Şimdi Ara

Android telefondan VCF Vcard ile rehber kurtarma ve tüm VCF yönetimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
8
Favori
91.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Değerli yazınız için teşekkür ederim. Ben vcf ile pc ortamına rehberi çektim. Samsung b3010e di sanırım böyle bir telefon var. Buna nasıl aktaracağım? Nokia yok hiçbir yerde/:

Ekleme: vcf yi parçaladım, samsungun kies ve pc suite ini kurup aktarmayı denedim yine de olmadı. Yani pc görüyor telefonu ancak uygulamalar görmüyor, kies falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eksi-1 -- 19 Temmuz 2019; 11:24:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eksi-1 kullanıcısına yanıt
    Selam; inanın hiç bir bilgi eser kalmadı unutmuşum o zaman çok uğraşmıştım hakimdi ama çok zaman geçti.

Tek söyleyebileceğim hatırladığım eğer elinizde VCF varsa bu bağımsız standart bir yapıdır.

Yani bir VCF kaydı telefon almak zorundadır. Aslen mesela whatisapp ile gönderdiğimiz ve VCF olarak seçtiğimiz bu olay.

Program görmediyse ve telefon android ise VCF leri veya toplu tek VCF yi telefonun sd veya local depılamaya atın. Telefonların kendi iç rehber (kişiler) yazılımların da depolama ve delolanmış VCF leri alma var.

Yani bunu android bir tel için söylüyorum. Suit programlarına mahkumiyetimiz en eski Nokia vb telefonlar.

Sanırım rehberi bu eski telwfonlara atmıyorsunuzdur zira bunlar tarih oldu gibi.

Yeni telefonlarda ise ki e popüler androidlerde Suit yazılımları olur kendi içlerindende.

Doğru anladıysam samsung bir anroide atacaksınız program görmüyor.

Rehberin depolama ve depodan geri alma fonksiyonunu bir deneyin. Daha doğrusu siz zaten VCF leri elde ettiğiniz için toplu tek vcf dosyasını tele alın oradan bu dosyayı gösterip kurmayı deneyin.

Kolay gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Eksi-1 kullanıcısına yanıt
    Şimdi twlefon modelini gördüm evet bir dinazora yüklemek istiyorsun. Android değil. Şunu dene. Akıllı bir telefona (android) vxf lerini yükle
    Bu sorunsuz olacaktır. Sonra kayıtlarını telefon hafızasından SİME kopyala.

SİMİ de eski telefona tak. Tek kaybın isimleri kısaltması kırması olacaktır.

Bu sorununda istemiyorsan kopyalamadan önce akıllı telefonun android suit programı ile pc de bir 15 dakika düzenleyip rehber adlarını kısalt.

Bu şekilde olacaktır.

Aslında bir itirafta bulunayım hala eski telefonları seviyorum.

Sadece işini yapar. Ses kalitesi yüksektir. Sağlamdır ki 6. Kattan çimlerin üzerine attığım bir anten li Motorolam vardı tüm inadıma rağmen kıramamıştım. Şimdikiler havada dağılır. Haklenmez. Mzel hayata saygılıdır. İzlenmez güvenlidir. Şarjı bitmez.

Sosyal medya değil telefon istiyorsan aslında telwfon budur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.