Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Banggood da babasının hayrına vermiyor vergiyi cebinden. Sen gümrük ile uğraşma diye en yüksek çıkabilecek vergiyi fiyata ekleyip öyle satıyor sitesinde hizmet bedelini de katıyor içine elbet aliexpres den alınsa belki daha az vergi çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha çok vergi çıkmayacağı nerden belli. Üstelik tablet statüsüne sokarlarsa 10 $ da extra ödeme çıkar.
    Riski göze alan Aliexpressten , almak istemeyen Banggood dan alır.
  • Arkadaşlar box kapalı iken ısınması normal mi acaba

Kapalıyken bile cihaz sıcak oluyor.

Cihaz h96 max +

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Siz anladınız onu. Km9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 27 Aralık 2018; 2:09:54 >
  • Adaptörde sorun var. Hemen 5v3A lık bir adaptörle değiştirin.
  • Forum mobil sürümde son sayfa ya git deyince tekrar birinci sayfaya atıyor sizde de aynı mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: atisaca

Forum mobil sürümde son sayfa ya git deyince tekrar birinci sayfaya atıyor sizde de aynı mı.
    +1
  • Yeni vergi sistemi ile box lara 7 Euro bandrol vergisi geliyor

https://www.webtekno.com/yurt-disi-elektronik-cihaz-ek-bandrol-ucreti-h59876.html

• quote:

Orijinalden alıntı: nemkate

https://tr.aliexpress.com/item/2018-VONTAR-H96-MAX-Art-Android-8-1-TV-Kutusu-Ak-ll-Set-top-Box-Rockchip/32909057469.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5d2a4c4dDNxc6x

h96 max + aldım arkadaşlar. Aliexpress'ten 222 TL 4gb + 32gb modeli.

Mecool km9 dan evvel, aynı modeli kullandım. 34 lira vergi kesmişlerdi.
    Bu modelin tek sorunu 1-2 saat çalıştıktan sonra işlemci sıcaklığının 85-90 derecelere çıkması, bu yüzden youtube ve netflix de yeşil pixellenmeler oluşuyor. Çözümü basit, 10-15 lira civarına mini notebook soğutucu fanı satın alıp cihazın altına koyup işlemciyi soğutmanız gerekiyor.
    Bu önlemle sorunusuz kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 27 Aralık 2018; 8:29:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• frux kullanıcısına yanıt
    Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim hocam. Yalnız dün içime sinmedi sonradan iptal ettim. Biraz daha fiyatı düşerse x96 max almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttoygar

Bizim cihazlardan bahsediyor sanki

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/ekonomi/1181859/Yurt_disindan_elektronik_esya_getirecekler_dikkat_.html

Set üstü medya kutuları (set top box) için 7 Avro olarak tespit edilirken,televizyon ağırlıklı birleşik cihazlar için 9-21 Avro, radyo ağırlıklı birleşik cihazlar için 1-18 Avro ücret tahsil edilecek.
    Haber içeriğine göre, tv box’lar için 7 euro. = bandrol ücreti 42 lira civarı + gümrük vergisi de eklenirse bayağı yekün tutacak :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 27 Aralık 2018; 9:16:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bitech44

Arkadaşlar box kapalı iken ısınması normal mi acaba

Kapalıyken bile cihaz sıcak oluyor.

Cihaz h96 max +

Aynı modeli kullandım; cihazı kapatınca standby modunda kaldığı için hafif ısınma yapıyor. Cihazı kapatırken kumanda power tuşuna 2-3 saniye basılı tutun, çıkan menüden cihazı tamamen kapatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 27 Aralık 2018; 9:24:43 >
  • nemkate kullanıcısına yanıt
    günaydın,
    daha önce de yazmıştım 1.sayfayı inceleyiniz diye aldım diyince iptal etme şansını sormamıştım,
    iyi etmişsiniz,
    1.safya güncel klavuz, ekonominizle bağlantılı alışveriş yapabilirsiniz,
    ama bu iki gün vergiler için önemli demek isterdim, bandrol vs. girince yurtdışından artık alışveriş zor olur denilmiş ama bir gerçek var ki
    türkiye de satan firmalar da vergi+bandrol+anasının hörekesi gibi eklenti tl ler yaparak fiyatları uçuruyorlar, artık ellerine iyice koz geçer,
    400 tl lik ürünleri 1000 tl ye satarlar
    hepsini de yaşayacağız ve göreceğiz,
    benim önerim şu an elinde fazlalık box olan forum arkadaşları vardır
    en azından ekonomik verebilirler onlardan alabilirsiniz
    bir soruşturun
  • quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

Forum mobil sürümde son sayfa ya git deyince tekrar birinci sayfaya atıyor sizde de aynı mı.

Cep telefonunda, sadece bu konuda aynı sorun var. iPad ile sorunsuz..

• BILGILI B kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam. Aynen dedigin gibi elinde olupta satmak isteyenlerle irtibata gececeğim artık. Yurt dışı işini en azından durumlar belli olana kadar rafa kaldırdım zaten hayırlısı olsun.
  • arkadaşlar hem mibox hem bir kaç gündür de EACHLINK H6 Mini cihaz kullanan biri olarak sadece ip tv -youtube-online film dizi izleyecek olanlar için bi fark yok, sadece eachlinkte kumanda kızıl ötesi olduğu için miboxtaki kumanda daha konforlu, bunun yanında eachlinkte öndeki saat ram farkı hafıza farkı gibi avantajlar da var. miboxta ise netflix ve youtube 4k avantajı var. daha fazla artı eksi bulursam buraya yazarım

https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_009496885429.html?wid=1433363
  • Slm arkadaşlar, bende eHome Tech Store'dan Km9 aldım wifi sorunu vardı. Video çekip gönderdim bana böyle bir mesaj attı "" Merhaba, wifi modülünün nakliye sırasında hasar gördüğünü düşünüyoruz, bu yüzden hız çok yavaş. Bu durumda, tazminat olarak size 10 $ iade etmek istiyoruz. Kutuyu fabrika ayarlarına sıfırlayabilir ve WIFI yönlendirici 'i yeniden başlatabilirsiniz."" Şimdi ne yapayım verdiği tazminatı kabul edeyim mi , yapacağım başka bişey varmı yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar şöyle anlatayım çok derine inmek istemiyorum.
    Ben özellikle ip tv için istiyorum tv box. Hdd bağlayıp film ve dizi izliyorum. Netflix ve 4k yayın benim için önemli değil çünkü tv desteklemiyor uzun bir süre de zaten almayacağım. Kasmadan stabil çalışan orta sınıf box önerileriniz varsa eğer çok makbule geçer. Şimdiden teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brkbrky78

Slm arkadaşlar, bende eHome Tech Store'dan Km9 aldım wifi sorunu vardı. Video çekip gönderdim bana böyle bir mesaj attı "" Merhaba, wifi modülünün nakliye sırasında hasar gördüğünü düşünüyoruz, bu yüzden hız çok yavaş. Bu durumda, tazminat olarak size 10 $ iade etmek istiyoruz. Kutuyu fabrika ayarlarına sıfırlayabilir ve WIFI yönlendirici 'i yeniden başlatabilirsiniz."" Şimdi ne yapayım verdiği tazminatı kabul edeyim mi , yapacağım başka bişey varmı yardımcı olursanız sevinirim
    10 Dolar iade alıp, bu paranın üstüne çok az daha koyarak alttaki linkte bulunan Wifi Kablosuz Köprü'yü alıp sorununuzu çözebilirsiniz. Lazım olduğunda çıkartıp başka bir cihazda kullanma şansınız da var. Hatta evin herhangi bir yerine takıp kablosuz tekrarlayıcı olarak da kullanabilirsiniz.

Bu cihazın 5Ghz destekli olanları da mevcut. Tercih sizin.
    https://tr.aliexpress.com/item/Vonets-VAP11G-300-RJ45-Mini-Wifi-Wireless-Bridge-Wifi-Repeater-Routers-wi-fi-for-Computer-Networking/32785330579.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.75a34c4djOJQ2C

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 27 Aralık 2018; 9:47:1 >

• 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.