Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba, acaba telefonun titreşimi güçlü mü? Yolda yürürken falan birisi aradığında sadece titreşimle hissedebilirmiyim? Titreşimi güçlüdür umarım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redemption5

Arkadaşlar anneme dual modelini almayı düşünüyorum.Kullanan arkadaşlar önerir mi ?Isınma dışında herhangi bir sorun var mı?Teşekkürler.

Ben bugün aldım şimdilik sorun yaşamıyorum kılıf ile kullandığım için ısınma pek hissettirmiyor kendini
  • Garantide çerçevesini değiştirmeyi düşünüyorum, para isterler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Garantide çerçevesini değiştirmeyi düşünüyorum, para isterler mi?

buna şöyle cevap vereyim. eski SE Neo V telefonlarda kasanın kernarları soyuluyordu bazı kullanıcılarda. çok az bi kişide kasa değişim olduğunu görmüştük forumda. Yani darbesiz felan bi şekilde fazlaca soyulma gibi birşey varsa (çizilme felansa değişmezler) değişebilir.yani değişmesi zor. sen yinede dene
  • osmancan71 kullanıcısına yanıt
    Darbeye bağlı hasar var. Neyse götüreceğim artık, fazla bir şey tutarsa değişmem zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon 1400 liraya alınır mı arkadaşlar? Değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asetonnn

Bu telefon 1400 liraya alınır mı arkadaşlar? Değer mi?

Ben bir ara kullanmıştım hem dual modelini hem normal modelini hatta dual daha çok hoşuma gitti Çok iyi bir cihaz kullandığım süre boyuncu hiç sorun çıkartmadı.Ara ara oyunda oynarım sosyal medyayıda sık kullanırım takılma falan söz konusu değil çok hızlı cihaz.Biraz sıcak oluyordu fazla kullanınca telefon ama hiç sorun olmadı sıcaklık.Birşey olsada zaten Sony garantili ver servise ya swap ya da parça değişimi yapıp verirler.

1400 iyi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 29 Aralık 2017; 0:41:29 >
  • Arkadaşlar merhaba;

Cihazımın ekranında sağ ve sol tarafta renk atmaları var. 2.el satın almıştım 3 aylıkken, kutu fatura vs. her şey mevcut. K.V.K. servis cihaz düşmüş dedi ve 650 TL para istedi.

Tüketici hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum, fatura sahibi ben olmadığım için misli ile değişim istediğimde sıkıntı yaşar mıyım sizce? Bir de kullanıcı hatası olma ihtimali var mı bu durumun?★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

• Hellvision kullanıcısına yanıt
    Satın aldığınız kişiden size satış yaptığına dair sözleşme imzalamanız gerekiyor. Geri ödeme onun hesabına yapılır yoksa. IBAN vermeniz gerekecek başvuruda bulunurken.

Hangi koşullarda cihazı kullandığınızı bilmediğimiz için sorun sizden de kaynaklanmış olabilir cihazdan da.. Tek seferde THH ye başvuru yapılmaz ayrıca, 2-3 kez garantiden ret kağıdı alın kullanıcı hatası dediklerine dair. O şekilde başvurun THH ye..
  • merhabalar. z5 dual gün içinde 1-2 defa iki hatta kapalı duruma düşüyor. cihazı kapatıp açınca düzeliyor. bu durumla daha önce karşılaşan oldu mu?
  • metburn M kullanıcısına yanıt
    Yazılımsaldır çok büyük ihtimalle, yakın zamanda temiz kurulum yapmadıysanız yapmanızı öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba çift tık açma var hocam ama seviyorum bu özelliği kapatmak istemiyorum
  • arkadaslarhttp://www.hepsiburada.com/spigen-sony-xperia-z5-kilif-thin-fit-11804-p-TELKILSGP11804 bu kılıfı kullanan var mı 1 ay oldu telefonu alalı henüz kılıf almadım telefonun arka tarafındaki görüntü hoşuma gidiyor aslında kapatmakta istemiyorum ama çizilmesini de istemiyorum güzel bir kılıf arıyorum pek çeşitte yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: juve212

arkadaslarhttp://www.hepsiburada.com/spigen-sony-xperia-z5-kilif-thin-fit-11804-p-TELKILSGP11804 bu kılıfı kullanan var mı 1 ay oldu telefonu alalı henüz kılıf almadım telefonun arka tarafındaki görüntü hoşuma gidiyor aslında kapatmakta istemiyorum ama çizilmesini de istemiyorum güzel bir kılıf arıyorum pek çeşitte yok

spingen güzel marka. benzer kılıflar kullandım kullanışlı güzel. dediğin gibi arka tarafı kapatmak istemiyorsan çerçeve kılıflara bakabilirsin. Ben epey uğraş sonucu aldım çerçeve kılıf arka kısmı felan sevdiğim için :D

not: çerçeve alcaksan metal alma çiziyor 1 gün bile kullanmazsın ben aldım 20 tl ye takmadım hiç.Zaten takdığında verdiği dandiklik hissi yetiyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 31 Aralık 2017; 14:5:31 >

Siz nereden aldınız acaba bir de çerçeve dediğinizi yalnızca kenarları koruyan mı oluyor?
  • quote:

Siz nereden aldınız acaba bir de çerçeve dediğinizi yalnızca kenarları koruyan mı oluyor?

japon sitesinden aldım . evet kenarları koruyor ama arka ve öne doğru aynı z5 in kendi çerçevesi gibi hafif çıkıntısı var. istersen arka tarafada ayrıyetten jelatin yada kırılmaz cam çekebilirsin.e bayda felanda var paypal ile alabilirsen al ama tr kapalı oda.Ebay da biraz daha ucuz rakutene göre. onun haricinde fazladan 1 tane var bende

https://global.rakuten.com/en/store/fujix/item/5310346433/

• quote:

arkadaslarhttp://www.hepsiburada.com/spigen-sony-xperia-z5-kilif-thin-fit-11804-p-TELKILSGP11804 bu kılıfı kullanan var mı 1 ay oldu telefonu alalı henüz kılıf almadım telefonun arka tarafındaki görüntü hoşuma gidiyor aslında kapatmakta istemiyorum ama çizilmesini de istemiyorum güzel bir kılıf arıyorum pek çeşitte yok

Bu kılıf başarısız bir kılıf almanı tavsiye etmem, parana yazık. Cihazın arka kısmını koruyor sadece, üst alt çerçeve açık ve düşmelerde darbe alır cihaz. Şu ürün daha iyi..

www.aliexpress.com/item/TPU-Soft-For-Sony-Xperia-Z5-Premium-Case-cover-Ultra-thin-original-Phone-Protective-Silicone-Slim/32725783670.html

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

quote:

Bu kılıf başarısız bir kılıf almanı tavsiye etmem, parana yazık. Cihazın arka kısmını koruyor sadece, üst alt çerçeve açık ve düşmelerde darbe alır cihaz. Şu ürün daha iyi..
    www.aliexpress.com/item/TPU-Soft-For-Sony-Xperia-Z5-Premium-Case-cover-Ultra-thin-original-Phone-Protective-Silicone-Slim/32725783670.html

eski telefonumda vardı buna benzer kılıf. inceleyince tekrar farkettim galiba sert plastik. Darbe emme özelliği pek olmuyor fakat açık kısımların darbe almasıda çok düşük ihtimal düşünce. tam açık kısmın üzerine köşelere almadan ilk darbeyi düşmesi lazım. Kullandığımda da çok sevmemiştim oda gerçek :) Eli daha çok terletiyodu eğer tahmin ettiğim kılıfsa. S line kılıflar var biraz kalın oluyolar ama güzel. Fiyatlarıda daha uygun. İnce kılıflara göre biraz daha kalın (Normal denebilir.). Alınacaksada siyah renk tavsitem diğerleri özellikle şefaf olanı çok çirkin duruyor

linki örnek olarak attım https://www.aliexpress.com/w/wholesale-sony-z5-s-line.html

diğer kılıflara göre en iyi koruma sağlayanlardan biriside S-line kılıf bana göre. Çerçeve kılıfta üstü açık olanda yada sert plastik olanda ufak dezavantajları var. Mesela çerçevde telefonu nadir düşürsekte arka kısım taşlı bi zemine düşerse yandaki çıkıntılar onu kurtarmaz hasar alabilir. Diğer spigendede üst kısım aynı şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 31 Aralık 2017; 16:25:26 >

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    hocam bu link açılmıyor ama kılıfı merak ettim tekrar gönderebilir misiniz?
    aslında arkasına da jelatin falan düşündüm de hangi telefoncuya sorsam yapmıyoruz dediler olmadı
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.