Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (1228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.125
Cevap
538
Favori
1.756.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12261227122812291230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix ve youtube u yüksek çözünürlükte izleyebilecek. Disney plus dahil yeni çıkabilecek tv platformlarını destekleyen ve en önemlisi tarayıcısına reklam engelleyici koyabileceğim tamamen film izleme amaçlı 4k tv box bakıyorum ne önerirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    LG Android TV kullanıyorum.
    Netflix var.
    Amazone prime ve Disney plus yok.
    Netflix i çok kolay smart uygulamadan amblemine tıklayarak açabiliyorum.
    Amazone ve Disney aynı şekilde, TV menüsünden, yorulmadan amblemini tıklayarak uzun süre kullanabileceğim (güncelleme sorunu olmayan) hangi marka ve model tavsiye edersiniz?

• Ghf12 G kullanıcısına yanıt

hocam lg nin android tvsi var mıymış? lg webos işletim sistemini kullanıyor diye biliyorum. eğer android tv ise disney+ ve amazonu kurabilmeniz lazım. android box aldıktan sonra tv menüsü ile işiniz kalmıyor . tv menüsünden kurduğunuz uygulamalara ulaşamazsınız. box üzerinden kullanırsınız.

• Ghf12 G kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Next 4k stick kumandası üzerinde, Amazon prime, Netflix, Disney , YouTube butonları mevcut.

4k lisanslı, hdr ve Dolby Atmos mevcut ise istifade edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-30A640B69 -- 20 Eylül 2022; 11:55:38 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    Hocam istedikleriniz için mybox yeterli,YouTube için sorunsuz 4k kullanabilirsiniz.

Next 4k stick lisanslı cihaz. Netflix Disney Prime 4k hdr Atmos yayın verebilir.
    Mybox 540p. Full HD ekranınız yoksa bu da iyi görüntü verir.

Mybox + olarak Kart okuyucu, usb ve ethernet girişleri mevcut.

• Hoca. Peki lisansiz cihazın eksileri neler lisanslı cihaz ile lisanssız cihaz sanırım en büyük farki sanki fs kli temalar kullanıyor gibi lisanslı olanlar daha çok TV ye göre yapılmış lisansiz olanlar ise tableti TV ye bagliyormus gibi bu doğrumu dur bunun dışındaki farkları nelerdir

• sunyy2003 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Lisans sadece Netflix Prime Disney de 4k çözünürlük için gerekli, kalanı aynı.
    Next sitesinde ve cihazda uygulamaların mod ile düzenlenmiş hali yüklü geliyor.

Arayüz mybox için özelleştirilmiş fakat tablet yansıtma gibi değil.

Ben mevcut 4k stick ile google tv arayüzünü beğenmiyorum bu sebeple haricî launcher ile daha kullanışlı arayüze geçiş yaptım.

Cihazların arayüzleri için YouTube da incelemeler mevcut bakabilirsiniz.

• Arkadaşlar samsung 55qn85b tv aldım netflix youtube amazone tuşları var üzerinde bu tuşların olması o platformların lisansları olduğu anlamına mı geliyor. Bunları göz önünde bulunduracak olursak inattv veya iptv için hangi android box önerirsiniz ? Elimde apple 4k tv var beinconnect de var lakin beinconnect kalitesi iptv kalitesinden düşük apple 4k tv için de düzgün çalışan bir iptv link bulamadım bu yüzden inattv yüklemek istiyorum. Lisanslı maç izlemek istiyorum kaliteden dolayı başka yerlere kaymak zorunda kalıyorum kendinle gurur duy beinconnect

• Mesela mi box louncher yüklenebilir mi herhangi bir cihaz alip

• _mabolla_ _ kullanıcısına yanıt

connect değil de uydu alacaksınız.

yeni nesil tvler lisanlı stream yayınları boxlardan daha kaliteli verir. platform lisanlıdır.

inat falan gibi şeylere güvenim futbol izlenmez yada 3 büyükler izlenmez. yayın bir gün iyi bir gün kötü.

• GuGuuuK kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi icin dijiturk uydu için başvuru yaptim gelince karar vereceğim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Anker nebula mı next 4k stick mi

• Anker nebula 4k hepsiburada da 666₺ idi yapıştırdım hemen. Netflix lisansı var mı bunun?

• Önerebileceğiniz ücretsiz iptv programı varmı? şuanda iptv extreme uygulamasını kullanıyorum ama son zamanlarda donma yapmaya başladı. O yüzden iptv uygulaması arıyorum ama hep ücretli, ücretsiz kanal geçileri falan güzel önerebileceğiniz bir uygulama varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanyalman -- 20 Eylül 2022; 18:49:4 >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt

Nebula yeni mi 666tl ye aldiniz

• Android 13 sürümü 6 hafta önce yayınlandı ve Google Pixel marka telefonlarda çalışmaya başladı... Hatta üzerine bir güncelleme aldı ;

youtube
    Reviewing Google's Pixel 6a smartphone after the Android 13 upgrade, including a full camera test, gaming prowess, battery life, best new features and beyond...
    https://www.youtube.com/watch?v=vIyEc5lbZNg&ab_channel=TechSpurt

Sürüm yükseltmesi alacak diye iddia ettikleri wzone modeli cihazda hala android 10 sürümü çalışmaktadır. Hadi android 11 almadan direkt android 12'ye atladığını düşünelim. Android 13 çıktı, bu cihaz android 11'i bile alamamışken, android 12'yi nasıl alsın ? Fasaryadan nağmeler.

@deniz_sea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 20 Eylül 2022; 19:56:0 >

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler,

Peki benzeri olan da durum nedir mesela Homatics Box Q'da, bilginiz var mı acaba.

• deniz_sea kullanıcısına yanıt

Sürüm yükseltmesi almayacağı hususu, yalnızca wzone'un benzeri( Homatic Q box ) cihaz için değil, bütün android tv box'lar için geçerlidir.

Arkadaşlar, herkes aklının bir köşesine yazsın. Android tv box'ların tamamı, sürüm yükseltmesi almaz, alamaz. Çünkü sürüm yükseltmesi demek, müşterilerin eline geçmiş her bir cihaz için, markacı firmanın google'a lisans ücreti ödemesi demektir. Markacı malını satmış. Mal müşterinin eline geçmiş. Markacı firma, müşterilerinin elindeki her bir cihaza ayrı ayrı ne diye sürüm yükseltme bedeli ödesin ki ? Yani olmayacak iş.

Botech firması sürüm yükseltmesi alacağını resmen ilan etmedi zaten. Piyasadaki satıcı tayfaları aracılığı ile sürüm yükseltmesi alacak fasaryasını ortaya attı. Satıcı tayfaları da, müşterilere gaz verip epeyce bir cihaz sattı. Olay budur.

Allahtan ümit kesilmez. Seneye android 14 çıkacak. Wzone modeli cihaz belki direkt android 14'e atlar.  

• son gezdiğim ürünlerde 666 tl olarak gözüküyo fiyatı ama hiç dikkat etmedim tıklayınca 1300 falan yazıyor

• hepsiburada indirimlerinden bi ürün aliyim diyorum ama karar vereemedim. next 4k stick 934 tl ye geliyor 100 lira da karta puan gelir.

xiaomi ürünlerini kampanyaya dahil etmemişler. bazı ürünlerinde %15 indirim yapılacağı için fiyatları yükseltildi. bi next 4k stick uyguna geliyo gördüğüm kadarıyla. diğerlerinin fiyatları şişirildi. kimisi de %15 indirime dahil değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liang -- 20 Eylül 2022; 21:20:33 >
  • 
Sayfa: önceki 12261227122812291230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.