Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun araştırmalar sonucu gittigidiyor dan sony Türkiye garantili 1330 liraya z5 dual beyaz aldım. Samsung c7 ile arasında kalmıştım su geçirmezlik, g2 den alıştığım knock on, biraz daha ucuz olması, 5,7inc ekranın büyük gelmesi ve 802/11 ac özelliği tercih sebebim oldu. Umarım sorunsuz gelir ve uzun yıllar kullanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By40bir kullanıcısına yanıt
    3.parti kullanıcıların portladığı orj. Lineage os. Zaten cm de geliştiricileri denilen birşey yok. Portlayan portlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

3.parti kullanıcıların portladığı orj. Lineage os. Zaten cm de geliştiricileri denilen birşey yok. Portlayan portlar.

Teşekkür ederim. LineageOS kendi sitesinde güncel SONY cihazlar dahi yok. TX bile var ama güncel cihaz için rom yok. O zaman kaynak yazılım üzerine fanlar, farklı cihazlara portlama yapıyor. Tekrar sağol.
  • Tek simli kullanıyorum hala 7.1 gelmedi gelmeyecek mi? 7.0 ile arasında ne fark var bilen var mı acaba

• By40bir kullanıcısına yanıt
    Official surum degil. Fakat Sony AOSP kaynak kodlarini ve kernel kodlarini yayinliyor. Gerisi sadece build etmeye bakiyor. Tabiki kernel kodlari birebir Sony tarafindan degil. Kitakami cihaz agaci 4-5 gelistirici tarafindan yonlendiriliyor, Myself5 tarafindan yurutuluyor Z5 kismi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 21 Ağustos 2017; 16:35:58 >
  • Arkadaşlar hazır gittigidiyorda ucuzlamışken almayı düşünüyorum daha da düşmez gibi fiyatı, herhangi bir sorun yaşamazsam bu telefon beni 3-4 yıl götürür mü?

• Americas Worst Nightmare kullanıcısına yanıt
    Düşürmez suda fazla tutmazsanız götürür. 2 yılın sonuna doğru garantiden pili değiştirir devam edersiniz..
  • Arkadaşlar z5 kamerası için almayı düşünüyorum 2 yıl resmi distribütör garantili 1.330 tl. Sony Türkiye Garantili ise 1.480 tl hangisini almak mantıklı? Bu arada çift simli modeller.
  • adminastör kullanıcısına yanıt
    Yalan olmasın ama resmi distribütör ile Sony Türkiye garantisinin aynı şey olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

aux veya mikrofon istiyorsaniz dikine uzun olan modellerine bakin xiaomi nin.

Telefona service ekranından fabrika ayarşarına aldım zil sesi kısıldı hocam sebebi nedir?
  • Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    Anlamadim tam olarak ne yaptiginizi.

• @adminastör @Americas Worst Nightmare bende oyle biliyorum.

• adminastör kullanıcısına yanıt
    Distribütör garantili demek resmi garanti demek. İthalatçı garantili derse orada kimin garanti verdiği kutudan çıkan kağıtta belli oluyor. Eğer gittigidiyordan 1330 liraya satanı diyorsanız onu teknosa satıyor ki onlar ithalatçı garantili ürün satmıyor. %5 indirim dün bitti sanırım şu anda 1399 lira. Ben pazar günü şipariş vemiştim hatta maximum kart olsaydı 1230 liraya gelecekti.

• Mrblar arkadaşiar, powerbank tavsiyesine ihtiyacım var...2 ürün buldum ucuz gibiler...
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-p-TELSARJXIAOMI10000?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=EAIaIQobChMIyfDEi6ro1QIVDGYbCh1xpwDnEAQYAyABEgL7TPD_BwE

https://goldmasterhome.com/index.php?route=product/product&path=328&product_id=2079(%50 indirim kuponuyla beraber 56 liraya geliyor)
    Başkada tavsiye edebilirsiniz.Şimdiden teşekkürler. Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 22 Ağustos 2017; 10:15:44 >

• Arkadaşlar bugün sipariş veriyorum bir problem kronik sorun var mı alınır mı bu paraya yoksa alternatif var mı?
  • TatarSüvari T kullanıcısına yanıt
    İkisinide almayin, yeni surum ve orjinal urun olan bunu alin, kullaniyorum ben. 2.5-3 kez sarj ediyor.

http://m.n11.com/xiaomi-mi-10000-mah-2-nesil-powerbank-20-hizli-sarj-cihazi-P98402207

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Anlamadim tam olarak ne yaptiginizi.

Hocam telefonu fabrika ayarlarına aldım zil sesi kısıldı bütün zil sesleri kısık çalıyor. Flashtool ile 6.0 attim gene düzelmedi hard reset attım gene düzelmedi

• Telefonumun buzlu camı kırıldı z5compact cihazım garantiye pil değişimi için versem değişirler mi pilimi?

• Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    6 kurduktan sonra düzelmemesi garip olmuş. Wipe seçeneklerini seçerek flashtool kurulumu yapıyorsanız ve düzelmiyorsa servise yollayın bir baksınlar..
  • cemozgendh C kullanıcısına yanıt
    Hangi servise yollayacaksanız arayıp sorun.
  • 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.