Şimdi Ara

Android Tv Box a Nasıl Uzaktan Erişim Sağlarım (ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
5
Favori
12.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mevcut evimdeki pc ye evde olmadığım zamanlarda pc yi açık bırakarak teamviewer ile (pc den ve telefonumdan) uzaktan erişim sağlayabiliyorum. (bu işlemi genellikle torrentten film vs indirmek için kullanıyorum)

Benim isteğim telefonumdan MXQ android tv box uma da aynı şekilde nasıl uzaktan erişim sağlayabilirmiyim?

Teamviewer in android telefonlara kurulan Teamviewer QuickSupport ile pc den android telefona müdahele edebiliyorum (tv boxa da mudahele edilebilirmi denemedim) ama bu bahsettiğim ile erişim sağlanmak istediğim cihazın, bağlantıya "Kabul Et" onayını vermesi gerekiyor. Şimdi evde kimsenin olmadığını varsayarak (onay istemeden) tv box a uzaktan erişim yapabileceğim program önerisi rica ediyorum.
    Mümkünse root gerektirmeyen program, çünkü tv box umda şuan root olayına girmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangersmile -- 21 Aralık 2015; 20:15:26 >

• Uzaktan erişimi Google Play'dan indirdiğim Teamviewer Host ile başarabildim. Play de Teamviewer in bir kaç dosyası var. quicksupport, host, meetings gibi.
    Host isimli olanı kurduğumda problemi çözdüm ve uzaktan erişimi sağladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangersmile

Uzaktan erişimi Google Play'dan indirdiğim Teamviewer Host ile başarabildim. Play de Teamviewer in bir kaç dosyası var. quicksupport, host, meetings gibi.

Hocam merhaba. Biz de bu sistemi fakültemizde kuracağımız sistem için kullanmak istiyoruz. Tv'de televizyon kanalı, video, duyuru gösterimleri yapılacak. Ekran yukarıda olduğu için manuel olarak sürekli değiştirme imkanımız yok. Bu dediğim sanırım sizin yapmak istediğiniz ile aynı. Bizde teamviewer host ile bu uygulamayı yapabilir miyiz? Televizyona playdan indirdiğimiz teamviewer host 'u bilgisayara da normal temavieweri mi kurmamız gerekiyor?
  • Nasıl çözdünüz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangersmile

Uzaktan erişimi Google Play'dan indirdiğim Teamviewer Host ile başarabildim. Play de Teamviewer in bir kaç dosyası var. quicksupport, host, meetings gibi.

Cevabı bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayağı zaman geçmiş ben açıklayım.

PC'ye Teamviewer indirdik kuruyoruz, üye oluyoruz, giriş yapıyoruz.
    Android Box içerisinde Google Marketten Teamviewer Host uygulamasını indiriyoruz. Bazı eklentileri indir diyebilir bu aşamada ok leyin.
    Kurulum sonrası PC'den giriş yaptığınız kullanıcı adı ve şifre ile uygulamaya giriş yapın.
    Hata durumu ; güvenli cihazlara eklemenizi isteyebilir.
    Mailinizi açın size gelen mailde güvneli cihazlara ekle deyin. (TV üye olduğunuz mail)
    Onay sonrası tekrar giriş yapın.

PC'den android box'a erişiminiz gerçekleşti.

Android Tv Box a Nasıl Uzaktan Erişim Sağlarım (ÇÖZÜLDÜ)

• Cozum buldunuz mu acaba ? Bende de ayni sorun var. cihazim rootlu. Uzaktan erismek icin denemedigim uygulama kalmadi.
  • Another Man kullanıcısına yanıt
    --Konu dışı--
    Bu hangi cihaz arayüzü güzelmiş.
    APK paylaşabilir misiniz?
    --/Konu dışı/--
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChevroleBey

--Konu dışı--
    Bu hangi cihaz arayüzü güzelmiş.
    APK paylaşabilir misiniz?
    --/Konu dışı/--
    Spybox cihazlarının arayüzü o görüntüdeki.
  • merhaba arkadaşlar,
    nvidia sheild tv box ya da android box
    burada oyun kurulu ve oyun yarış oyunu ekranda konsol ve kumanda izni yok oyun ekranında dokunmatik tablet ve telefon için uyarlanmış ikon gaz fren sol sağ ikonları var.
    bu duruma box android samsung 10.5 inç t805 lte tablet var o da android

bu iki android i birbiriyle eşleştirme vs. denedim olmadı bağlantı olmadı bluetooth vs. olmadı,
    kısaca android-android ekran bağlama nasıl olur var mıdır
    box da ki dokunmatik oyunu android tablet ekranında dokunmatik oynamak.

teşekkürler
  • up
    sadece dosya transferi yapabiliyorum bir de program uninstall

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 13 Ekim 2019; 19:11:40 >
  • vnc remote deneyin

• orhan.cildir O kullanıcısına yanıt

Hocam ben de MI TV Stick e "Teamviewer Host" u kurdum. Telefondan Android TV Stick e ulaştım ekran karşıma geldi ancak (tv hdmi stick üzerinde takılı bir klavye - mouse olmadığından mıdır nedir?) tv ekranında kurulu uygulama öğelerine (simgelerine) telefondan tıklayamıyorum.

Bunu nasıl aşarım?

(Umarım sorunumu anlatabildim...)

• Üstadlarım mrb. T96 amlogic android tv box var. cihazı pc ye bağlayıp yükleme/düzenleme yapmak istiyorum. android 7.1 yüklü ve Teamviewer Host yüklemek istediğimde "cihazınız uyumlu değil" diyor. yardımlarınızı umuyorum. tşk ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.