Şimdi Ara

Android Tavsiye YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 750 tl bir miktar param var telefon tavsiye ederseniz sevinirim android olmasi önemli.

• İkinci el galaxy s alabilirsin.
  • ikinci el kullanmak istemiyorum hocam peki aklinizda android işletim sistemi olmayn güzel bir tel varmı samsung wave 1 veya wave 2 gibi?
  • Wawe 2 olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kertenkeleci

Wawe 2 olabilir.

eyw
  • telefon almakla , android bir cihaz almak farklıdır. hatta android yüklü düşük seviye TELEFONUM ben diyen cihazlarda mevcut. , ancak üretici rom desteği ve cihazın ram miktarı çok önemlidir.

uygun fiyatlı huvawei ıdeos x5 bir çok işinizi görecektir , 750 TL ve sıfır olsun derseniz. eylül bitmesini bekleyin.
  • 920 tl ye git lg optimus black al bunların aklına uyup samsung galaxy s felan alıyım deme sakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baranözgenç

quote:

Orijinalden alıntı: si3qo012

ikinci el kullanmak istemiyorum hocam peki aklinizda android işletim sistemi olmayn güzel bir tel varmı samsung wave 1 veya wave 2 gibi?

android haricinde ise önerebileceğim samsung wave 2 yada samsung wave 525 var diğer telefonlar pek tutulmadı şu an android den sonra bu iki telefon kendini belli edio ama en yerinde tavsiye samsung galaxy s android telefonları.com da 812 tl biraz daha para biriktirip bunu almalısın

http://www.androidtelefonlari.com/catalog/samsung-galaxy-s-i9000/ burdan bütün detaylara ulaşabilirsin zaten 1 gün içinde kargoyla sana ulaşıyo mesela bende samsung galaxy s 2 var bu da muhtesem bı telefon bence galaxy s 2 den sonrakı en ıyı telefon samsung galaxy s :D

Bu sıtede kapıda odeme varmı?lıselıyız kredı kartımız yok :D

• quote:

Orijinalden alıntı: izomer

telefon almakla , android bir cihaz almak farklıdır. hatta android yüklü düşük seviye TELEFONUM ben diyen cihazlarda mevcut. , ancak üretici rom desteği ve cihazın ram miktarı çok önemlidir.

uygun fiyatlı huvawei ıdeos x5 bir çok işinizi görecektir , 750 TL ve sıfır olsun derseniz. eylül bitmesini bekleyin.

eylülun sonuna kadar beklerimde ne olacak eylülün sonunda
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kertenkeleci

Wawe 2 olabilir.

eyw

Ö.d ee peki hangisini alcan wave 2 mi galaxy s mi :) ?

wave 2 de güzel tel ama huwai ıdeosx5 ddaha ağır basıyor hem fiyatı hemde işletim sistemi sayesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scofield1

quote:

quote:

ikinci el kullanmak istemiyorum hocam peki aklinizda android işletim sistemi olmayn güzel bir tel varmı samsung wave 1 veya wave 2 gibi?

android haricinde ise önerebileceğim samsung wave 2 yada samsung wave 525 var diğer telefonlar pek tutulmadı şu an android den sonra bu iki telefon kendini belli edio ama en yerinde tavsiye samsung galaxy s android telefonları.com da 812 tl biraz daha para biriktirip bunu almalısın

http://www.androidtelefonlari.com/catalog/samsung-galaxy-s-i9000/ burdan bütün detaylara ulaşabilirsin zaten 1 gün içinde kargoyla sana ulaşıyo mesela bende samsung galaxy s 2 var bu da muhtesem bı telefon bence galaxy s 2 den sonrakı en ıyı telefon samsung galaxy s :D

evet var bende liseliyim ordan almistim bi ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

quote:

quote:

quote:

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felina. -- 8 Ağustos 2012; 0:43:45 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

quote:

quote:

quote:

Var tabi ben daha ilköğretimdeyim bi tanıdık almıstı ordan biliorm yoksa benimde kredi kartım yok :D

Ooo guzelmıs o zaman okul baslasın bı 150 200 da bırıktırım sony erıcson xperialara bakıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• htc wildfire s hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

quote:

htc wildfire s hakkında ne düşünüyorsunuz?

htc wildfire s diğer htc ler olduğu için desire hd evo vs.. pek tutulmadı işletim sistemi fena değil fakat ekranı 3.2 inç buda androidli telefonlar için küçük bir ekran oluyo misal internette dolasırken keyfı hıc cıkmaz daha bırcok dezavantaj ..

teşekkurler.
  • 750 tl verip galaxy ace yada wave2 almak yerine huawei ideos x5 almak daha mantıklı bana göre. bütçeni arttırabilirsen xperia neo ve optimus black gibi smartphone modellerine de bakabilirsin. ama yok arttıramam dersen huawei x5 tavsiye ederim. hem paran cebinde kalır hem de androidin keyfini sürersin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emredel1905

920 tl ye git lg optimus black al bunların aklına uyup samsung galaxy s felan alıyım deme sakın

galaxy s lg den kat kat daha guzel karsılastırılmalı vıdeolar var asıl lg almamalı ne ozelliği var yani lg otimus black in milletin aklını karıstırma

asıl samsung glaxy s in bi üstün özelliğini söyle sen nne flaş var ne başka bişi takoz gibi telefon lg op. black incecik zarif ayrıca samsung glaxy s 2.1 android ile lg op. black e rakip bile olamaz boşuna kasmayın kendinizi

• galaxy s plus 2.el alabilirsin bence para koy bütçenin üstüne ayrıca lg optimus black in yazılım desteği azzz o yüzden galaxy s derim veya desire s artırak alabilirsin benim önerilerim bunlar ve birde sony ericsoon xperia neo en iyi tercih olabilir azıcık saçmaladım neyse sonuç olarak xperia neo al 200 tl ekleyerek
  • quote:

quote:

quote:

quote:

920 tl ye git lg optimus black al bunların aklına uyup samsung galaxy s felan alıyım deme sakın

galaxy s lg den kat kat daha guzel karsılastırılmalı vıdeolar var asıl lg almamalı ne ozelliği var yani lg otimus black in milletin aklını karıstırma

asıl samsung glaxy s in bi üstün özelliğini söyle sen nne flaş var ne başka bişi takoz gibi telefon lg op. black incecik zarif ayrıca samsung glaxy s 2.1 android ile lg op. black e rakip bile olamaz boşuna kasmayın kendinizi

Galaxy S, LG Black'ten daha üstün bir modeldir. İşlemci ve grafik birimi daha hızlıdır. lg nin avantaj sağladığı kısım ise kamerada flash oluşudur. Ayrıca quadrant skorlarında galaxy s lg ye toz yutturmustur kıydırık bı flas yuzunden galaxy s kucumsenmez android versionu güncellenebililr ayrıca benchmark gpu gibi olaylarda da önde galaxy s insanlar görünüşe flaşa aldanıyo ayrıca android versiyon 2.2.2. ve lgde opt. blackdekı hafıza 2 gb oyle cocuk oyuncaqı gibi bişi

yapma Allah aşkına yaa iyi güldürdün beni

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Galaxy S, LG Black'ten daha üstün bir modeldir. İşlemci ve grafik birimi daha hızlıdır. lg nin avantaj sağladığı kısım ise kamerada flash oluşudur. Ayrıca quadrant skorlarında galaxy s lg ye toz yutturmustur kıydırık bı flas yuzunden galaxy s kucumsenmez android versionu güncellenebililr ayrıca benchmark gpu gibi olaylarda da önde galaxy s insanlar görünüşe flaşa aldanıyo ayrıca android versiyon 2.2.2. ve lgde opt. blackdekı hafıza 2 gb oyle cocuk oyuncaqı gibi bişi

yapma Allah aşkına yaa iyi güldürdün beni

Gülmek için yırtınmana kendını kasmana gerek yok gercek bu

http://www.rpp.com.pe/2011-06-03-lg-optimus-black-gana-competencia-de-los-mejores-smartphones-noticia_371905.html
    güzel bi videodur
    2)http://www.youtube.com/watch?v=tv81oh-ZQ-I
    opt. black samsung glaxy s ten daha üstün ve fiyatı çok daha uygun bir alettir parlak nova ekranıda cabası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 13 Eylül 2011; 13:41:57 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.