Şimdi Ara

Android SII de İLGİNÇ Klasör Problemi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S2 9100 de oluşturduğum sadece 3 klasör var. Bunlar internet, Program, Oyun. Bir zamanlar 2 oyun, 1 program klasöre yerleştirmeme ramen kapayıp açınca dışarı çıkıyordu bende sildim kurtuldum. Ozamandan beri ek hiçbirşey yüklemedim 3-4 ay sonra bu günlerde yine sapıttı. Bu sefer 3 klasörü tamamen dışarı boşaltıyor. Düzenliyorum her seferinde olmasada ara sıra açıp kapayınca bir bakıyorum tüm kasörler dışarı boşaltılmış 100 e yakın yazılımı tekrar düzenliyorum. 3 virüs programı var harici olarakta taradım virüs yok ama nedenini bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim.

• Aynı olay bende de var. Klasör içine atıyorum. Tel kapanıp açılınca klasör dağılıyor. Umarım bilen birileri yardım edebilir. Şimdiden teşekkürlerimi sunarım
  • Tamamen kullandiginiz surumle alakali (ikinizde ayni surumdesiniz buyuk ihtimal) bir durum 2.3.6 Turkiye surumunu veya 2.3.6 Xila2 kurun sorun duzelecektir.Ha bunlarla ugrasamam diyorsaniz Folder Editor programiyla klasorleme yapabilirsiniz.
  • Ürün garantili rom yüklü değil. onun için kies en son ne verirse onunla yetiniyorum. Yani kiesin verdiği son sürüm. ama aynı sorun bir önceki sürümdede vardı. Ana onda öncede dediğim gibi 1-2 yazılım dışarı atıyordu şimdi hepsini atıyor.
    Sağolun folder programı önermişsiniz ama farklı bir yazılım ile buna benzer bir işlem yaptım ama klasörlemede sorun olmayıp bunu hafızada tutamama gibi bir problemi var.
  • Tamam zaten kies son tr surumunde bu sorun yok.Ben su an kiese son cikan tr versiyonu kullaniyorum bende klasorleme sorunu yok.Sadece trkcell menu klasor disinda oluyor kapatip acinca o da normal.
    Ayrica yukarida bahsettigim programda hafiza sorunu falan yok.Ayarlarini 5dk ugrasip anlarsiniz daha sonra klasor simge degistirme vs kullanabilirsiniz.Hem ayarlari yapildiginda kurdugunuz her farkli programda bildirim cubugunda o proyu hangi klasore atmak istiyorsunuz uyarisi geliyor.Bir defa klasoru hedef gostermeniz yeterli bir daha o pro o klasorden asla cikmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhncnk

Tamam zaten kies son tr surumunde bu sorun yok.Ben su an kiese son cikan tr versiyonu kullaniyorum bende klasorleme sorunu yok.Sadece trkcell menu klasor disinda oluyor kapatip acinca o da normal.
    Ayrica yukarida bahsettigim programda hafiza sorunu falan yok.Ayarlarini 5dk ugrasip anlarsiniz daha sonra klasor simge degistirme vs kullanabilirsiniz.Hem ayarlari yapildiginda kurdugunuz her farkli programda bildirim cubugunda o proyu hangi klasore atmak istiyorsunuz uyarisi geliyor.Bir defa klasoru hedef gostermeniz yeterli bir daha o pro o klasorden asla cikmiyor.

Kies TR sürümü 2.3.6 kullanıyorum. Cihazım Gen-Pa çıkışlı ama sorun var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhncnk

Tamam zaten kies son tr surumunde bu sorun yok.Ben su an kiese son cikan tr versiyonu kullaniyorum bende klasorleme sorunu yok.Sadece trkcell menu klasor disinda oluyor kapatip acinca o da normal.

Saol programı kullanmakta birşey yok kullanayım iyi güzelde. Bu sorunu doğuran neden ne olabilir?
  • Kies Tr kullanıyorsanız tek ihtimal ya wipe yapmanız gerekli yada yüklediğiniz bir program bu hataya sebep oluyor. Bende herhangi bir sorun yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.