Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar rehberdeki uzun isimli kayıtlı kişilerden arama geldiğinde sadece bir satır gözüküyor. İkinci isim filan çıkmıyor. Bunun bir çözümü yok mu. Z2de kayıtlı ismin tamamını görebiliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

quote:

Orijinalden alıntı: LimeWaRe

6603 u 7 guncellemesınden sonra menuden parmak ızı menusu kayboldu ve su an calısmıyor bılgısı olan var mı

7 mi 7.1.1 mi? 6603 e 7.1.1 gelmedi siz kendiniz kurduysaniz xda dan o FTF de parmak izi sorunu oluyor. TR surumu beklemeniz lazim..

7 su an zaten ne oarmak ızı menusu var ne kameraların ıkısıde acılmıyor xda dan remıxos kurdum calıstı kamerlaar ne sacma salak bı yazılım bu ya bıdaha tobe almam sony fılan
  • Z5 Premium cihazımda son zamanlarda wifi problemi vardı şu şekilde: mesela modemi direk görmeyen bir yerdeyseniz yani arada duvar varsa falan hız çok düşüyor. 34mbit internetim var 9-10mbit indirme hızı çıkıyor. Ama aynı noktadan Samsung iphone falan full hızla çekiyor. KVK'ya verdim bugün bakalım sonuç ne olacak
  • ya flashtool ıle marshmallowa dusuruyrum hosgeldınız ekranında donuyor kamera vs hatası verıyor delırıcem ya e6603 e guncelleme gelmıo dualıne gelıyor senın yapacagın ıse tukureyım sony
  • quote:

E6603 tek sim cihazı olan kişiler. Flashtool ve Xperifirm aracılığıyla 7.1.1 sürümünü E6603 için olan Generic LAM veya E6653 için olan Central Europe 5 sürümünü kurup kullanabilir..

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★
    ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

ındırıyosunda ftf ye cevırılemıor sureklı hata verıyor flashtool

• Arkadaşlar ekranda hafif sararmalar mevcut cihazın hala garantisi mevcut lakin cihat rootlu ve bootloader klidi açık bu şekilde cihazı garantiye göndermem doğru olur mu veyahut nasıl bir politika izlemeliyim garanti sürecinde
  • quote:

ya flashtool ıle marshmallowa dusuruyrum hosgeldınız ekranında donuyor kamera vs hatası verıyor delırıcem ya e6603 e guncelleme gelmıo dualıne gelıyor senın yapacagın ıse tukureyım sony

Hakkaten bu konu benimde çok canımı sıktı. Compact modeli için bile gelmiş z5 (e6603) için gelmiyor. Bu nasıl iş anlamak mümkün değil. Sony niye böyle yapıyor acaba??

• quote:

ya flashtool ıle marshmallowa dusuruyrum hosgeldınız ekranında donuyor kamera vs hatası verıyor delırıcem ya e6603 e guncelleme gelmıo dualıne gelıyor senın yapacagın ıse tukureyım sony

Kameraniz arizali, ya pinler cikmistir yada su gecirdiyse oksitlenmistir.

• quote:

Orijinalden alıntı: RecepGk

Arkadaşlar ekranda hafif sararmalar mevcut cihazın hala garantisi mevcut lakin cihat rootlu ve bootloader klidi açık bu şekilde cihazı garantiye göndermem doğru olur mu veyahut nasıl bir politika izlemeliyim garanti sürecinde

DRM yedeklerini aldiniz mi?

Aldiysaniz geri yukleyin ve stock rom kurun. Eger yedek yoksa stock rom atip patched kernel yukleyin ve gonderin. TWRP veya root yapmayin..

• zffb Z kullanıcısına yanıt
    Beklemek zorunda degilsiniz belirttiyim ftf lerden birini indirip kurun.

• Cihazın garanti durumunu Sony Companion la öğrenebilir miyim? KVK ben robot değilim kontrolünü yaptıktan sonra hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpagu71

Cihazın garanti durumunu Sony Companion la öğrenebilir miyim? KVK ben robot değilim kontrolünü yaptıktan sonra hata veriyor.

Fatura tarihine bakmayi deneseniz..

• quote:

quote:

cm13 te nasıl calsıyor kameralar oyleyse?
  • ya flashtool ıle marshmallowa dusuruyrum hosgeldınız ekranında donuyor kamera vs hatası verıyor delırıcem ya e6603 e guncelleme gelmıo dualıne gelıyor senın yapacagın ıse tukureyım sony

bırı bu konuyha acıklık getıremezmı yaaa acılısta kamera durdu vıdeo durdu gelıyor bıraz bekledıgımde ,

cm13 kurdum kameralar calıstı o nda da calısmasa kameralar bozuk dıcem de...

neden kurulum sonrası ılk acılısta donar ekran ayrıca recovery modunada gıremıyorum
  • quote:

Beklemek zorunda degilsiniz belirttiyim ftf lerden birini indirip kurun.

7.1.1 ftf varsa e6603 ıcın lınk verırmısınız ben bulamadım dosya halınde var onuda cevıremıyorum sureklı hata verıo
  • LimeWaRe kullanıcısına yanıt
    20-30 dakikaya 1268-7308 özelleştirme numaralı ftf dosyasını paylaşabilirim. beklemede kalın
  • LimeWaRe kullanıcısına yanıt
    öncelikle doğru düzgün bir türkçe kullanırsanız -gereken yerlerde virgül gibi noktalama işaretleri kullanarak- daha kolay anlayabiliriz probleminizi. ilk olarak tam "wipe" uygulayıp deneyin, olmaz ise atılan yazılımda deformasyonlar vardır. yeni bozuk olmayan sha kodu doğru bir yazılım indirin.

tekrar olmazsa daha detaylı bilgi verin bakalım.
  • quote:

quote:

quote:

Yazilim atamadiniz oyleyse.. İlk sayfada anlatim mevcut..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yazilim atamadiniz oyleyse.. İlk sayfada anlatim mevcut..

50 tane yazılım attım hepsımı bozuk anlamadım kı
    sormak ıstedıgım sony onarımdanda attım baska yerlerden ftf dosylarıda attım 5.11 den 7.11 e kadar hepsınde kamera durdu dıyor sansa kadere bı kere rootladım cm13 attım kameralar calıstı delırıcem pekı flashtool ıle yazılım attıgımızda baska bısey yapmamız gerekıyormu kernel vs

• quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

20-30 dakikaya 1268-7308 özelleştirme numaralı ftf dosyasını paylaşabilirim. beklemede kalın

beklıyorum hala
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.