Şimdi Ara

Android telefon bankacılık işlemleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, iphone6 telefonumun ekranı kırıldığı için yeni telefon almayı düşünüyorum. Banka işlemlerini yaparken android telefon iphone kadar güvenli mi ? İphone6 'da çoktandır güncelleme almıyordu. Sizce iphone6 mı daha güvenlidir yoksa yeni bir android telefon mu? Yeni bir iphone bütçemi aşıyor. Banka hesaplarına tarayıcıdan giriyorum.

• Play Store üzerinden Play Protect onaylı resmi uygulamayı kullanırsanız sorun olmaz. Web tarayıcısı bana göre daha güvenli ama hangi tarayıcıyı kullanırsanız kullanın, klavye uygulaması dahil bilumum veri yurtdışına aktarılıp öyle veya böyle işleniyor. Tabi bi sadece Android'e özgü değil.
    Ayrıca kullandığınız uygulamaya hangi izinleri verdiğinize dikkat edin. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 28 Nisan 2022; 17:24:0 >
  • Hocam milyonlarca Android cihaz kullanan insan var burada. Android kullandım verilerim çalındı diyeni görmedim.
  • Iphoneun guvenli olduğu sehir efsanesi. Icloud vakasını arastirin. Her telefonda risk olur apple daha guvenli değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.