Şimdi Ara

Android Telefon Kararsızlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lg G2 kullanırken bir arıza sonucu İphone 7 denemeye karar verdim ve satın aldım. Aradan 4 aya yakın zaman geçmesine rağmen bir türlü alışamadım. Telefon çok basit ve boş geliyor bana. Özellikle ön kamerasının açısından memnun değilim. BLuetooth ile paylaşımlar sıkıntı tv ye görüntü aktarmak sıkıntı hatta imkansız galiba. Mantıklı olarak Android telefonlar ile karşılaştırma yaptığım zaman İphone çok boş özelliksiz telefon olarak görünüyor gözüme.
    Bu telefonu satıp veya takas yoluyla değişim yapmayı düşünüyorum. Mantıklı olarak Android telefonlar ile karşılaştırma yaptığım zaman İphone çok boş özelliksiz telefon olarak görünüyor gözüme.

Aklımda ki telefonlar;

1-Huawei P10
    2-Huawei Mate 9
    3-Samsung Galaxy S7 Edge
    4-Nokia 8'i beklemek
    5-Xiaomi Mi6'yı beklemek

Sizce bu telefonlar arasında hangi seçimi yapmam doğru olur?

• Bence nokia 8 ve mi6 yı beklemek mantıksız diğer amiral gemileri kadar iyi olacaklarını sanmiyorum. Gerçi mi6 yakın zamanda tanıtılacak incelemelere bakmak lazım ve iyurtdışından getirenler olur. Mate9 güzel ancak çok büyük tek elle kullanım çok zor. Huawei p10 çok iyi bir cihaz ama p10 plus kamera ve büyüklük açısından daha iyi bana göre karar size kalmış ben p10 diyorum.Bende p10 alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ios hızını ve android deneyimini bir arada yaşamak istiyorsan kesinlikle mate 9 al geç. Her açıdan tatmin eder seni.
  • Mate 9 ve P10 baktım bugün. Mate 9 çok büyük geldi bana ama P10 tam kıvamında. Biraz daha kullanıcı incelemelerini bekleyip P10 a karar vericem sanırım.

• Bu liste içinde benimde favorim p10.

• p10-s7 edge-mate 9 bu üçünden birisi bana kalırsa
    1-mate 9
    2-p10 ya da s7 edge

ben olsam kesin mate 9 alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

p10-s7 edge-mate 9 bu üçünden birisi bana kalırsa
    1-mate 9
    2-p10 ya da s7 edge

ben olsam kesin mate 9 alırdım

Hocam Mate 9 çok büyük geldi ama P10 tam kıvamında. S7 Edge hoşuma gidiyor ama artık eskidi artık o biraz uzaklaştırıyor beni.

• Mate 9 derim kesinlikle. Android içinde ayrı bir dünya

• İphone kullanırken onu inceleyince çok büyük bir cihaz olarak gözüktü gözüme açıkçası. O kadar büyük cihazı pek rahat kullanamam gibi geliyor. Bir de parmak izi okuyucusunun arkada olması çok rahatsız edici bir şey bana göre. Bir de P10 ile Mate 9 teknik özellik bakımından aynı sanırım. Doğru mu acaba?
  • burak993 kullanıcısına yanıt
    ama p10 mate9 a gore pahali

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Evet öyle bir durum var. Bilmediğim bir fark yoksa eğer aynı özellikte cihazlar ama P10 daha pahalı.

• Mate 9, iscilik açısından iyi durumda. boyut acisindan ise sorun olmazsa mate 9, cok iyi bir cihaz.

• Tasarımı bende çok beğeniyorum ama iphone kullanıyorum diye sanırım çok büyük geldi telefon :) Onun dışında gayet güzel tasarım ve duruş bakımından.

• burak993 kullanıcısına yanıt
    Büyük telefonlardan uzak dur kardeş, bir süre sonra rahatsız etmeye başlıyor insanı ,, ben P8 kullanıyorum o bile bazan biraz daha küçük olsa imiş dedirtiyor

• mate 9 gerçekten çok büyük.
    bende kararsızım.
    p9 yeterli gibi. pili daha iyi olsa kesin alırdım.

a7 2017 nin pili cazip

bir diğer konu cihazların ne kadar süre güncelleme alacağı olmalı sanırım ...
  • ouz1806 kullanıcısına yanıt
    Büyük telefon sevdam yok zaten o yüzden İphone aldım ama o paraya pek bir getirisi olmadı diye düşünüyorum. Mate 9 çok büyük. P10 tam kıvamında ama daha yeni cihaz beklemeye karar verdim biraz daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak993

Büyük telefon sevdam yok zaten o yüzden İphone aldım ama o paraya pek bir getirisi olmadı diye düşünüyorum. Mate 9 çok büyük. P10 tam kıvamında ama daha yeni cihaz beklemeye karar verdim biraz daha.

1 hafta kullan boyutu iyiymiş ya dersin. Ben de büyük diyordum ama çok iyi boyutu tam ideal. Dizi, film izlemek istediğinde de tatmin ediyor.
  • Buyuk ekran icin p9 plus değerlendirilebilir sanirim.

• S7 edge veya P10 olabilir. Mate 9 daha mantıklı bir tercih olurdu lakin boyutu fazla büyük.
  • Huawei p10 / mate 9 fiyatına Huawei Nova + iPad Air 2 alırdım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.