Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
26.699
Cevap
521
Favori
1.725.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba, 22 dolar indirimli fiyatıydı. Aldığım cihaz Magicsee N5 35 lira vergi çıktı.
  • Geekbuying Türkiye'ye gönderim yapmaya başladı.

A95X MAX 4/64 şu an için kupon kodu ile burada gibi.

https://promotion.geekbuying.com/promotion/a95x_max_s905x2_tv_box_sale

Normal fiyatı:69.99$ Kod:PPWIN7 ile 69.99$
    Kod:A95XMAX ile 69.99$

Kayıtlı NL post ile gönderiyorlar.
    Küçük kutulara bile yüksek vergiler çıkıyor buna çıkacak vergi gözümü korkutuyor yoksa hemen alacağım.
    Banggood'da vergiler dahil 79$ civarı fiyat çıkıyor onun için bir indirim yakalarsak ordan almak daha iyi gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: atisaca

Km9 demek istediniz herhalde

Alıntıları Göster
    Seçenekler arasında KM9 yok.
    Sadece 2/16 Beelink GT1 ile 4/32 lik X96 max var.
    Kullanıcısına ve kullanım durumuna göre KM9 u da önerebiliriz.
  • lektonstar kullanıcısına yanıt
    Nette bu kurumla ilgili okuduklarımdan sonra herşey mümkün diyorum, TRT ve mümkün olan her türlü vergiyi yazabilirler
  • Agronur17 kullanıcısına yanıt
    benim ki de düşük ücretli fatura :D madem inanmadınız fiyatına, ürünün gerçek fiyatı da belli sonuçta, her yerden öğrenebilir, yazın vergiyi gönderin, paşa paşa ödeyecez nasılsa

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Geekbuying Türkiye'ye gönderim yapmaya başladı.

A95X MAX 4/64 şu an için kupon kodu ile burada gibi.

https://promotion.geekbuying.com/promotion/a95x_max_s905x2_tv_box_sale

Normal fiyatı:69.99$ Kod:PPWIN7 ile 69.99$
    Kod:A95XMAX ile 69.99$

Kayıtlı NL post ile gönderiyorlar.
    Küçük kutulara bile yüksek vergiler çıkıyor buna çıkacak vergi gözümü korkutuyor yoksa hemen alacağım.
    Banggood'da vergiler dahil 79$ civarı fiyat çıkıyor onun için bir indirim yakalarsak ordan almak daha iyi gibi.
    Geekbuying in Türkiye ye gönderim yapmaya başlaması iyi olmuş.
    Banggood daki kampanya devam ediyorsa daha cazip.
    69.99$ ın üzerine 140 TL ekleyip o şekilde değerlendirmek gerekir.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Hocam ödeme sayfasına gidince vergi ile ilgili bilgiler çıkıyor. Bakıp ekran görüntüsü atacağım.

Geekbuying = 70$
    AE satıcısı= 73$
    Gearbest = 73$
    Banggood = 79$

Ürün sayfasında sade UK plug seçince vergi bilgisi çıkıyor. EU plug seçince ödeme sayfasında ödeme yapmadan bir önceki adımda çıkıyor bilgi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 25 Aralık 2018; 17:49:39 >
  • Anladigim kadariyla bu a95x ile km9 ayni islemci ve gpuya sahipler yani bu durumda birbirlerinin romunu kullanabiliyor olmalilar.

Yanlis miyim?
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Yeni yılda gümrük vergisinin artacağını da düşünürsek Banggood tan almak mantıklı.
  • selam
    elinde sıfır kutu km9 olup satmak isteyen olursa pm atsın lütfen,hatta İstanbul içi hemen elden alırım

Edit: cihaz alınmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 25 Aralık 2018; 21:38:59 >
  • Merhaba arkadaşlar, bir cihaz almak üzereyim ancak bu gümrük muhabbeti kafama takıldı. Cihazı AliExpress'ten alırsam indirimle birlikte 185 lira, bang good'dan alırsam indirim kuponu ve vergiler dahil 230 ₺ ye geliyor. Hangi siteden almam mantıklı olur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • theburakx kullanıcısına yanıt
    hangi ürün acaba adres verebilir misin?
  • Üstadlar , bu tvbox için ne diyorsunuz . Bana güzel geldi ancak android 7.0 ile geliyormuş malum artık 9.0 çıktı güncelleme gelir mi bu cihaza . İşletim sistemi versiyonu dolayısıyla bir türlü almaya cesaret edemedim . Sizin bu fiyat dolaylarında bir öneriniz mevcut mudur ?

https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_009514730624.html?wid=1433363&lkid=11004390

• quote:

Orijinalden alıntı: ManGudaY

hangi ürün acaba adres verebilir misin?
    https://m.banggood.com/tr/Tanix-TX6-Allwinner-H6-4GB-RAM-32GB-ROM-5G-WIFI-Bluetooth-4_1-4K-USB3_0-Android-TV-Box-p-1378746.html

Bu cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Oreo ile geliyor ve DDR4 ramlı.

https://www-chinatech-fr.cdn.ampproject.org/v/s/www.chinatech.fr/bons-plans/sunvell-t95-max-tv-box-black-4gb64gb-eu-plug-44-39e-2/amp/?usqp=mq331AQECAFYAQ&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber&amp_js_v=0.1
    Üstad ben bu cihazı da inceledim ancak Bluetooth ve Türkçe dili yokmuş. Language: English yazıyor.

• theburakx kullanıcısına yanıt
    banggood dan almak daha mantıklı. Yeni yılda artacak vergi oranlarıyla daha yüksek vergi çıkabilir.
  • 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.