Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğiniz ayarları ben de deneyip bakacağım cihaz 2 gb olan model wifi ile bağlantı sağlıyorum acaba bunların etkisi var mıdır bu duruma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Elinizde receiver varsa X96 max Ip tv , dizi ve filmler için yeterli olur.
    Daha kaliteli ve saf android romlu Beelink GT1 mini ve henüz denenmeyen
    A95X max ı düşünebilirsiniz.

Daha iyi birşey olsun derseniz ve yüksek çözünürlük NETFLIX seyredecekseniz NVIDIA S TV.

Alıntıları Göster
    A95XMax aksilik olmazsa yarın elime geçmiş olacak.
    İlk Android box ım olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscapt

Aynen amacım tek usb slotu hdd İçin kullanmak
    Ayrıca tarayıcı da bişi açmak çok zor kendi kumandası ile bt klavye falan olan üstünde kumanda tarzı ürünler varmı Kumanda tarzı
    BT özellikli klavye ya da kumanda için Aliexpress e bir bakın. Usb dongle ı olmayan BT klavye ya da kumanda .
    Şu ürün var fakat performansı çok iyi değil.
    https://urun.n11.com/mouse/everest-sm-bt31-siyah-bluetooth-kablosuz-mouse-P282901828

• quote:

Orijinalden alıntı: real_agabey

Alıntıları Göster
    Mini Pc gibi açılabilen bir kasası var.
    En çok ta SSD takılınca performansının nasıl olacağını merak ediyorum.
    Kullanıcı deneyimini bekliyoruz.
  • real_agabey R kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Bende bu ürünü çok merak ediyorum. Değerlendirmelerinizi paylaşırsanız memnun olurum.
  • Arkadaşlar aynı mesajı X96Max forumuna da yazdım ama burası biraz daha aktif olduğu için tekrar buraya da yazmak istedim. Benim X96 siparişi Başakşehir UKİM'e geldi. Günlerdir bekliyordu, ulaşamıyordum bir türlü. Şimdi ulaşabildim günler sonra. Benim ürün gümrüğe takılmış. Telgraf göndereceklermiş bana ne yapmam gerektiğiyle ilgili. Ama daha göndermemişler, belli değilmiş ne zaman gönderecekleri. Böyle durumlarda ne istedikleri ile ilgili bilgisi olan var mı?
    Ayrıca telgraf nedir ya kaçıncı yüzyıldayız, mail yazsanıza arkadaş.
    merhaba,
    bende en son bu ürün için burada yazmıştım, ddr3 olması dışında diğer durumlar vs. son derece güzel, bununla nvidia arasında kalıp sonra uygun sıfır bir nvidia aldım ama bu da aklımda kaldı,
    size hayırlı olsun test ve yorumlarınızı bekleriz,
    özellikle ssd takacaksanız sonrasında ki performanslar belirleyici olacak mı yüksek kapasiteli oyunlarda uygulamalarda

paylaşırsanız memnun oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: real_agabey

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun güzel cihaz.
    Benimde takibimde. Nereden kaça aldınız?
  • Yarın Çin den arkadaşım geliyor yanında getirecek.

Banggood linkini verdim ama alibaba danda almış olabilir.

Boşta Ssd im yok ama yönlendirmelerinize göre elimden geleni yapmaya çalışırım.

https://www.banggood.com/A95X-Max-S905X2-4GB-RAM-64GB-ROM-1000M-LAN-5G-WIFI-Bluetooth-4_2-Android-8_1-4K-TV-Box-p-1392526.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Notebook SSD si uyuyor. Kaç GB lik SSD yi desteklediği bilgisine ulaşamadım .
    SSD ler ucuz değil yine de alıp takmaya değer.
  • km9 ve x96 Max cihazların ikisini de inceleme fırsatı buldum. ikisi de performans olarak çok iyi. birbirine göre avantajları var. zaten burda ve cihazların kendi konularında bahsediliyor. s905x lere göre performansta önemli derecede artış var. ram türü ve kapasitesi en büyük etken sanırım. ayrıca görüntü kalitesi de aynı şekilde iyileştirilmiş. km9 ATV arayüzü nedeniyle biraz daha hızlı geldi bana. sesle kontrol olayı da kullanışlı. s912 lerle kıyaslama kaldı bir tek. o da haftaya artık.

• Arkadaşlar x96 Max 4gb ram 32 GB rom 305 TL.

Gt1 mini 2gb ram 16 GB rom 330 TL. Sizce hangisini almak daha mantıklı sizce.

• quote:

Orijinalden alıntı: schumi42

Arkadaşlar aynı mesajı X96Max forumuna da yazdım ama burası biraz daha aktif olduğu için tekrar buraya da yazmak istedim. Benim X96 siparişi Başakşehir UKİM'e geldi. Günlerdir bekliyordu, ulaşamıyordum bir türlü. Şimdi ulaşabildim günler sonra. Benim ürün gümrüğe takılmış. Telgraf göndereceklermiş bana ne yapmam gerektiğiyle ilgili. Ama daha göndermemişler, belli değilmiş ne zaman gönderecekleri. Böyle durumlarda ne istedikleri ile ilgili bilgisi olan var mı?
    Ayrıca telgraf nedir ya kaçıncı yüzyıldayız, mail yazsanıza arkadaş.
    size telefonla mı ulaştılar acaba?

benim üründe ukim de kaldı 2 haftadır. telefon numarasını yanlış girmişim acaba ondan mı ulaşamıyorlar bana merak ettim.
  • schumi42 S kullanıcısına yanıt
    Telgraf'ı beklemeye gerek yok. PTT takipten vergi bilgileri girilince bir mail adresi ekleniyor ve ne istedikleri yazılıyor.

kredi kartı harcama bilgisi, sipariş ekran görüntüsü, kimlik bilgisi isteniyor.
  • daytripper25 D kullanıcısına yanıt
    Km9 u satıp x96 max a geçmeye değer mi sizce atv rom dan dolayı

• f2662d F kullanıcısına yanıt
    X96 max .
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orijinalden alıntı: gahmetk

Bugün beelink gt1 mini inceleme videosu denk geldi ürün baya hoşuma gitti,ama Türkiye'de satan birinden almak istiyorum

Banggood'dan vergiler dahil satın alabilirsiniz. Marka zaten çok kaliteli tv box üretiyor.

Alıntıları Göster
    Bangood'dan hiç alışverişim olmadı, vergiler dahil derken 'Gümrük Vergileri' mi dahil? Bangood'dan alacağımız cihaz gümrük problemi yaşar mı?

• miki kullanıcısına yanıt
    Gümrük vergileri de dahil kampanya vardı. Kampanya bitmek üzere. Şuan gümrük 140 Tl ye kadar vergi çıkartıyor.

• quote:

Gümrük vergileri de dahil kampanya vardı. Kampanya bitmek üzere. Şuan gümrük 140 Tl ye kadar vergi çıkartıyor.

teşekkürler hemen bakıp,bir tane box beğenip, sipariş geçeyim

• quote:

X96 max .
    Km9 demek istediniz herhalde

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.