Şimdi Ara

Android Tablet Fırsatları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
206
Cevap
12
Favori
14.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaç liraydı kaç oldu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt

2900 küsürdü

piyasada en ucuz amazondu sonra değişti.

• aksoft kullanıcısına yanıt

MT işlemci o paraya değmez...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

max 3000 bandında 128 hafıza 4gb ram olan neyi önerirsiniz ?

• Hixpi Mini Bilgisayarı denemenizi tavsiye ederim. Cebinizde taşınan Linux PC'niz olsun. Içinde Amlogic'in 4 çekirdekli güçlü işlemcisi var. Işletim sistemi Turkce Ubuntu tabanlı ve yerli tasarlandı. Günlük kullanımda, internet, ofis uygulamalarinda Android tabletlerden cok daha hizli ve bu ve ince istemci vs işler için ideal. Hixpi.com'u inceleyin derim.

• 5000 bandında tablet bakıyorum. oyun oynamam ders ve iş için kullnılacak işlevsel bir tablet önerisi olan var mı?

• Chantodowill kullanıcısına yanıt

iPad'dan şaşmayın o bütçede

• erhan014 E kullanıcısına yanıt

Android Tablet Fırsatları 

• Kalemli tablet bakıyorum öneriniz var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 15 gün önce Huawei Matepad 10.4 aldım (3100TL) gerçekten fazlasıyla iyi bir tablet. Harman Kardon (4 hoparlör) ses sistemi HarmonyOS sadeliği ve kalitesiyle fiyatının fazlasını veren bir tablet açıkçası.

• Reobig kullanıcısına yanıt

Nereden aldınız? 4500 TL den aşağı göremedim

• sinaaan S kullanıcısına yanıt

Bende şaşırdım hocam 15 günde çok fazla zam gelmiş  Android Tablet Fırsatları 

• vatan bilgisayardan, mağazadan teslimat ile Samsung Galaxy Tab A8 2.0Ghz 32Gb 3GB-10.5'' Android Tablet (SM-X200NZAATUR Gri) 2754 tl ye aldım. yapı kredi world kampanyasından 75tl puanda veriyor. 8 yaşında ki kızım için aldım o yüzden çok fazla bütçelere çıkmak istemedim. bunun yeterli olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muten_roshi -- 29 Ağustos 2022; 14:54:49 >

Mate 10s almıştır o fiyata

• serkanTEAC S kullanıcısına yanıt

Ne aldığımızı bilmeyecekmiyiz hocam ? Hatta World puan, hb papel, kupon vs derken 2900 lira civarına geldi. aşağıda aldığım tarihte mevcut.

Şuan fiyata baktım 5.499tl olmuş, hergün zam geliyor ne yazık ki.

Android Tablet Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 29 Ağustos 2022; 23:30:47 >

Hayırlı olsun, hala Google Play yüklemesi ya da farklı bir Google eksikliği sorunu oluyor mu, pek bilgi bulamadım.

• lucid dream kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam, aslında alırken en büyük korkum buydu. Oğluma aldığım için uygulama/oyun bulma, yükleme ve güncellemesinde sıkıntı yaşarmı diye çok çekindim. Çünkü bilirsiniz yaşadığı her problemde sizin yanınıza gelir ve çözüm isterler :) Üstelik vazgeçilmez olan oyunları yanında youtube olmazsa olmazı.

Petal search ve Huawei appgallery üzerinden henüz bulamadığımız uygulama ve oyun olmadı, uygulama/oyuna güncelleme gelip uyarı verdiğinde petal search’e girip uygulamayı buluyorsunuz ve güncelle seçeneği çıkıyor hemen. Youtube’tan izlediğim bir video üzerinden youtube uygulamasınıda yükledim ve şuan youtube premium özellikleri var dolaylı yoldan :) Google play yüklenirmi bilmiyorum zaten hiç ihtiyaçta duymadık.

7250mah pil, kirin 710a işlemci (4gb ram ile gayet başarılı), hızlı şarj özelliği ( 22,5w adaptörle geliyor) harman kardon 4 hoparlörlü ses sistemi (bu ses ve bass tabletten nasıl çıkıyor diye şaşırdık) 2k ekran. 12 ay ücretsiz ekran kaskosu vs gibi gerçekten benim için parasının çok üstünde bir cihaz çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 30 Ağustos 2022; 1:35:26 >

Bende çocuklar için bakıyordum, teşekkürler açıklama için.

Youtube manyak dolu ki Youtube kids bile o şekilde, sürekli takip etmek gerekiyor. Fiyatı çok çıkmış tabi yine en iyi alternatif iPad kalıyor.

Hayırlı olsun.

• Neden 8 inç 1080p full hd ekranlı Android tablet yok?
    Bilen bilan varsa paylaşabilir mi?
    (Kitap okumak ve YouTube için kullanılacak, oyun oynanmayacak)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boorock666 kullanıcısına yanıt

Amazon fire hd 8 vardı sanırım. Hatta plus versiyonu var. Yurtdışında ciddi indirime giriyor.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.