça parça başka ürünler alınabilir.
  • frux kullanıcısına yanıt
    Şuan vergisiz gönderim kampanyası devam ediyor gözüküyor. Bu kampanyanın da uzun süreceğini düşünmüyorum. Dediğiniz gibi bandrolü vergi kampanyasına dahil etmeyebilirler.
  • Hocam siz hangi ürünü tavsiye edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: TRAPPER247

Valla sitelerinde hala vergi dahil ibaresi var. Kampanya devam ediyor görünüyor

Ayrıca görüşmemde sigorta seçeği ile sipariş verilirse teyitte ettiler. Şimdi sipariş versem ilgili ekran görüntülerini de alsam. Aksi bir durum da hak iddia edememiyiz.

Alıntıları Göster
    . vet, vergisiz ödeme kampanyası devam ediyor.

Banggood bizdeki HB ye benziyor. Aliexpress ten alışveriş yapıldığında satıcıyla iletişim kurulabiliyor ve satıcılar Aliexpress in güvencesinin baskısı altındalar. Bu nedenle müşteri odaklı haraker ediyorlar. Banggood da durum bu şekilde olmayabilir. Ekran görüntüsü işe yarar. Banggood da müşteri kaybetmek istemez.

• deepower kullanıcısına yanıt
    Kullanım şekli önemli. 1. sayfayı inceleyin.
  • banggood dan hangisini almalıyız link paylaşabilirmisin hocam
    şu üründe hd netflix diyor
    https://m.banggood.com/tr/H96-Max-Plus-RK3328-4GB-RAM-32GB-ROM-Android-8_1-USB3_0-TV-Box-Support-HD-Netflix-4K-Youtube-p-1335809.html?rmmds=search
    alır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepower -- 30 Aralık 2018; 23:55:41 >
  • merhaba,
    IPTV icin bir tane android tv box almayi dusunuyorum. net flix olsa da olur olmasa da olur, sorun degil.
    iptv de kanallarin hizli gecisi onemli. butcem kisitli.
    onerisi olan var mi?
    Tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.