Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Manyetizma Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.791
Cevap
525
Favori
1.729.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne tavsiye edersiniz hocam max 200 liraya kadar sorunsuz bir cihaz sadece kodi ve iptv icin kullanilacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Symplegad

Ne tavsiye edersiniz hocam max 200 liraya kadar sorunsuz bir cihaz sadece kodi ve iptv icin kullanilacak
    Bu cihaz uygun .
    https://www.geekbuying.com/item/Bundle-MECOOL-M8S-PRO-W-S905W-2GB-16GB-TV-Box-Tronsmart-TSM01-386551.html

ya da 2/16 , S905 X işlemcili olanını alabilirseniz çok iyi olur.

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-Plus-Android-Nougat-4K-TV-Box-TSM01-383337.html

Her iki box ta miracast, airplay ve DLNA yı destekliyor . X işlemcili olanı 2.0 Hz çekirdek hızına sahip fakat bluetooth yok.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 25 Nisan 2018; 12:52:4 >

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeler için teşekkür ederim hocam bu site güvenlimidir gearbest e göre fiyatlar daha uygun.

• Symplegad kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı alışverişlerinde her zaman risk vardır . Riski göze almak gerekir. Yada gearbest ten indirim yakalamaya çalışın .

• Bir süre önce bu konunun içinde Android'de Netflix çözünürlük öğrenme paylaşılmıştı. Bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Bir süre önce bu konunun içinde Android'de Netflix çözünürlük öğrenme paylaşılmıştı. Bulamadım.
    buyur hocam
    http://www.webunit.co.uk/TVBOXES/charts/tvboxchart2018.html
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ama bu değil. Netflix'te video oynarken görüntünün üstünde çözünürlük bilgisi görülebiliyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • h96max tam bi fiyasko çıktı. 55"samsung tv me 1024x768 bağlanıyor ve ses yok. yani hdmi dan düzgün görüpte bağlanmadı. fw update şart daha baştan. ancak brick eden çokta kişi var ve ses yok sorununu çözenle karşılaşmadım.
    home launcher rezalet, alt üst barlar yok, pek çok işlevi olan seçenek yok, 4yıllık m8 802 tvbox ta olan. h96max rockchip cihaz önermiyorum.
    amilogic cihazlar daha uyumluymuş. onu anladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses sorunu tvnizin kısıtlı ses durumundan kaynaklanıyor olabilir, samsung tvlerin bazılarında bu şekilde uyum sorunu yaşayıpta çözen oldu. Tvnizin ses ayarlarını bir kontrol edin derim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Teşekkür ederim. Ama bu değil. Netflix'te video oynarken görüntünün üstünde çözünürlük bilgisi görülebiliyordu.
    netflix te test patterns diye aratın hocam
    çıkan video dediğiniz işi yapıyor.
    üyeliğinize, hızınıza ve cihazınıza göre çözünürlük bilgisini gösteriyor.
    Android Tv Box için tavsiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 27 Nisan 2018; 10:11:1 >

• DV8235 Android Oreo 8.0 OTT TV Box 4K HDR Ultra HD arkadaşlar bu üründen kullanan var mı ,netflix youtube 4 k oynatır mı?
  • codred kullanıcısına yanıt
    Panelinizin ses menüsü desteklemiyordur . Başka bir panele bağlayıp deneyin . Yeni nesil panellerle ses sorununu çözenler oldu. Diğer sorunlar uygun romlarla çözülür .
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.
  • https://www.banggood.com/Mecool-M8S-PRO-Amlogic-S912-3GB-DDR4-RAM-32GB-ROM-5_0G-WIFI-TV-Box-p-1158353.html?cur_warehouse=CN

Bu ürünü aldım ben de banggood tan. 18 nisan akşamı sipariş verdim. Bugün elimdeydi. 312,18 ürün bedeli, 6,24 kargo sigortası toplam 318,42 tl ye geldi. Deneme amaçlı taktım fazla kurcalayamadım ama netflix sorunsuz. Reciever arkasına koydum, kumanda görmedi şimdilik bu problemi gördüm.
  • mrkzk M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ..netflix çözünürlüğü kaç , yazabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkzk

https://www.banggood.com/Mecool-M8S-PRO-Amlogic-S912-3GB-DDR4-RAM-32GB-ROM-5_0G-WIFI-TV-Box-p-1158353.html?cur_warehouse=CN

Bu ürünü aldım ben de banggood tan. 18 nisan akşamı sipariş verdim. Bugün elimdeydi. 312,18 ürün bedeli, 6,24 kargo sigortası toplam 318,42 tl ye geldi. Deneme amaçlı taktım fazla kurcalayamadım ama netflix sorunsuz. Reciever arkasına koydum, kumanda görmedi şimdilik bu problemi gördüm.
    Gümrüğe takılmadı değil mi? Hep aliexprestten alışveriş yaptığım için banggod u bilmiorum, mesaj atsak işe yarıyor mu düşük fiyat konusunda burda da?

• uyk_RA U kullanıcısına yanıt
    Takılmadı. Ben mesaj attım. Ama atmasak da ayarlıyorlarmış galiba ülkeye göre.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    ne paneli hocam? tv değiştirecek halim yok alet uyumsuz diye. 22"samsung tv de sorun yok. tv tanımayan tvbox gözümde fiyaskodur. zaten çoğu uygulama da uyumsuz. antutu bile portrait yan moda dönüp kalıyor. kendini telefon sanıyor o kadar rezalet bi yazılım yüklü. fw de çözülemeyen şeylermir düşük çözünürlük ses yok sorunu. kernel kaynaklı demişler. velhasıl bu tvbox daha bitmeden satışa çıkmış yazılım olarak özellikle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

ne paneli hocam? tv değiştirecek halim yok alet uyumsuz diye. 22"samsung tv de sorun yok. tv tanımayan tvbox gözümde fiyaskodur. zaten çoğu uygulama da uyumsuz. antutu bile portrait yan moda dönüp kalıyor. kendini telefon sanıyor o kadar rezalet bi yazılım yüklü. fw de çözülemeyen şeylermir düşük çözünürlük ses yok sorunu. kernel kaynaklı demişler. velhasıl bu tvbox daha bitmeden satışa çıkmış yazılım olarak özellikle.
    Nerden aldınız hocam, eğer alacak varsa yazılım açısından hiç değilse aldığını tercih etmez... link paylaşırmısınız

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.