Şimdi Ara

Android Security Error Hatası 😮

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
2.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, 2015 yılında aldığım ve halen ikinci telefon olarak sorunsuz kullandığım Vodafone Smart ultra 6 telefonumu sadece kapatıp açtım ve cihaz böyle takılı kaldı ne yapıp ne edip bi türlü cihazı kurtaramadım. Telefonuma Google Play Store'dan başka en ufak harici üçüncü taraf APK yüklemesi yapmadım.

Vol+ ve güç düğmesine aynı anda basılı tuttuktan sonra sistem ayarlarında;

"Reboot System Now"denedim sonuç aynı,

"Power Off" seçeneğine basıp tekrar açtım sonuç aynı,

"Wipe Data Factory Reset" seçeneğine basıp format attım sonuç yine aynı.

Telefonu kurtarmak için gereken bir bilgisayara sahip olmadığım için henüz bilgisayar ile yapışan çözümü denemedim.

Telefonu açtığımda ekrana düşen yazı bu

Security Error: This phone has been flashed with unauthorized software and is locked. Call mobile operator for additional support.Please note that repair/return for this issue mychave additional cost.

Android Security Error Hatası 😮

Bu sorunla ilk defa karşılaştım. İki sene önce Android Lolipop'tan Marshmallow güncellemesi gelmişti, bu sorunu araştırdığımda android sürüm hatası olarak gözüküyor. Bu zamana kadar sorunsuz kullandığım telefon bugünü mü bekledi halen anlamış değilim

Daha önce bu sorunla karşılaştınız mı? Bu telefona uygun en iyi çözüm sizce ne olabilir? Araştırdığımda bir yığın içerik var fakat emin olmak için bu foruma sorma ihtiyacı duydum. Yardımınız için şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tom Angelripper -- 25 Temmuz 2019; 9:13:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bu sorunla karşı karşıyayım ve ne Türk ne yabancı siteler doğru düzgün çözüm üretememiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım bu işinize yarayacak.
    https://www.youtube.com/watch?v=kVZ2fqfvUls
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.